Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused 1. päev
Aeg: 07.11.2020 10:00 - 07.11.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Ida-Virumaa noorte lahtised esivõistlused 2. päev
Aeg: 08.11.2020 10:00 - 08.11.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:30 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Maletäht III etapp kiirmales
Aeg: 29.11.2019 15:00 - 29.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 24.11.2019 10:30 - 24.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused kiirmales
Aeg: 16.11.2019 10:45 - 16.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Kohtla-Järve noorte U10 ja U12 meistrivõistlused
Aeg: 10.11.2019 10:30 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Valge Ratsu, Svetlana Pritulina


Läänemere maletähed 6. päev
Aeg: 08.11.2019 10:00 - 08.11.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 5. päev
Aeg: 07.11.2019 10:00 - 07.11.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Läänemere maletähed 4. päev
Aeg: 06.11.2019 10:00 - 06.11.2019 17:30:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Maris Korstin


Leheküljed: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles