0

Kergejõustik

Mäetaguse mõisajooksu kiiremad Luna-Aleksandra Lagoda ja Andrei Škubel
16.07.2018

Mäetaguse XXIII mõisapäevade "Rõõmsalt üheskoos" raames toimunud 1542 m mõisajooksu võitsid Luna-Aleksandra Lagoda ja Andrei Škubel. T14 vanuseklaasis oli kiirem Herta Rajas ja P14 Timur-Daniel Lagoda.

VIDEOD! Toilas kiireimad Aristov ja Mamedova
08.07.2018

Pühapäeval Toilas toimunud 5. Irina Vassiljeva auhinnajooksu 6 km võitjad olid Dmitri Aristov ja Saina Mamedova.

Põhidistantsil Narvas kiiremad Dmitri Aristov ja Saina Mamedova
08.07.2018

Äkkekülas toimunud EV 100 Narva jooksusarja 3. Narva Trail Run oli osalejaid 1 km ja 4 km kokku 108.

Eesti karikavõistlustelt Ida-Virumaale medalid
08.07.2018

Tallinnas Kadrioru staadionil toimunud Eesti täiskasvanute karikavõistlustel saavutas Reena Koll teivashüppes tulemusega 4.30 I koha, Ilja Pimenovs kolmikhüppes tulemusega 13.51 II koha ja Tanel Saatman kettaheites tulemusega 45.68 III koha.

Pippi-Lotta Enok lõpetas U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused 11. kohaga
07.07.2018

Györis toimuvatel U18 vanuseklassi Euroopa juunioride meistrivõistlustel lõpetas Pippi-Lotta Enok seitsmevõistluse isikliku rekordiga, kogudes 5135 punkti.

Täna algasid Ungaris Györis 2. U18 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused
05.07.2018

Eesti koondises on kolm Ida-Virumaa noorsportlast. Jekaterina Mirotvortseva lõpetas 5000 m käimise distantsi 17, Maksim Mihhailov kuulitõukes kvalifikatsioonist edasi ei saanud. Pippi-Lotta Enok lõpetas seistmevõistluse esimese ala 100 m tõkkejooksu 14 ja peale teist ala kõrgushüpet on ta üheksas 1650 punktiga. Õhtul on kavas veel kuulitõuge ja 200 m jooks.

U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustelt Anastassia Bogatõrjovale kolm medalit
05.07.2018

Pärnus toimunud meistrivõistlustel saavutas Anastassia Bogatõrjova (SK Mitš) T U16 vanuseklassis I koha 400 m jooksus ja 1500 m takistusjooksus ning II koha 300 m tõkkejooksus.

Staadionimaratonil selgusid ka Ida-Virumaa meistrid
05.07.2018

Narva Kreenholmi staadionil toimunud 5. Ida-Virumaa staadionimaratoni raames toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused 10 000 m, 5000 m ja 3000 m jooksus ning noorte meistrivõistlused 1500 m ja 800 m jooksus.