0

Male: Toimus SK Diagonaal välkmale I etapp
20.09.2020

Kohtla-Järvel toimus peale mitmekordset edasilükkamist SK Diagonaal välkmale I etapp, 1.-2. kohta jagasid Einar Vaino (SK Diagonaal) ja Vladislav Nazarov (Kiviõli MK Lootus).

Jalgpall: Sillamäe Kalev ja Trans U21 jätkavad võitudega
20.09.2020

II liiga 18. voorus võitis JK Sillamäe Kalev võõrsil Põhja-Tallinna JK Volta tulemusega 1:0. Poolajale mindi 0:0 viisiseisus. Võiduvärava lõi 88 mänguminutil Vassili Kulik. JK Narva Trans U21 võitis samuti võõrsil FCI Tallinnat tulemusega 1:0 (0:0). Värava autoriks oli 85 mänguminutil Chinedu Charles Geoffrey.

Jalgpall: Trans kaotas kodus
19.09.2020

Premium liiga 21. voorus kaotas JK Narva Trans Viljandi JK Tulevik tulemusega 0:1, poolajale mindi 0:0 viigiseisus.

Kergejõustik: Dmitri Aristov Eesti meistrivõistlustel neljas
19.09.2020

Raplas toimunud VIII Rapla Selveri suurjooksu 10 km distantsi lõpetas Dmitri Aristov viiendana ajaga 00:31:27, Eesti 10 km meistrivõistluste maanteejooksu arvestuses aga neljandana. Jooksu võitis uue Eesti rekordiga 00:29:04 Tiidrek Nurme.

Kergejõustik: Paides toimus III Südamelinna jooks
19.09.2020

Paide Ülejõe staadionilt stardi saanud III Südamelinna jooksu kiirem oli Andres Koppel.

Raha: Kultuurkapital jagas raha
18.09.2020

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2020. aasta III jaotuse tulemused.

Firmasport: Eesti Energia võistkond võitis firmaspordi meistrivõistlused males
18.09.2020

Tallinnas, Paul Kerese Malemajas toimunud Eesti Spordiselts Kalev firmaspordi meistrivõistlustel males saavutas Eesti Energia võistkond I koha. Individuaalselt jagasid Einar Vaino ja Roman Abramov 3.-5. kohta.

Raha: Kandideerimine Tradehouse'i stipendiumile on avatud
17.09.2020

Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2020. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada kuni 19. oktoobrini. Stipendiumi eesmärk on toetada kuni 26-aastaste noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ning rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumifond on ka tänavu kokku 20 000 €.

Jalgpall: JK Järve jätkab kaotustega
17.09.2020

Esiliiga 22. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve võõrsil Pärnu JK Vaprus tulemusega 0:1. Pärnakad lõid värava esimesel poolajal.

Mõttesport: Peeti 2019/2020 hooaja Mäetaguse mälumängu finaalturniir
17.09.2020

Mäetaguse 17. hooaja mälumängu finaalturniiri võitis Kaare võistkond, kuid sellest ei piisanud üldvõiduks, sest nende halvima vooru punktid võrreldes teistega olid palju suuremad. Seekord võttis üldvõidu SMS võistkond koosseisus Jaan Sepp, Mait Metsla ja Mait Rooden.