Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistlustelt medalid (lisatud pilte)
23.07.2020

Rakvere staadionil toimunud Eesti U14 ja U16 vanuseklasside meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale 9 meistritiitlt, 5 teist kohta ja 6 kolmandat kohta.


Toimus Pannjärve jooksusarja 2. etapp
22.07.2020

Pannjärve jooksusarja 2. etapil Punktijooksul olid 3. punktis kiiremad põhiklassi jooksjad Liset Vähk ja Dmitri Aristov, 2. punktis Anette Ahu (N13) ja Karel Vähk (M16), 1. punktis võrdse ajaga Kaisa Kivend ja Anette Kivimägi (N10) ja Marten Nurgamaa (M10).


Tallinnas toimusid 10 000 m Eesti meistrivõistlused ning täiskasvanute ja noorte karikavõistlused
19.07.2020

Eesti meistrivõistlustel 10 000 m jooksus saavutas isikliku rekordiga 30.53,41 kolmanda koha Dmitri Aristov. Esikoha saavutas karikavõistlustel NU 20 vanuseklassis 1500 m jooksus Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev Sillamäe).


Toimus Narva jooksusarja 1. etapp - TRAIL RUN
19.07.2020

Narva jooksusarja 1. etapil oli kokku osalejaid 105. ¤ km distantsil olid kiiremad Aleksei Jarushkin ja Jekaterina Mirotvortseva, 2 km distantsil Liza Trifonova ja Mark Bogdanov.


Alutaguse vallas toimus juba neljas kahe mõisa jooks
18.07.2020

IV kahe mõisa jooksul Pagarilt Mäetagusele olid naistest kiiremad Aveli Uustalu (0:27.51), Kristina Dzjuba (0:31.15) ja Liset Vähk (0:32.06), meestest Dmitri Aristov (0:25.19), Vjatšeslav Košelev (0:25.27 M45 I koht) ja Allain-Marco Anton (0:25.33).


Toimus noorte heitjate seeriavõistluse 1. etapp
17.07.2020

Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse I etapp toimus renoveeritud Jõhvi Vene Põhikooli staadionil, kuhu koos noortega olid tulnud oma võimeid proovima ka täiskasvanud.


Vokas toimus VII Ida-Virumaa staadionimaraton
15.07.2020

VII Ida-Virumaa staadionimaratonil selgitati võitjad öömaratonis ja ööpoolmaratonis, 10000 m jooksus, õhtumaratonis ja õhtu poolmaratonis.


Eesti teatejooksude meistrivõistlustelt medalid
13.07.2020

Pärnu rannastaadionil peetud Eesti teatejooksude meistrivõistlustel saavutas KJK Sillamäe Kalev naiskond koosseisus Jekaterina Mirotvortseva, Milena Ševtsova, Saina Mamedova 3x800 m teatejooksus III koha. Deniss Šalkauskas oli teine Tartu Ü. ASK võistkonnas koos Sten Ütsmütsi, Karel-Sander Kljužini ja Tiidrek Nurmega 4x1500 m teatejooksus.


Toimus I. Vassiljeva nimeline Toila KJK jooks (lisatud pildid)
12.07.2020

Irina Vassiljeva nimelise Toila kergejõustikuklubi jooksu kiiremad olid meestest Dmitri Aristov, Vjatšeslav Košelev ja Andrei Škubel ning naistest Kaisa Kukk, Jekaterina Mirotvortseva ja Saina Mamedova. Koos tilludega oli rajal 100 jooksusõpra.


Aet Kiislalt isiklik rekord ja II koht
11.07.2020

Simuna - Laekvere rahvajooksul püstitas Aet Kiisla isikliku rekordi, läbides 10 km 00:49.41,0 ja saavutades sellega N40 vanuseklassis II koha.


< eelminejärgmine > 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles