0

Kergejõustik

Pippi-Lotta Enokile medalid Balti mitmevõistluse meistrivõistlustelt
20.05.2018

Klaipedas toimunud Balti U18 ja U20 mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas Pippi-Lotta Enok U18 vanuseklassis 800 m jooksus II koha ja 200 m III koha. Üldkokkuvõttes oli ta neljas.

Maksim Mihhailovile kuld ja hõbe
15.05.2018

Tallinnas toimunud noorte heitjate seeriavõistluse 1. etapil osales Ida-Virumaa noortest ainult Maksim Mihhailov (KJK Atleetika), kes kulla sai kettaheites (1,5 kg) ja hõbeda kuulitõukes (5 kg).

Sillamäel toimusid Eesti karikavõistlused käimises
12.05.2018

Kõik auhinnalised kohad kuulusid Ida-Virumaa käijatele, välja arvatud meeste U20 vanuseklassis, kus võitjaks tuli Ruslan Sergatšjov JK Tempo.

Dmitri Aristov võitis Viimsis
12.05.2018

MYFITNESS Viimsi jooksu 21,1 km võitis Dmitri Aristov ajaga 1.14.43.

Jooksu ümber Tamula järve võitis naistest Tatjana Mannima
11.05.2018

37. jooksu ümber Tamula järve põhidistantsi 7,5 km võitis Raido Ränkel, naistest oli parim Tatjana Mannima, kes üldjärjestuses lõpetas üheksateistkümnendana.

Eesti krossijooksu meistrivõistlustelt Deniss Šalkauskasele U23 vanuseklassis hõbemedal
07.05.2018

Üldjärjestuses lõpetas Deniss Šalkauskas kaheteistkümnendana. Kaheksandana lõpetas üldjärjestuses meeste klassis võistlev Dmitri Aristov. Jooksu võitsid nüüd Enn Selliku juhendamisel treenivad Andi Noot ja Olavi Allase.

Tatjana Mannima võitis naistest Elva mägede jooksu
07.05.2018

Üldjärjestuses oli Tatjana Mannima seitsmes.

Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest 89. Suurjooksu ümber Viljandi järve
01.05.2018

Luna-Aleksandra Lagoda oli üldjärjestuses 52 ajaga 45.29. Jooksu võitis Ibrahim Mukunga Wachira ajaga 36.52. M50 vanuseklassis oli esimene Vjatšeslav Košelev, kes üldjärjestuses oli 25.

Ida-Virumaa noored esindasid Eestit
29.04.2018

Brištonas peetud Balti noorte võistkondlikel meistrivõistlustel käimises olid edukad Ida-Virumaa noored Eesti koondise koosseisus. Leedu noorte järel saadi võistkondlik teine koht.

Kõrvemaal toimus kevadjooks
28.04.2018

6 km võitis naistest Luna-Aleksandra Lagoda, kes üldjärjestuses oli koguni kolmas. Meestest võitis Mark Abner. 18 km oli kolmas Dmitri Aristov, võitis Ibrahim Mukunga Wachira.