0

Kergejõustik

Sinivoore jooksu kiiremad Pia Kivil ja Dmitri Aristov
25.05.2019

Ilm ei soosinud jooksjaid ümber Sinivoore mäe, seepärast jäi ka palju eelregistreerunuid üldse kohale tulemata. Kiiremat aega näitasid Pia Kivil (0:09:15) ja Dmitri Aristov (0:07:07).

Deniss Šalkauskas võitis 10000 m jooksu
24.05.2019

Tartu KEVEK staadioni jooksusarja II etapil Tartus Tamme staadionil võitis Deniss Šalkauskas kesk- ja pikamaajooksjate grupis 10000 m jooksu ajaga 37.46,08.

Toimus 48. jooks ümber Harku järve
21.05.2019

48. jooksul ümber Harku järve saavutas Vjatšeslav Košelev M50 vanuseklassis I koha, üldjärjestses lõpetas ta kümnendana.

Jekaterina Mirotvortseva Euroopa maanteekäimise karikavõistlustel U20 vanuseklassis neljas
20.05.2019

Leedus, Alytuses toimunud Euroopa maanteekäimise karikavõistlustel saavutas Jekaterina Mirotvortseva neljanda koha, kujuures tema aeg 10 km distantsil 48.05 tähistab Eesti U20, U23 ja täiskasvanute rekordit.

Promenaadijooksu kiiremad Moonika Pilli ja Ilja Dzjuba
18.05.2019

Kohtla-Järve - Jõhvi Promenaadijooksu 10 km distantsil olid kiiremad Moonika Pilli (SK Jooksupartner) ja Ilja Dzjuba (Greenhall OÜ), % km Kristina Skutsas ja Dmitri Aristov (Treeningpartner).

Heategevusjooksu võitis Dmitri Aristov
18.05.2019

Kohtla-Järvel toimunud heategevusjooksu Eastman Charyti Run 4,4 km distantsi võitis Dmitri Aristov Deniss Šalkauskase ees. Kolmas oli Dmitri Petrov, naistest oli kiirem Ingrid Ait.

Eesti meistrivõistlustelt murdmaajooksus neli medalit
06.05.2019

Järvakandis toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid Sillamäe KJK Kalev esindajad neli medalit: kuldmedalid said Nu20 vanuseklassis Jelizaveta Ševtsova 3 km distantsil ja U18 vanuseklassis Jekaterina Mirotvortseva 2 km distantsil.

Jekaterina Mirotvortsevalt uus Eesti U18 ja U20 vanuseklasside rekord
29.04.2019

Leedus, Brištonases toimunud noorte (U20, U18, U16 vanuseklasside) Balti võistkondlikel meistrivõistlustel maanteekäimises püstitas Jekaterina Mirotvortseva (Sillamäe KJK Kalev) 5 km distantsil ajaga 23,51 uue Eesti U18 ja U20 vanuseklasside rekordi.

Püssi seeriajooks alustas oma 38.hooaega
27.04.2019

Seeriajooksu I etapil - Jüriöö jooksul osales 154 spordisõpra. Lühikesel distantsil olid kiiremad Andres Kiisel ja Anette Ahu. Keskmisel maal Alex Ojava ning Luna-Aleksandra Lagoda. Põhi distantsil kindla võidu saavutas Dmitri Aristov. Pikema distantsi läbis ka Kairit Kaasik Tallinnast.

Narva-Jõesuu Jüriöö jooksu 4 km kiiremad Dmitri Aristov ja Jekaterina Mirotvortseva
22.04.2019

Narva-Jõesuu Jüriöö jooksul oli osalejaid 107. 1 km kiiremad olid Stanislav Agaptsev ja Marina Rotševa.