0

Kergejõustik

Info jooksusõpradele
25.03.2020

Eesti suurima jooksusarja kevadised üritused lükatakse edasi. Seoses kujunenud olukorraga muutuvad üheksast tuntud jooksust koosneva Selver Eesti Linnajooksude kolme esimese etapi toimumisajad ning sarja ühisregistreerimise tähtaeg pikeneb 31. maini.

Toimus Vinni-Rakvere Talvejooksusarja 3. etapp
09.03.2020

Vinni-Rakvere Talvejooksusarja 3. etapil saavutas Dmitri Aristov II koha.

Toimusid Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused U10 ja U12 vanuseklassides
02.03.2020

Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlustel U10 ja U12 vanuseklassides oli võistlejaid peale Jõhvi, Kohtla-Järve, illamäe, Narva veel Elvast, Põlvast, Rakverest ja Tallinnast. PU12 vanuseklassis sai kõik alavõidud Markus Teppo Elva KJK. Kolm alavõitu said PU10 Martin Ionov, TU12 Alina Ionova KJK Kalev Sillamäe ja TU10 Helena Reelo Jõhvi SK.

Jekaterina Mirotvortsevalt jälle rekordiparandused
27.02.2020

Minskis toimunud rahvusvahelisel maavõistlusel uuendas Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe) 5000 m käimises Eesti U20, U23 ja täiskasvanute siserekordit, saades ajaga 23.30,66 viienda koha.

Eesti meistrivõistluste teisel päeval meistritiitel Jekaterina Mirotvortsevale
23.02.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti talviste meistrivõistluste teisel päeval saavutas naiste 3000 m käimises I koha Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev Sillamäe.

Eesti meistrivõistluste esimesel päeval üks hõbemedal
22.02.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis peetavatel Eesti meistrivõistlustel sisekergejõustikus saavutas Viktor Morozov (KJK Atleetika) kolmikhüppes II koha tulemusega 14.52. Võitis Jaak Joonas Uudmäe 15.18.

Ruhnu ootab jooksusõpru
21.02.2020

Et laupäeval Liise jooksul 16. mail joosta, tuleb Ruhnu sõita reedel ning mandrile tagasi pühapäeval. Distantsid on 42.2, 21.1 ja 10.9 kilomeetrit. Pisematel on võimalus osaleda lastejooksul.

Eesti U18, U20 ja U23 meistrivõistlustelt 12 meistritiitlit
17.02.2020

Nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti U18, U20, U23 meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale 12 kuld-, 8 hõbe- ja 5 pronksmedalit. Enim medaleid teenisid käijad, Jekaterina Mirotvortsevalt 3000 m uus täiskasvanute siserekord ajaga 13.20,32.

Tartus toimusid Martin Kutmani mäelstusvõistlused
05.02.2020

Tartu Ülikooli Spordihoones toimunud Martin Kutmani mälestusvõistlustel oli osalejaid vähevõitu. Ainsa Ida-Virumaa esindajana oli võistlustules Deniss Šalkauskas (KJK Atleetika), kes 600 m jooksus saavutas 4. koha, Eesti võistlejatest teise koha.

Tallinnas toimusid U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused
03.02.2020

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel püstitas Maria Ivanova (KJK Kalev Sillamäe)tüdrukute 3000 m käimises Eesti U16 rekordi, parandades käimise siserekordit 12 sekundiga, saades ajaks 14.33,49. Varasem selle vanusegrupi rekord püsis 5 aastat Angela Mandeli käes.