0

Kergejõustik

Deniss Šalkauskas võitis 1000 m jooksu
19.07.2017

Tallinnas Kadrioru staadionil Nõmme seeriajooksu III etapi raames toimunud 1000 m jooksus saavutas I koha Deniss Šalkauskas ajaga 2.31,34

Balti U16 vanuseklassi MV medalid Pippi-Lotta Enokile ja Grigori Velikanovile
19.07.2017

Vilniuses toimunud Balti U16 vanuseklassi MV saavutas Pippi-Lotta Enok (Jõhvi KJK Visa) II koha 100 m tõkkejooksus ja Eesti koondise koosseisus väike-rootsi teatejooksus ning III koha 100 m jooksus. Grigori Velikanov (KJK Kalev Sillamäe) saavutas III koha kaugushüppes.

VIDEOD! PILDID! Staadionimaratonil püstitati rekordid
19.07.2017

4. Ida-Virumaa staadionimaratonil püstitati Eesti staadionimaratoni rekord nii meeste kui ka naiste hulgas.

Staadionimaratonile saab kaasa elada nii kohapeal kui ka internetis
18.07.2017

Täna õhtul ja ööl vastu kolmapäeva Iisaku spordikeskuse staadionil toimuva 4. Ida-Virumaa staadionimaratoni raames on kavas jookse nii suurtele kui ka väikestele. Staadionile on uudistama oodatud kõik huvilised.

VIDEOD! Mäetagusel võitsid Uustalu ja Leisalu
16.07.2017

Mäetaguse mõisajooksu 1542 m pikkuse distantsi võitsid meestest Tanel Leisalu ja naistest Aveli Uustalu.

VIDEOD! Pannjärve jooksusarjas toimus kolmas etapp
12.07.2017

Pannjärve murdmaajooksusarja ületas kolmapäeva õhtul ekvaatori.

Eesti U14 vanuseklassi MV Ida-Virumaale 9 medalit
12.07.2017

12. juulil Pärnus toimunud Eesti U14 vanuseklassi meistrivõistlused olid idavirulastele edukad.

TRAIL RUN põhidistantsil võidukad Saina Mamedova ja Vjatšeslav Košelev
12.07.2017

Äkkekülas toimunud TRAIL RUN osales üle 150 jooksja, seejuures 4 km põhidistantsil peaaegu 70 jooksjat.

VIDEOD! Toimus neljas Irina Vassiljeva nimeline jooks
09.07.2017

Neljandat korda Toilas toimunud Irina Vassiljeva nimeline Toila KJK jooksu 6 km kiiremad olid Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda.

Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes
08.07.2017

Maidlas toimunud 9. Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes võitis meestest Kristo Galeta ja naistest Kätlin Piirimäe.