0

Kergejõustik

Algas maastikujooksusari Äkke Kross Tuur 2019
21.10.2019

Eelmise nädala neljapäeval peeti Narva Pähklimäe terviseradadel Äkke kross Tuur 2019 jooksusarja I etapp. Osaleda sai 1 km, 2,5 km ja 5 km distantsidel.

Murdmaajooksu EKV Jõulumäel
15.10.2019

Jõulumäel toimunud murdmaajooksu Eesti karikavõistlustel tuli esimeseks klubi Treeningpartner , kuhu kuuluvad ka mitmed Ida-Virumaa noored ja talendikad jooksusõbrad, kes koondunud Treeningpartner - Eviko noortetiimi alla, mille alustalaks on peatreener Urmas Randma.Kohalike noorte tegemisi kordineerib igapäevaselt Ardo Virkebau. Noortetiimi liikmed, kes andsid oma panuse võidule: Liset Vähk, Herta Rajas, Adam Ojava, Alex Ojava, Kaspar Uustal, Andero Virkebau, Nikolas Lahno.

Laupäeval, 12.10.2019 toimus-Nõmme sügisjooks
14.10.2019

Laupäeval Kohtla-Nõmmel toimunud sügisjooksu võistlusklasside parimad ja protokoll on allpool

Jekaterina Mirotvortseva ja Saina Mamedova on Eesti murdmaajooksu karikavõistluste oma vanuseklassi võitjad
14.10.2019

12.10.2019 Jõulumäel toimunud Eesti murdmaajooksu karikavõistlustelt tuli maakonda 2 esikohta. Kergejõustikuklubi Kalev Sillamäe esindaja Jekaterina Mirotvortseva saavutas U- 18 võistlusklassis esikoha 3 km jooksus ajaga 11.01 ja Saina Mamedova oli parim 4 km distantsil U-20 võistlusklassis ajaga 17.19. Sellelt distantsilt sai Sillamäe klubi veel teisegi auhinnalise koha, Jelizaveta Ševtsova oli Saina Mamedova järel II ajaga 17.24. Kergejõustikuklubi Kalev Sillamäe saavutas võistkondlikus arvestuses III koha 245 punktiga.

38. Püssi seeriajooksu hooajale tõmmati joon alla
07.10.2019

4.oktoobril, peaaegu lumesajaus, toimunud viimasel, kuuendal etapil kiiremat aega oma distantsidel näitasid Kaspar Uustal ja Julija Kiseljova, Alex Ojava, Andres Kiisel ning Anette Kivimägi.

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused murdmaajooksus
03.10.2019

01.10.2019 toimusid Alutaguse Puhke-ja Spordikeskuses Ida-Virumaa meistrivõistlused murdmaajooksus. Viimati selgitati maakonna meistrid välja sellel spordialal 2015.aastal. Võisteldi 16 erinevas vanuseklassis 1 km, 3 km ja 6 km distantsidel. Kõige nooremad said kaasa lüüa tillujooksus.

Narvas toimus südamepäeva jooks
30.09.2019

Äkkekülas toimunud Narva südamepäeva jooksu kiirem 3 km distantsil oli Dmitri Aristov ja naistest Natalja Sazonova, 1 km distantsil Daniil Lupanov ja Elizaveta Trifonova.

Iisakus kiirem Dmitri Aristov
28.09.2019

Iisaku rahvajooksu 10 km distantsil oli kiirem Dmitri Aristov, 5 km distantsil Alex Ojava ja Jelizaveta Ševtsova, 2,7 km distantsil Joonas NUrgamaa ja Herta Rajas.

Sillamäel toimusid Eesti meistrivõistlused 20 km käimises
28.09.2019

Eesti maanteekäimise meistrivõistlustel saavutas 20 km distantsil teise koha Jaroslav Stupnikov ja kolmanda koha Andrei Baulin (mõlemad KJK Kalev Sillamäe). Võitis Virgo Adusoo (B. Junk Käimisklubi).

Narva Kreenholmi jooksuga lõppes Narva jooksusari
22.09.2019

Narva jooksusarja viimasel etapil Kreenholmi jooksul olid 5 km distantsil kiiremad Dmitri Aristov ja naistest Jelizaveta Ševtsova. Kolmandana lõpetas Vjatšeslav Košelev (M50 I koht). Kokku oli jooksul osalejaid 173. Jooksusarja esikolmikud: Dmitri Aristov, Vjatšeslav Košelev, Artjom Fjodorov ja Jelizaveta Ševtsova, Erika Bugrova, Natalja Sazonova.