Juba teist aastat korraldab Kiviõli I Keskkool veebruarikuus talispordinädalat, mille eesmärk on lapsed viia õue aktiivselt liikuma ja teha sõprust erinevate talispordialadega.

16.01.2017

Koolispordi mälumäng "Bumerang" alustab enda neljateistkümnenda hooajaga.

Narvas toimub kolmepäevane olümpiapidu
25.05.2016

Kolmapäeval avati Narvas pidulikult Narva Pähklimäe Gümnaasiumi kooliolümpiamängud. Kogu koolipere ja lapsevanemaid kaasava kolmepäevase spordisündmuse avatseremoonia algas paraadiga, kus iga osalev klass esindas ühte riiki Euroopas. Staadionile toodi olümpiatuli ja kooliolümpiamängude traditsiooni kohaselt anti ka sportlasvanne.

Parimad jooksukoolid on Jõhvis ja Kiviõlis
23.09.2014

Alutaguse noorte mängude krossijooksul Pannjärvel osales 13 kooli kokku 351 õpilasega, mis teeb sellest maakonna suurima sügisese jooksuvõistluse.

Jõhvi tüdrukud esimesed, Avinurme poisid teised
18.03.2013

Viljandis lõppenud Kooliliiga finaalturniiril saavutasid esikoha Häädemeeste Keskkooli poisid, kes finaalis alistasid Avinurme Keskkooli. Tüdrukute parim oli Jõhvi Gümnaasium. 7.-9. klasside osalusel toimunud finaalturniiril osales 14 poiste ja 16 tüdrukute võistkonda.

Iisaku gümnaasium Eesti koolidest parim
14.03.2013

Iisaku gümnaasiumi võistkond saavutas Narvas Eesti Koolispordi Liidu korraldatud 6.-9. klasside laskevõistlustel õhkrelvadest laskmises esikoha.

Sprindis edukaimad Kohtla-Nõmme ja Iisaku
22.01.2013

Alutaguse noorte mängude suusasprindi võistluse edukamad olid põhikoolidest Kohtla ja gümnaasiumidest Iisaku.

FOTOD! Viljandimaa kaitses esikohta
16.11.2012

Jõhvis kaks päeva kestnud Eesti koolijuhtide võrkpalliturniiri esikoha sai Viljandimaa, kes oli võidukas olnud ka aasta varem.

Koolijuhid võistlevad Jõhvis võrkpallis
15.11.2012

Eesti koolijuhtide võrkpallivõistlusel Jõhvi spordihallis peeti neljapäeval alagrupimänge ja reedel on kavas otsustavad kohtumised.