Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Lembit Olli mälestusvõistlus
Aeg: 27.04.2019 10:30 - 27.04.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale X etapp
Aeg: 05.05.2019 10:00 - 05.05.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale X etapp (Kohtla-Järve MV)
Aeg: 12.05.2019 10:00 - 12.05.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale X etapp (Kohtla-Järve MV)
Aeg: 19.05.2019 10:00 - 19.05.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Välkturniir "Malepäev"
Aeg: 20.07.2019 10:00 - 20.07.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Välkturniir "Malepäev"
Aeg: 20.07.2019 10:00 - 20.07.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale I etapp
Aeg: 25.08.2019 10:00 - 25.08.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale I etapp
Aeg: 08.09.2019 10:00 - 08.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale II etapp
Aeg: 22.09.2019 10:00 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 13.10.2019 10:00 - 13.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

SK Diagonaal välkmaleturniiride sarja 3. etapp
Aeg: 08.10.2006 10:00 - 08.10.2006 14:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


SK Diagonaal puhkepäevaturniiride esimene etapp, teine päev
Aeg: 01.10.2006 10:00 - 01.10.2006 13:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


SK Diagonaal puhkepäevaturniiride esimene etapp, esimene päev
Aeg: 30.09.2006 10:00 - 30.09.2006 13:00:00

Kohtla-Järve spordihoone malesaal.


VI Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, teine päev (P, F)
Aeg: 03.09.2006 10:00 - 03.09.2006 15:00:00

Uusküla puhkebaas.


VI Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, esimene päev (P, F)
Aeg: 02.09.2006 10:00 - 02.09.2006 19:00:00

Uusküla puhkebaas.


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 20.08.2006 10:00 - 20.08.2006 13:00:00

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saal. Viimane, 9. voor. Pärast vooru lõppu turniiri lõpetamine.


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 19.08.2006 10:00 - 19.08.2006 19:00:00

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saal. 7. voor kell 10, 8. voor kell 16. Pääse tasuta.


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 18.08.2006 10:00

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saal. 5. voor kell 10, 6. voor kell 16. Pääse tasuta.


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 17.08.2006 16:00 - 17.08.2006 19:00:00

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saalis. 4. voor. Sissepääs tasuta.


Eesti juunioride meistrivõistlused
Aeg: 16.08.2006 10:00 - 16.08.2006 19:00:00

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saalis. 2. voor kell 10, 3. voor kell 16.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles