Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 06.10.2019 10:30 - 06.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 13.10.2019 10:00 - 13.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 27.10.2019 10:00 - 27.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 03.11.2019 10:00 - 03.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:00 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale V etapp
Aeg: 22.12.2019 10:00 - 22.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 17.03.2008 15:00 - 17.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf


SK Diagonaal kiirmale seeriaturniiride 7. etapp
Aeg: 16.03.2008 10:30 - 16.03.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Narva - Kohtla-Järve matškohtumine 20 laual
Aeg: 15.03.2008 15:00 - 15.03.2008 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


SK Diagonaal välkmaleturniiride 8. etapp
Aeg: 02.03.2008 10:30 - 02.03.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused täiskasvanutele ja noortele, kolmas päev (J)
Aeg: 28.10.2007 10:00 - 28.10.2007 15:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused täiskasvanutele ja noortele, teine päev (J)
Aeg: 27.10.2007 10:00 - 27.10.2007 17:30:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused täiskasvanutele ja noortele, esimene päev (J, F)
Aeg: 26.10.2007 14:00 - 26.10.2007 17:15:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


Paul Kerese malefestival, seitsmes päev
Aeg: 13.10.2007 09:30 - 13.10.2007 14:00:00

Narva.


Paul Kerese malefestival, kuues päev
Aeg: 12.10.2007 10:00 - 12.10.2007 18:00:00

Narva.


Paul Kerese malefestival, viies päev
Aeg: 11.10.2007 10:00 - 11.10.2007 18:00:00

Narva.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles