Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal välkmale 10. etapp - Kohtla-Järve meistrivõistlused
Aeg: 16.08.2020 10:30 - 16.08.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Malesimultaan Kaido Külaotsaga
Aeg: 20.08.2020 14:00 - 20.08.2020 17:00:00

Toila Oru park, Toila pargi kohviku vastas rohealal.


Malesimultaan Kaido Külaotsaga
Aeg: 20.08.2020 14:00 - 20.08.2020 17:00:00

Toila Oru park, Toila pargi kohviku vastas rohealal.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Nädalalõputurniir, esimene päev (1. ja 2.voor)
Aeg: 27.06.2008 14:00 - 27.06.2008 19:00:00

Narva-Jõesuu keskkool.

Info: www.maleliit.ee/nls/
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_1.pdf
Noorte juhend: www.maleliit.ee/download/2008/nj_2.pdf


Eesti juunioride meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 27.06.2008 11:00 - 27.06.2008 20:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu. Voorude algused kell 11 ja 16.30.

Info: http://www.maleliit.ee/turniirid/arhiiv/2008/juuniorideMV/


Eesti juunioride meistrivõistlused, esimene päev (J)
Aeg: 26.06.2008 14:30 - 26.06.2008 17:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Narva-Jõesuu linnavalitsuse saalis (Kesk 3).
Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/juuniorideMV.pdf


SK Diagonaal kiirmale seeriaturniiride 8. etapp
Aeg: 27.04.2008 10:30 - 27.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Lembit Olli kevadine mälestusturniir
Aeg: 20.04.2008 11:00 - 20.04.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova

Juhend (vene keeles): http://www.diagonaal.ee/archiv/2008/LOll-2008-ru.htm
A-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_A-turniir.htm
B-turniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/Lembit_Olli_20.04.2008_B-turniir.htm


Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, teine päev (J)
Aeg: 13.04.2008 10:00 - 13.04.2008 14:00:00

Kohtla-Järve Vene gümnaasium.
Juhend: http://www.maleliit.ee/modules.php?print=1&name=Sections&op=viewarticle&artid=74


Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, esimene päev (J)
Aeg: 12.04.2008 14:00 - 12.04.2008 18:00:00

Kohtla-Järve Vene gümnaasium.

Juhend: http://www.maleliit.ee/modules.php?print=1&name=Sections&op=viewarticle&artid=74


SK Diagonaal välkmale seeriaturniiride 9. etapp
Aeg: 06.04.2008 10:30 - 06.04.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 20.03.2008 10:30 - 20.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Eestu noorte (U14) meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 19.03.2008 10:30 - 19.03.2008 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev

Juhend: www.maleliit.ee/download/2008/noorteMV.pdf

Voorude algused kell 10.30 ja 15.30.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles