0

Kergejõustik

Sillamäel on 100 km joostud kolmel võistlejal
22.09.2018

Esimesena lõpetas 100 km jooksu Venemaa esindaja Valentin Nechaev 8 tunni 19 minuti ja 54 sekundiga. Ka teisena lõpetas Venemaa jooksja Aleksey Djuzhakov 9.16.17. Kolmas oli Soome esindaja Antti Näreaho 9.36.38.

Narva Kreenholmijooksu kiiremad Dmitri Aristov ja Luna-Aleksandra Lagoda
22.09.2018

EV 100 Narva jooksusarja viimasel Kreenholmi jooksul oli osalejaid 140.

Dmitri Aristov Rakvere rahvajooksul teine
17.09.2018

Rakveres toimunud XXXV rahvajooksul saavutas Dmitri Aristov 10 km distantsil ajaga 34.04 teise koha.

Purga ja Jõemets jooksid Saaremaal poolmaratoni
15.09.2018

Laupäeval Saaremaal kolmandat korda toimunud Ultima Thule maratonil lõi kaasa ka kaks idavirulast.

Jõhvi XXXIII rahvajooksu põhidistantsi võitis taaskord Ibrahim Mukunga Wachira
15.09.2018

Naistest oli kiirem Luna-Aleksandra Lagoda. Kokku osales Jõhvi rahvajooksul 306 jooksusõpra ja kõndijat.

24. Toila rahvajooksu omanimelise karika sai järjekordselt Maiken Luud
15.09.2018

Maiken Luud on osalenud Toila rahvajooksul kõik korrad - sel aastal oli see temale 24. kord.

Narva Firmajooksu võitis Intervactechology OÜ
14.09.2018

Narva 5. Firmajooksul osales 17 võistkonda 85 osavõtjaga. Teiseks tuli Äkkeküla SUKL ja kolmandaks Kaitseliidu Alutaguse maleva Narva malevkond.

Toimus Eesti ajaloo suurim rahvaspordisündmus
10.09.2018

Nädalavahetusel toimunud Tallinna Maraton ja Sügisjooks tõid kokku rekordilised 23 940 liikumisharrastajat, millega tõusti läbi aegade suurima osalejate arvuga spordisündmuseks Eestis. Poolmaratonis saavutas Hillevi Velba naistest ajaga 1.26,59 kaheksanda koha, Eesti naisjooksjate arvestuses kuuenda koha.

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
08.09.2018

Rakveres toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt toodi 6 kulda, 7 hõbedat ja 1 pronks. Võistkondlikult jäi Ida-Virumaa neljandaks.