0

Kergejõustik

Toimus Äkke kross tuuri III etapp
02.11.2020

Äkke kross tuuri III etapil oli osalejaid 63. 4 km distantsi kiiremad olid meestest Aleksandr Patrenkin, Andrei Kuznetsov ja Igor Morozov niing naistest Ksenia Vihrina, Ruuta Lobanova ja Natalja Sazonova.

Ida-Virumaa võistkondlikud karikavõistlused võitis Jõhvi kergejõustikuklubi Visa
27.10.2020

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud Ida-Virumaa võistkondlikel karikavõistlustel kestis pinge kogu võistluse vältel, nagu see oli ka eelmistel aastatel, kus võitja selgus peale teatejooksu. Eelmise aasta võitja Kohtla-Järve Kergejõustikuklubi Atleetika jäi teatejooksus teiseks ning ühtlasi ka kokkuvõttes. Võitjaks tuli Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, kolmandaks KJK Kalev Sillamäe.

Toimus 47. Saaremaa kolme päeva jooks
22.10.2020

Saaremaa kolme päeva jooksul läbitakse maraton: 10 + 16,195 + 16 km. Idavirulastest oli parima tulemusega Jekaterina Mirotvortseva KJK Sillamäe Kalev üldarvestuses 61, naiste arvestuses seitsmes, oma vanuseklassis N16 esimene ajaga 2:43.44,3.

Liikudes läbi Alutaguse jooksusarja kokkuvõte
15.10.2020

Liikudes läbi Alutaguse jooksusarjas osales viiel etapil 292 jooksu- ja käimissõpra ning osaluskordi kokku oli 499 ehk 100 osalejat keskmiselt etapi kohta. Põhiklassi üldvõitjad on naistest Kristina Dzjuba (Tallinn) ja meestest Dmitri Aristov (Kohtla-Järve.

Murdmaajooksu Eesti meistrivõistlustelt medalid
12.10.2020

Järvakandis toimunud Eesti meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutas Saina Mamedova NU23 vanuseklassis 6 km distantsil I koha, üldjärjestuses oli ta üheksas ja Jelizaveta Ševtsova II koha (10), NU20 vanuseklassis 3 km distantsil saavutas I koha Jekaterina Mirotvortseva - kõik KJK Kalev Sillamäe.

Joosti ümber Äkkeküla
11.10.2020

Ümber Äkkeküla oli jooksmas 66 jooksusõpra. 7 km olid kiiremad Ksenija Vihrina ja Aleksei Jaruškin, 3 km Anastasia Jagudina ja Gordei Petrov ning 1,5 km Ksenia Goldman ja Mark Bogdanov.

Dmitri Aristov Hüdroelektrijaama jooksu kiirem
06.10.2020

Tudulinnas joostud Hüdroelektrijaama jooksu 7,4 km distanti esikolmik meestest oli Dmitri Aristov, Vjatšeslav Košelev, Ragnar Krauvärk ja naistest Kristina Dzjuba, Liisa Säde, Ele Luuk ning 3,9 km distantsil Joonas Nurgamaa, Nikolas Lahno, Artjom Šurõgin ja Herta Rajas, Julija Kiseljova, Anette Ahu.

Püssis toimus XXXIX seeriajooksu eri - sügisjooks
04.10.2020

XXXIX Püssi seeriajooksu eri - sügisjooksu kiirem 5 km distantsil oli Dmitri Aristov, 3 km distantsil Julija Kiseljova ja Andero Virkebau ning 1 km distantsil Anette Kivimägi ja Artjom Šurõgin.

Eesti meistrivõistlustelt poolmaratonis Dmitri Aristovile pronks
03.10.2020

Tartus toimunud 9. linnamaratoni raames toimunud poolmaratoni lõpetas Dmitri Aristov viiendana, Eesti meistrivõistluste arvestuses, kus osalejaid oli 50, saavutas III koha.

Toimus noorte heitjate seeriavõistluste IV etapp
01.10.2020

Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluste IV etapil saavutas kolm alavõitu (kuul, ketas, oda) PU16 vanuseklassis Savva Novikov ja kaks alavõitu (ketas, oda) TU16 vanuseklassis Anastassia Žitkova.