3031

0

Kergejõustik: Mäetaguse mõisajooksu kiiremad Luna-Aleksandra Lagoda ja Andrei Škubel
16.07.2018

Mäetaguse XXIII mõisapäevade "Rõõmsalt üheskoos" raames toimunud 1542 m mõisajooksu võitsid Luna-Aleksandra Lagoda ja Andrei Škubel. T14 vanuseklaasis oli kiirem Herta Rajas ja P14 Timur-Daniel Lagoda.

Võrkpall: Toimus Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 I etapp
15.07.2018

Lõõmava päikese all Illukal toimunud I etapi võitsid meestest Sillamäe, meesveteranidest Narva, naistest võistkond Kolmikud ja naisveteranidest VK Viro.

Jalgpall: JK Järve kaotas võõrsil
13.07.2018

Tallinnas peetud esiliiga B 19. vooru kohtumises kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna JK Legion tulemusega 0:3 (0:2).

Petank: Jõhvi meistrid on Ivar ja Kristo Viljaste
13.07.2018

18. Jõhvi lahtistel meistrivõistlustel paarismängus saavutasid I koha Ivar ja Kristo Viljaste. Järgnesid Aarne Välja, Janek Tarto ja Elmo Lageda, Tõnu Piik.

Discgolf: Ida-Viru nädalamängu 14. etapp peeti Kiviõli discgolfipargis
13.07.2018

Edasijõudnute klassis võttis kindla võidu Ago Sambla 46 viskega, edestades 2 viskega teiseks tulnud Timo Juursalut. Kolmanda koha sai Allain-Marco Anton 51 viskega.

Jalgpall: Narva Trans kaotas Euroopa liiga kvalifikatiooniturniiri avamängu
12.07.2018

Tallinnas peetud Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniiri avamängus kaotas JK Narva Trans Bosnia ja Hertsegoviina võistkonnale Željeznicar tulemusega o:2.

Rulluisutamine: VIDEOD! Pannjärve etapp oli rahvarikas
11.07.2018

Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtute teisel, pannjärvel peetud etapil fikseeriti 59 finišiaega.

Motosport: Baltikumi parimad krossisõitjad stardivad nädalavahetusel Kiviõlis
11.07.2018

Eeloleval laupäeval ja pühapäeval jätkuvad Eesti motokrossi meistrivõistlused Kiviõlis, kus siiani on peetud mitmeid aastaid külgvankrite MM-etappi ning tänavu toimus juba ka korvide ja quadide meistrivõistluste avaetapp.

Võrkpall: Toimus suvevolle V etapp
11.07.2018

Viienda etapi võitsid võistkonnad: Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Lisette Villers ja Kristjan Palm, Arnold Villers, Taavi Põllu.

Kabe: Toimus Into seeriaturniiri VII etapp