Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Välkturniir "Malepäev"
Aeg: 20.07.2019 10:00 - 20.07.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Välkturniir "Malepäev"
Aeg: 20.07.2019 10:00 - 20.07.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale I etapp
Aeg: 25.08.2019 10:00 - 25.08.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale I etapp
Aeg: 08.09.2019 10:00 - 08.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale II etapp
Aeg: 22.09.2019 10:00 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 13.10.2019 10:00 - 13.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 27.10.2019 10:00 - 27.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 03.11.2019 10:00 - 03.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti juunioride meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 28.06.2008 11:00 - 28.06.2008 20:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu.
Voorude algused kell 11 ja 16.30.
5. vooru pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=443
Info: http://www.maleliit.ee/turniirid/arhiiv/2008/juuniorideMV/


Nädalalõputurniir, teine päev (3., 4. ja 5. voor)
Aeg: 28.06.2008 10:00 - 28.06.2008 19:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.

Info: www.maleliit.ee/nls/
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_1.pdf
Noorte juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_2.pdf


Nädalalõputurniir, esimene päev (1. ja 2.voor)
Aeg: 27.06.2008 14:00 - 27.06.2008 19:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.

Info: www.maleliit.ee/nls/
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_1.pdf
Noorte juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_2.pdf


Eesti juunioride meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 27.06.2008 11:00 - 27.06.2008 20:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu. Voorude algused kell 11 ja 16.30.

Info: http://www.maleliit.ee/turniirid/arhiiv/2008/juuniorideMV/


Eesti juunioride meistrivõistlused, esimene päev (J)
Aeg: 26.06.2008 14:30 - 26.06.2008 17:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saalis (Kesk 3).
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/juuniorideMV.pdf


SK Diagonaal kiirmale seeriaturniiride 8. etapp
Aeg: 27.04.2008 10:30 - 27.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lembit Olli kevadine mälestusturniir
Aeg: 20.04.2008 11:00 - 20.04.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Juhend (vene keeles): http://www.diagonaal.ee/archiv/2008/LOll-2008-ru.htm
A-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_A-turniir.htm
B-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_B-turniir.htm


Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, teine päev (J)
Aeg: 13.04.2008 10:00 - 13.04.2008 14:00:00

Kohtla-Järve Vene gümnaasium.
Juhend: http://www.maleliit.ee/modules.php?print=1&name=Sections&op=viewarticle&artid=74


Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, esimene päev (J)
Aeg: 12.04.2008 14:00 - 12.04.2008 18:00:00

Kohtla-Järve Vene gümnaasium.

Juhend: http://www.maleliit.ee/modules.php?print=1&name=Sections&op=viewarticle&artid=74


SK Diagonaal välkmale seeriaturniiride 9. etapp
Aeg: 06.04.2008 10:30 - 06.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles