Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

Pippi-Lotta Enokile mitmevõistluse võistkondlikelt Balti meistrivõistlustelt U18 vanuseklassis hõbemedal
10.03.2019

Leedus, Šiauliais toimunud U18 ja U20 mitmevõistluse võistkondlikel Balti meistrivõistlustel Eesti koondises esinenud Pippa-Lotta Enok saavutas U18 vanuseklassis hõbemedali3778 punktiga.


Jõhvi Cupil parim Deniss Šalkauskas nelja alavõiduga
05.03.2019

Jõhvi lahtistel sisekergejõustiku karikavõistlustel saavutas Deniss Šalkauskas (TÜ ASK) võidu 50 m, 150 m, kõrgus- ja kaugushüppes ning naistest Darina Tšudakova (KJK Kalev Sillamäe) 50 m, 150 m, kaugushüppes.


U18 võistkondlikelt Balti meistrivõistlustelt kolmas koht
03.03.2019

Eesti koondise koosseisus võistelnud Grigori Velikanov (KJK Sillamäe Kalev)saavutas U18 võistkondlikel Balti meistrivõistlustel kaugushüppes III koha tulemusega 6.40.


Jekaterina Mirotvortsevalt uus Eesti siserekord
17.02.2019

Eesti talvistel meistrivõistlustel naiste 3000 m käimises püstitas Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe, treener Jevgeni Terentjev) Eesti siserekordi (U18, U20, U23 ja täiskasvanute klassis), uueks rekordajaks on 13.49,43. Reena Koll saavutas esikoha teivashüppes tulemusega 4.15.


Talvistelt U18, U20, U23 meistrvõistlustelt medalid (täiendatud teise päeva tulemustega)
10.02.2019

Eesti meistriteks tulid käimises U23 5000 m Kirill Titov, U18 5000 m Dmitri Butsenko ja 3000 m Jekaterina Mirotvortseva, U18 Grigori Velikanov kolmikhüppes (kõik KJK Kalev Silamäe), U23 3000 m käimises Lada Rosljakova ja U20 Alesja Laagus, U23 Kirill Varnatšov 200m jooksus (kõik NPSK Narvic), U18 Pippi-Lotta Enok (KJK Visa) 60 m tõkkejooksus ja U23 Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK) 800 m ja 1500 m jooksus.


Tartus toimusid 7. Martin Kutmani mälestusvõistlused
06.02.2019

Teivashüppe võitis Reena Koll tulemusega 4.01. 600 m oli kolmas Deniss Šalkauskas (Tartu Ü. ASK).


Ahtme kergejõustikuhallis toimusid Ida-Virumaa sisevõistlused U10 ja U12 vanuseklassidele
06.02.2019

Kolm alavõitu said: PU12 Konstantin Rondolainen (SK "Tsefei") - 50m, 50m tõkkejooks, kaugus; PU10 Dmitri Kuzmin (KJK Kalev Sillamäe) - 50m, 150m, kaugus; TU12 Alina Ionova (KJK Kalev Sillamäe) - 50m, 300m, kaugus; TU10 Liana Muhhina (Jõhvi SK/KJK Visa) - 50m tõkkejooks, 150m, kaugus.


Ülo Tuur oma vanuseklassis kolmas maratoonar
06.02.2019

2018. a. joostud maratonide edetabelis vanusegruppide lõikes näitas Ülo Tuur kolmandat aega, mille ta jooksis Tartus.


Eesti U14 ja U16 meistrivõistlustelt medalid
28.01.2019

Tallinnas toimunud Eesti U14 ja U16 meistrivõistlustel võitis Stanislav Agaptšev (KJK Kalev-Sillamäe, treener Svetlana Košeleva) meistrikullad poiste U14 arvestuse 1500 m jooksus (aeg 4.53,91) ning 800 m distantsil ajaga 2.22,70.


Talvistelt karikavõistlustelt medalid
21.01.2019

Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talvistel karikavõistlustel saavutasid Ikoha Reena Koll (KJK Visa) naiste teivashüppes, Luna-Aleksandra Lagoda tüdrukute 2000m jooksus ja Grigori Velikanov (Sillamäe KJK Kalev) poiste kolmikhüppes, teine oli ta kõrgushüppes.


järgmine > 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles