Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male: VIII Lembit Olli mälestusturniir males, esimene päev (J)

Aeg: 06.09.2008 10:00 - 06.09.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus

Põhiturniiri tabel: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008.htm
Noorte tabel: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_noored.htm
Veteranide tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_veteranid.htm
Regioonide arvestus: www.sportiv.ee/protokoll/oll2008_regioonid.htm

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=477
Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=478

EELREGISTREERUJAD

    S.a EML reiting
21.08.2008
1. Svetlana Pritulina Kohtla-Järve SK Valge Ratsu 1971 2026
2. Artjom Saruhhanov Kohtla-Järve SK Valge Ratsu   1462
3. Aleksandr Tšistokletov Kohtla-Järve   1819
4. Vladimir Pritulin Kohtla-Järve SK Valge Ratsu 2001 0
5. Sergei Neff Kohtla-Järve SK Diagonaal 1953 2351
6. Tõnu Rauk Tallinna Kadrioru MK 1970 2265
7. Tatjana Fomina Tallinna SK Reval-Sport 1954 2230
8. Vjatšeslav Koop Kohtla-Järve SK Diagonaal   2222
9. Vladimir Uvarov Kohtla-Järve   1959
10. Ivar Rooks Kohtla-Järve   2150
11. Georgi Orlov Kohtla-Järve SK Diagonaal   2067
12. Boriss Zaitsev Kohtla-Järve SK Diagonaal   2072
13. Michel Zdankevitch Tallinn   1924
14. Viktor Meškov Sillamäe SK Kalev   2050
15. Viktor Rodkin Sillamäe SK Kalev   2085
16. Iivo Nei Tallinn   2392
17. Sergei Nigmatullin Kohtla-Järve SK Diagonaal   2248
18. Ilja Siroš Sillamäe SK Kalev 1998 1605 
19. Oleg Jerjomin Sillamäe SK Kalev   2000 
20. Kirill Makin Sillamäe SK Kalev 1985 2150 
21. Sergei Zigailov Sillamäe SK Kalev 1986 2054 
22. Gleb Ivanov Sillamäe SK Kalev 1996 1615 
23. Platon Ivanov Sillamäe SK Kalev 2000 1251 
24. Olga Prišetnikova Sillamäe SK Kalev 1988 1870
25. Olga Rumjantseva Sillamäe SK Kalev 1990 1767 
26. Lilia Baloban Sillamäe SK Kalev 1989 1677 
27. Aleksandra Sorokina Sillamäe SK Kalev 1989 1561 
28. Marina Pošetšenkova Sillamäe SK Kalev 1996 1406 
29. Kirill Annenkov  Peterburi    2248 
30. Ivan Andriyanov Peterburi 1996
31. Vladimir Žavoronkov  Narva SK Maletäht 1976 2376 
32. Vjatšeslav Sõskov Narva SK Maletäht 1987 2344 
33. Maris Korstin Narva SK Maletäht 1981 2252 
34. Leonid Pelešev Narva SK Maletäht 1951 2215 
35. Roman Ježov Narva SK Maletäht 1990 2151 
36. Aleksandr Koljazin Narva SK Maletäht   0
37. Andrei Virgus Narva SK Maletäht 1994 1877 
38. Leonid Lvov Narva SK Maletäht 1986 1918 
39. Katrina Korban Narva SK Maletäht 1997 1693 
40. Aleksandr Orava Narva SK Maletäht 1993 1949 
41. Eduard Tolmatšov Narva MK Kaissa 1963 2245 
42. Juri Šmatkov Narva MK Kaissa   1905 
43. Igor Tsitlis Narva MK Kaissa 1945 1934 
44. Janis Sumaroks Narva MK Kaissa   1858 
45. Vladimir Šipilov Narva MK Kaissa 1940 1964 
46. Vello Kiiver  Kadrioru MK  1937 1802 
47. Kalju Kajak  Keila MK  1929 1932 
48. Kalle Peebo Tartumaa   2286 
49. Vello Metsoja Tartumaa   1923
50. Toivo Harujõe Tartumaa   1976
51. Viktor Šukis Tartumaa   1872
52. Jakov Smoljar Kohtla-Järve SK Diagonaal   0
53. Roman Smoljar Kohtla-Järve SK Diagonaal 1995 1779 
54. Svetlana Zainetdinova Kohtla-Järve SK Diagonaal   2109
55. Peedu Vipper  Lääne-Virumaa 1944 1988 



VIII Lembit Olli mälestusvõistlus

I     Eesmärk.
Mälestada rahvusvahelist suurmeistrit Lembit Olli ja võimaldada eri põlvkondade maletajatele jätkata Peipsi-äärsete suviste maleturniiride pikaaegseid traditsioone.

II    Korraldajad.
Ida-Virumaa Spordiliit ja Kohtla Vallavalitsus koostöös Eesti Spordiseltsiga Kalev.

III   Vöistluste aeg. 
6.- 7. september 2008.a, esimese vooru algus 6. septembril kell 10.

IV   Võistluste koht.
Uusküla puhkekeskus Ida-Virumaal.

V    Võistluste peakohtunik.
Arvo Kruus.

VI   Osalejad.
Osalemiseks registreeruda kuni 30. augustini 2008. a. info@sportiv.ee või telefonil 516 7614 (Valdek Murd). Kuna osavõtjate arv on piiratud (46) on kohapeal võimalik registreeruda ainult vabade kohtade olemasolu korral.

VII   Võistluste läbiviimise kord.
Võistlused toimuvad kiirmales 20+20min 9 vooru. Täpne läbiviimise kord määratakse kindlaks enne võistluse algust kohapeal. Võrdsete punktide korral kasutatakse võistlejate järjestamisel Bucholzi koefitsenti.

VIII   Autasustamine.
Kõik võistlejad saavad turniiri  T-särgi.  
Meeste arvestuses I, II, III koht autasustatakse diplomi, karika ja medaliga; IV, V ja VI koht diplomi ja medaliga.
Naiste arvestuses  I, II, III koht autasustatakse diplomi, karika ja medaliga.
Veteranide arvestuses mehed I, II ja III koht autasustatakse diplomi ja medaliga, naiste arvestuses I koht diplomi ja medaliga. Veteranide vanus 50 aastat ja vanemad ning nad selgitavad Eesti Spordiveteranide Liidu kiirmale meistri.

IX      Majandamine.
Võistlejad kindlustatakse ööbimise ja toitlustamisega (6. septembril lõuna- ja õhtusöök, 7. septembril hommiku- ja lõunasöök).
Osavõtumaks: 75 krooni.
Osavõtumaksust on vabastatud:
a) õpilased;
b) mittetöötavad pensionärid vanemad kui 65 aastat;
c) rahvusvaheliste maletiitlite omanikud.

Ida-Virumaa Spordiliit
Kohtla Vallavalitsus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles