0

Korvpall

Narva SK Energia Ida-Virumaa esiliiga võitja
27.04.2019

Kohtumine kahe põhiturniiri parima võistkonna vahel oli tasavägine. Virumaa Politsei Spordiseltsi võistkond pidi vastu võtma 5-punktilise kaotuse Narva SK Energia. Kohtumine lõppes tulemusega 81:76.

BC Karjamaale võit
18.04.2019

Ida-Virumaa esiliiga play-offis võitis BC Karjamaa KK Pühajõe võistkonda tulemusega 87:79.

RHKK/Expertline võistkonnale 5. koht
18.04.2019

Saku II liiga 5.-6. koha mängus võitis Reiar Halliku Korvpallikool/Expertline Terminal Oili võistkonda tulemusega 95:69.

Ida-Virumaa esiliigas peeti poolfinaalkohtumised
15.04.2019

Esimeses poolfinaalis võitis Virumaa Politsei Spordiselts Entehi võistkonna tulemusega 80:52, teises poolfinaalis oli tasavägises kohtumises Narva SK Energia parem Lüganuse võistkonnast tulemusega 93:87.

KK HITO/BC Karjamaale II koht
13.04.2019

Saku II liigas võitis KK HITO/BC Karjamaa poolfinaalis Keila KK tulemusega 80:65, kuid finaalis pidi tunnistama Kadrina Karud paremust 87:112. Järgmisel hooajal mängivad nii Kadrina Karud kui KK HITO/BC Karjamaa Saku I liigas.

RHKK/Experline mängib 5.-6. kohale
11.04.2019

Saku II liiga play-offis võitis RHKK/Expertline KK Viimsi /Kesklinna KK tulemusega 88:78 ja kohtub nüüd 5.-6. kohale Terminal Oil võistkonnaga.

Saku II liiga finaalturniir Jõhvi Spordihallis
10.04.2019

12.-13. arpillil toimub Jõhvi Spordihallis KK HITO/BC Karjamaa osalusel Saku II liiga finaalturniir.

BC Narva võitis võõrsil
06.04.2019

Saku II liiga 9.-16. kohamängudel võitis BC Narva Orissaare Träxi võistkonda tulemusega 73:69 ja kohtub nüüd 9.-10. kohale TTÜ Korvpallikooliga.

RHKK/Expertline kaotas võõrsil otsustava mängu
04.04.2019

Saku II liiga otsustavas veerandfinaalmängus kaotas RHKK/Expertline Keila KK tulemusega 69:100. Poolajale mindi 28:42 kaotusseisus. Seega kohtub KK HITO/BC Karjamaa poolfinaalis Keila KK.

KK HITO/Karjamma mängib poolfinaalis
03.04.2019

Saku II liiga otsustavas veerandfinaalkohtumises võitsid kogenenumad KK HITO/BC Karjamaa noori KK Viimsi/Kesklinna KK tulemusega 80:69 ja ootavad nüüd vastast homme Keilas toimuvast otsustavast kohtumisest RHKK/Expertline - Keila Korvpallikool vahel.