0

Kergejõustik

Toimus Narva jooksusarja II etapp - Trail Run
16.07.2019

Trail Run – see on ekstreemne ja dünaamiline jooks rajal, kus on palju tõuse ja langusi, kivisid ja puujuuri. Distants läbis osaliselt ka Narva maastikurattakrossi radasid. Meeste arvestuses võitis Dmitri Aristov, naistest Uljana Jurlova.

Rukkilillemängudelt medalid
11.07.2019

Pärnu Rannastaadionil peetud 30. Rukkilillemängudel saavutas kaks esikohta Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe). Ta võitis TU 18 vanuseklassis 800 m ja 1500 m jooksu. Savva Novikov (KJK Visa) oli esimene PU 14 vanuseklassis kaugushüppes ja kolmas 80 m tõkkejooksus.

VIDEOD Ida-Virumaa meistrivõistlustel 10000 m jooksus kiiremad Ivan Podolyaka ja Hillevi Velba
10.07.2019

6. Ida-Virumaa staadionimaratoni raames toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlustel 10000 m jooksus näitasid kiiremat aega Ivan Podolyaka ja Hillevi Velba, kes lõpetas jooksu üldjärjestuses kolmandana.

6. staadionimaratonist võtsid osa seitsme riigi sportlased
09.07.2019

Teisipäeval ja kolmapäeval toimus Narva Kreenholmi staadionil 6. Ida-Virumaa staadionimaraton. Võistlusel osalesid seitsme riigi sportlased, lisaks Eestile olid esindatud Leedu, Soome, Venemaa, Taani, USA ja Läti.

VIDEOD! Irina Vassiljeva jooksu võitsid Aristov ja Lagoda
07.07.2019

6. korda toimunud Irina Vassiljeva jooksu 6 km distantsi võitsid meestest Dmitri Aristov ja naistest Luna Aleksandra Lagoda.

Tartus Tamme staadionil toimus Tartu KEVEK staadionijooksusarja 4. etapp
04.07.2019

Tartu KEVEK staadionijooksusarja 4. etapil olid kiiremad Deniss Šalkauskas ja Luna-Aleksandra Lagoda Tartu ülikooli akadeemilisest spordiklubist.

Ida-Virumaa staadionimaraton läheb taas tuurile
02.07.2019

Eelmisel aastal toimus Narvas esmakordselt maraton - staadionimaraton. Sel aastal toimub see Narvas viimast korda ja kolib taas edasi. Maratoni saab joosta Kreenholmi staadionil 9. ja 10. juulil toimuval kuuendal Ida-Virumaa staadionimaratonil.

Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistluste teisel päeval lisandus 9 meistritiitlit
01.07.2019

Savva Novikov (U14) saavutas I koha kaugushüppes ja 80 m tõkkejooksus, 3000 m käimises saavutasid I koha Alina Demidovitš (U14), Richard Viks (U14), Polina Simonenko (U16), 5000 m käimises Artur Djatšuk (U16), 800 m jooksus Stanislav Agaptšev (U14), kolmikhüppes Viktor Morozov (U16) ja vasaraheites Elina Jerjomenko (U14).

Dmitri Aristov jooksul ümber Saadjärve kolmas
30.06.2019

6. suvejooksul ümber Saadjärve (16,9 km) saavutas Dmitri Aristov III koha. Vjatšeslav Košelev oli parim M50 vanuseklassis, üldjärjestuses lõpetas ta kaheteistkümnendana.

Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistluste esimesel päeval kaks meistritiitlit
29.06.2019

Rakveres toimuvatel Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistlustel saavutas Savva Novikov (KJK Visa) U14 esikoha kolmikhüppes ja Stanislav Agaptšev (KJK Klev Sillamäe) U14 1500 m jooksus.