Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Kohtla-Järve linna meistrivõistlused
Aeg: 21.01.2020 00:00 - 07.03.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 5. voor
Aeg: 21.02.2020 17:00 - 21.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eesti U10 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020.


Eesti U16 vanuseklassi meistrivõistlused
Aeg: 27.02.2020 12:00 - 01.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin

Võistlused algavad 27.02 ja lõpevad 01.03.2020


Kohtla-Järve meistrivõistlused 6. voor
Aeg: 28.02.2020 17:00 - 28.02.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve meistrivõistlused 7. voor
Aeg: 06.03.2020 17:00 - 06.03.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 23.10.2009 14:00 - 23.10.2009 18:15:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Noorte juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv_n.pdf
Täiskasvanute juhend: http://www.maleliit.ee/download/2009/iv.pdf


SK Diagonaal kiirmaleturniiride sari, 2. etapp
Aeg: 18.10.2009 10:30 - 18.10.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal


Läänemeremaade maletähed, VII voor
Aeg: 09.10.2009 09:30 - 08.10.2009 12:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.

Lõpetamine kell 15.


Läänemeremaade maletähed, VI voor
Aeg: 08.10.2009 16:00 - 08.10.2009 19:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, V voor
Aeg: 08.10.2009 10:00 - 08.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, IV voor
Aeg: 07.10.2009 10:00 - 07.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, III voor
Aeg: 06.10.2009 16:00 - 06.10.2009 19:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, II voor
Aeg: 06.10.2009 10:00 - 06.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed, I voor
Aeg: 05.10.2009 10:00 - 05.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Läänemeremaade maletähed avamine ja Viktor Kortšnoi simultaan
Aeg: 04.10.2009 18:00 - 04.10.2009 20:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva kindlus.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles