Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused 1. päev
Aeg: 07.11.2020 10:00 - 07.11.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused 2. päev
Aeg: 08.11.2020 10:00 - 08.11.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, III - V voor
Aeg: 25.09.2010 10:00 - 25.09.2010 19:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, I ja II voor
Aeg: 24.09.2010 14:00 - 24.09.2010 18:15:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina

Põhivõistluse juhend: www.sportiv.ee/dokument/malemv_2010juh.pdf
Noorte võistluste juhend: www.sportiv.ee/dokument/noortemalemv_2010juh.pdf
Aleksandr Komšini 1. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1558


Ida-Virumaa 35+ turniir (P)
Aeg: 18.09.2010 11:00 - 18.09.2010 14:00:00
Korraldaja: Kiviõli maleklubi Lootus, Svetlana Pritulina

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/35plussmale_18092010pr.doc

Omavalitsuse võistkond (3 meest + 1 naine), naine võib mängida meeste lauda. Üks omavalitsus võib panna välja mitu võistkonda, üldarvesse läheb parema võistkonna koht (arvesse mitteminevad võistkonnad kohapunkte kinni ei hoia).
Võistlused viiakse läbi turniirisüsteemis.
Ajakontroll otsustakse sõltuvalt osavõtjate arvust

Parematele medalid ja diplomid. Kolmele paremale omavalitsusele väike karikas.


X Lembit Olli mälestusturniir, teine päev (J, P, F)
Aeg: 05.09.2010 10:00 - 05.09.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Kiirturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910pohitabel.htm
Välkturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910valktabel.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1535


X Lembit Olli mälestusturniir, esimene päev (J, P)
Aeg: 04.09.2010 10:00 - 04.09.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Eelregistreerijate nimekiri: http://www.sportiv.ee/oll_450910_osalejad.htm

Kiirturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910pohitabel.htm
Põhiturniiri tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/oll4_50910valktabel.htm


Kaevurite päevale pühendatud välkturniir
Aeg: 29.08.2010 10:30 - 29.08.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina


XXV Ida-Virumaa mängud (J, P, 2xF)
Aeg: 12.06.2010 10:00 - 12.06.2010 19:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

KOHTLA-NÕMME.

Tulemused: www.sportiv.ee/protokoll/IVM10_tulemused_veebi.xls 
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1439
Lõpuautasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1440

2009. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/4728
2008. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/2830
2006. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/427


Lembit Olli mälestusturniir (F)
Aeg: 25.04.2010 11:00 - 25.04.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Pritulina

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1361


Narva - Kohtla-Järve matškohtumine 20 laual
Aeg: 24.04.2010 11:00 - 24.04.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Eesti kuni 18aastaste lahtised meistrivõistlused kiirmales, teine päev
Aeg: 18.04.2010 09:00 - 18.04.2010 15:00:00
Korraldaja: Arkadi Zakarljuka

Kohtla-Järve vene gümnaasium.
Osaledasaavad 1992. aastal ja hiljem sündinud maletajad.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles