Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Eesti noorte klubide võistkondlikud meistrivõistlused
Aeg: 20.09.2019 11:30 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 13.10.2019 10:00 - 13.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 27.10.2019 10:00 - 27.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 03.11.2019 10:00 - 03.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:00 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 22.12.2019 10:00 - 22.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti juunioride meistrivõistlused, esimene päev (J)
Aeg: 26.06.2008 14:30 - 26.06.2008 17:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saalis (Kesk 3).
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/juuniorideMV.pdf


SK Diagonaal kiirmale seeriaturniiride 8. etapp
Aeg: 27.04.2008 10:30 - 27.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lembit Olli kevadine mälestusturniir
Aeg: 20.04.2008 11:00 - 20.04.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Juhend (vene keeles): http://www.diagonaal.ee/archiv/2008/LOll-2008-ru.htm
A-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_A-turniir.htm
B-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_B-turniir.htm


Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, teine päev (J)
Aeg: 13.04.2008 10:00 - 13.04.2008 14:00:00

Kohtla-Järve Vene gümnaasium.
Juhend: http://www.maleliit.ee/modules.php?print=1&name=Sections&op=viewarticle&artid=74


Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, esimene päev (J)
Aeg: 12.04.2008 14:00 - 12.04.2008 18:00:00

Kohtla-Järve Vene gümnaasium.

Juhend: http://www.maleliit.ee/modules.php?print=1&name=Sections&op=viewarticle&artid=74


SK Diagonaal välkmale seeriaturniiride 9. etapp
Aeg: 06.04.2008 10:30 - 06.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 20.03.2008 10:30 - 20.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 19.03.2008 10:30 - 19.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, teine päev (J, F)
Aeg: 18.03.2008 10:30 - 18.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Teise vooru pilte: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=349

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 17.03.2008 15:00 - 17.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles