13141516171819
20212223242526
2728293031

Ida/Viru

Jalgpall: FC Alliance mängib järgmisel hooajal esiliigas, teistele võistkondadele võidud, viigid ja kaotused
04.12.2021

Esiliiga teise üleminekumängu Pärnu Jalgpalliklubiga mängis Ida-Virumaa FC Alliance 0:0 viiki ja mängib järgmisest hooajast esiliigas. Premium liiga viimases voorus võitis JK Narva Trans Tallinna JK Legioni tulemusega 2:0, poolaeg 0:0. Trans pidi sel hooajal 33 punktiga leppima kuuenda kohaga.

Petank: Vokas toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused triodele
04.12.2021

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused võitis trio Jaan Sepp, Oskar Sepp, Sander Rose. Teiseks tuli trio Hillar Neiland, Matti Vinni, Kaspar Mänd ja kolmandaks Ljudmilla Varendi, Viktor Švarõgin, Argo Sepp. Kokku osales seitse triot.

Varia: Kultuuriministeerium ootab kandidaate kultuuri ja spordi aasta- ning elutööpreemiatele
02.12.2021

Kultuuriministeerium ootab ettepanekuid Eesti Vabariigi kultuuripreemiate ja spordipreemiate määramiseks. Kandidaatide esitamiseks on aega 10. jaanuarini 2022 ning laureaadid selguvad veebruaris, vabariigi 104. aastapäeva eel.

Varia: ERASMUS+ 2022 projektikonkurss on väljakuulutatud - spordimeetmed
02.12.2021

Euroopa komisjon avaldas ERASMUS+ 2022 aasta programm juhendi. Spordiprojektide esitamise tähtaeg on koostööpartnerluse ja mittetulunduslike spordiürituste projektide puhul 23. märts 2022.

Korvpall: Reinar Halliku KK/Iisaku Gümnaasiumile teine kaotus järjest
02.12.2021

Saku I liiga kohtumises ei piisanud RHKK/Iisaku Gümnaasiumi kolme mängija Teven Dewayne Jonesi (17 punkti), Marcus Merimaa (15 punkti) ja Andrus Lehismetsa (13 punkti) kahekohalisest punktisummast, et võita Rae Koss/Hansaviimistlus võistkonda, kus üleplatsimees oli Ron Pehka 26 punktiga. Mäng kaotati tulemusega 71:76, poolaeg 27:29. Suurem vahe tuli sisse kolmandal veerandajal, mis kaotati 8 punktiga.

Spordiliit: Ida-Virumaa Spordiliit ootab 2021 spordiaasta parimate kandidaate
02.12.2021

Ida-Virumaa Spordiliit ootab 10.12.2021 kandidaate maakonna parimate sportlaste nominatsioonidesse, et selgitada välja maakonna parimad järgmistes kategooriates: parim meessportlane, parim naissportlane, parim noormees, parim neiu, parim võistkond, parim meesveteran, parim naisveteran.

Varia: «Aasta sportlane 2021» rahvahääletus on avatud
01.12.2021

2021. aastal saab hääletada neljas kategoorias: aasta naissportlane, aasta meessportlane, aasta võistkond ja aasta treener. Vali kolm kandidaati ning märgi vastavalt, mitmendaks tema möödunud spordiaasta kokkuvõttes oma pingereas paigutaksid.

Ujumine: Kohtla-Järvel toimusid rahvusvahelised võistlused Swim Grand Prix
29.11.2021

Kahepäevasel Wiru Grand Prix’il osales rohkem kui 300 ujujat 18. klubist (16 Eestist ning 2 Leedust) ja medali võitsid koguni 85 sportlast. Ida-Virumaa klubidest 5 kulda on Kohtla-Järve UK Aktiiv (kokku 21 medalit) ja Jõhvi Spordikoolil (kokku 12 medalit). Narva SK Energia kasvandikud said 17 medalit (4 + 5 + 8). Individuaalarvestuses sai 5 medalit Ute Viktoria Liu Yeung (Jõhvi SK) ja Deniss Tšikaljov (Tshikalev) (Narva SK Energia).

Vabamaadlus: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
29.11.2021

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutasid SK Kuldkaru maadlejad vabamaadluses neli esikohta: noortest 48kg - Ruslan Konetski, täiskasvanutest 70kg - Nikolai Tarassov, 74kg - Vlad Rjabtsev, 79kg - Ilja Sobolev. Võistkondlikult oli Ida-Virumaa vabamaadluses kolmas.

Male: Toimus XXI Pühajärve rahvusvaheline kiirturniir
29.11.2021

XXI Pühajärve rahvusvahelisel kiirturniiril oli parim Eesti esindaja Aleksandr Volodin (SK Diagonaal) 31 punktiga 37-st viies. Võitis 34 punktiga Venemaa esindaja GM Alexander Morozevich.