0

Veteranid

Sergei Novikovile III koht
09.12.2018

Tartus toimunud Eesti veteranide kiirmale meistrivõistlustel saavutas Sergei Novikov 50+ vanuseklassis III koha.

Ida-Virumaa sportlastele medalid
03.12.2018

Tartus toimunud KEVEKi lahtistel sisemeistrivõistlustel, kus arvestati koefitsienti, saavutas Viktor Kruuse I koha 60 m jooksus ja Valeri Fedjushin kolmikhüppes (mõlemad Narvast).

Rakverest suur medalisadu
20.08.2018

Rakveres toimunud Eesti spordiveteranide meistrivõistlustelt toodi 20 kuldmedalit, 14 hõbemedalit ja 6 pronksmedalit.

Eesti Seenioride ja Spordiveteranide Liidu 51. suvemängudelt medalid
06.08.2018

Saaremaal toimunud Eesti Seenioride ja Spordiveteranide Liidu 51. suvemängudelt 12 medalit. Kõige edukam oli M65 vanuseklassis Viktor Kruuse nelja medaliga: kuldmedalid 60 m jooksus ja paigalt kaugushüppes ning hõbemedalid kettaheites ja odaviskes.

Ida-Virumaa suusatajatele neli medalit
11.03.2018

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlustel saavutasid I koha Nadeþda Poljakova N70 ja Olga Jakovleva N55 vanuseklassis, M50 oli Viktor Shemarin teine ja N40 Aljona Jagudina kolmas.

Seeniorsportlaste Eesti meistrivõistlused suusatamises
20.02.2018

Seeniorsportlaste Eesti meistrivõistlused murdmaasuusatamises toimuvad 10. märtsil 2018 algusega kell 11.00 Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Tähelepanu! Soovijail palume ühendust võtta tel 5660 4698 - Enn Kiiver. Väljasõit on planeeritud 09.03.2018 kell 18.30 Jõhvi Keskväljakult.

Nadeþda Poljakovale maailmameistrivõistlustelt kuld ja kaks hõbedat
02.02.2018

Ameerika Ühendriikides Minneapoliseses seenioride murdmaasuusatamise maailmameistrivõistlustel Masters World Cup 2018, võitis Nadeþda Poljakova N70 vanuseklassis 5 km vabatehnikadistantsil kuldmedali ja 10 km ning 15 km hõbemedali.

Seeniorid selgitasid meistreid
12.03.2017

Eesti kergejõustikuveteranide meistrivõistlused sisekergejõustikus toimusid Tallinna spordihallis.

Narva sai oma grupis esikoha
08.07.2013

6.-7. juulil 2013 Tartus toimunud Eesti Spordiveteranide Liidu 46. suvemängudel saavutas Narva SVK II grupis üldkokkuvõttes I koha. I grupis jäi Ida-Virumaa SVÜ oma väikesearvulise koosseisu tulemuste põhjal viimaseks.