Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Kergejõustik: Eesti U14, U16, U18, U20, U23 meistrivõistlustelt medalid

07.07.2021

Rakveres toimunud Eesti U14, U16, U18, U20, U23 meistrivõistlustelt toodi Ida-Virumaale 22 kuld-, 12 hõbe- ja 13 pronksmedalit. Kahekordseteks meistriteks tulid Anna Panenko, Saina Mamedova ja Viktor Morozov.

Tulemused:
TU14
Kolmik - Alina Ionova (KJK Kalev Sillamäe) - I koht
3000 m käimine - Polina Jegorova - I koht, Arina Bugrova - II koht, Lika Solovjova  - III koht (kõik KJK Kalev Sillamäe)
Vasar - Ksenia Mazinskaja (NPSK/Narvic) - III koht
TU16
Vasar - Elina Jerjomenko (NPSK/Narvic) - I koht
3000 m käimine - Alina Demidovitš (KJK Kalev Sillamäe) - I koht, Evelina Novikova - II koht, Zoja Ljauman - III koht (mõlemad NPSK/Narvic)
Kolmik - Juliana Korkiain (NPSK/Narvic) - II koht
TU18
Kaugus - Anna Panenko (KJK Atleetika) - I koht
Kolmik - Anna Panenko (KJK Atleetika) - I koht
5000 m käimine - Maria Ivanova (KJK Kalev Sillamäe) - I koht, Polina Simonenko - II koht, Marta Handina - III koht (mõlemad KJK Atleetika)
Kuul - Anfisa Karyagina (KJK Visa) - II koht
Kõrgus - Evelina Martšenko (KJK Kalev Sillamäe) - II koht
Vasar - Polina Lavrova (NPSK/Narvic) - II koht
NU20
5000 m käimine - Alla Šubina - I koht, Anna Ivanova - II koht (mõlemad KJK Kalev Sillamäe), Anastasia Efimova (NPSK/Narvic) - III koht
NU23
2000 m takistusjooks - Saina Mamedova - I koht, Jelizaveta Ševtsova - III koht (mõlemad KJK Kalev Sillamäe)
3000 m - Saina Mamedova - I koht, Jelizaveta Ševtsova - III koht (mõlemad KJK Kalev Sillamäe)
5000 m käimine - Darja Predbannikova (KJK Visa) - I koht, Alesja Laagus (NPSK/Narvic) - II koht
PU14
Vasar - Maxim Bolšakov - I koht, Sergei Belov - II koht (mõlemad NPSK/Narvic)
3000 m käimine Andrei Artamonov (KJK Kalev Sillamäe) - I koht, Sergei Belov (NPSK/Narvic) - II koht, Artjom Lpogunov (KJK Kalev Sillamäe) - III koht
PU16
800 m - Vjatšeslav Gorbunov (KJK Visa) - I koht
400 m - Vjatšeslav Gorbunov (KJK Visa) - III koht
Kolmik - Savva Novikov (KJK Visa) - I koht
110 m tj - Savva Novikov (KJK Visa) - III koht
Kaugus - Savva Novikov (KJK Visa) - III koht
5000 m käimine - Ivan Titov - I koht, Platon Tsitterkopf - III koht (mõlemad KJK Kalev Sillamäe)
PU18
Kaugus - Viktor Morozov (KJK Atleetika) - I koht
Kolmik - Viktor Morozov (KJK Atleetika) - I koht
5000 m käimine - Artur Djatšuk (KJK Kalev Sillamäe) - I koht
MU20
Kolmik - Grigori Velikanov - I koht, Aleksei Demidovitš - III koht (mõlemad KJK Kalev Sillamäe)
5000 m käimine - Sergei Sannikov (NPSK/Narvic) - I koht, Dmitri Butsenko (KJK Kalev Sillamäe) - II koht
MU23

5000 m käimine - Jaroslav Stupnikov (KJK Kalev Sillamäe) - I koht
sportiv.ee
Tulemused U14, U16
Tulemused U18, U20, U23



Narva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles