12131415161718
19202122232425
2627282930

Ida/Viru

Motosport: Narvas lõppesid Eesti karika- ja meistrivõistlused ning TOP200 harrastajate karikasari

28.09.2020

TOP200 võttis Narvas etapivõidu kodurajal võistelnud Juri Vinogradov (KTM, Narva SK Energia), kes oli avasõidus Kennert Nurja järel teine, kuid võitis viimase. Kohalikele auhindadele võistelnud 85cc klassis sõitsid end esikolmikusse Narva SK Energia noored sportlased Maksim Kaljula, Stanislav Lihhatsov (mõlemad Yamaha) ja Nikolai Tserkasov (Kawasaki).

Pitbike MX karikavõistlustel oli Juss Maidlal (Bucci Moto, Freetime Racing) edu teisel ja kolmandal kohal asuvate Marko Lepiku (pärit Jõhvist) ja Romet Ahi (mõlemad (Bucci Moto, Freetime Racing) ees 16 punkti. Narvas võitis Maidla avasõidu Lepiku ees ja oli viimases Lepiku järel teine, mis tähendas, et mehed kogusid päeva lõpuks võrdse arvu punkte. Tänu viimase sõidu paremale tulemusele võitis etapi küll Lepik, aga meistritiitel kuulus Maidlale. Ahi oli Narvas kummaski sõidus kolmas, mis andis talle ka meistrivõistlustel Maidla ja Lepiku järel kolmanda koha. Meelis Liivrand sai üldkokkuvõttes 6. koha.