Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Male

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male

TULEKUL ÜRITUSED:

SK Diagonaal välkmale I etapp
Aeg: 25.08.2019 10:30 - 25.08.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale I etapp
Aeg: 08.09.2019 10:00 - 08.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale II etapp
Aeg: 22.09.2019 10:00 - 22.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale II etapp
Aeg: 13.10.2019 10:00 - 13.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale III etapp
Aeg: 27.10.2019 10:00 - 27.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale III etapp
Aeg: 03.11.2019 10:00 - 03.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale IV etapp
Aeg: 10.11.2019 10:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 1. päev
Aeg: 22.11.2019 18:00 - 22.11.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal lahtised meistrivõistlused 2. päev
Aeg: 23.11.2019 10:00 - 23.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale IV etapp
Aeg: 01.12.2019 10:00 - 01.12.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

21. noorte rahvusvaheline kiirmaleturniir - 2. päev
Aeg: 15.04.2018 10:00 - 15.04.2018 15:00:00

Kohtla-Järve Kultuurikeskus (Keskallee 36)..


21. noorte rahvusvaheline kiirmaleturniir - 1. päev
Aeg: 14.04.2018 13:00 - 14.04.2018 19:30:00

Kohtla-Järve Kultuurikeskus (Keskallee 36).


SK Diagonaal välkmale IX etapp
Aeg: 08.04.2018 10:30 - 08.04.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal kiirmale VIII etapp
Aeg: 01.04.2018 10:30 - 01.04.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Diagonaal välkmale VIII etapp
Aeg: 25.03.2018 10:30 - 25.03.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


SK Maletäht karikas VII etapp 2. päev
Aeg: 24.03.2018 10:00 - 24.03.2018 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


SK Maletäht karikas VII etapp 1. päev
Aeg: 23.03.2018 16:00 - 23.03.2018 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Laste Loomemaja
Korraldaja: Narva spordiklubi Maletäht, Leonid Pelešev


Pereturniir
Aeg: 18.03.2018 10:30 - 18.03.2018 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Svetlana Zainetdinova


Šokolaaditurniiri finaal
Aeg: 17.03.2018 12:00 - 17.03.2018 18:00:00

Narva Fama keskus


SK Diagonaal kiirmale VII etapp
Aeg: 04.03.2018 10:30 - 04.03.2018 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone malesaal
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Diagonaal, Svetlana Zainetdinova


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles