0

Kergejõustik: Luna-Aleksandra Lagoda võitis naistest Jüri Lossmanni mälestusjooksu
16.06.2019

29. Jüri Lossmanni mälestusjooksul oli naistest kiirem Luna-Aleksandra Lagoda, kes üldjärjestuses lõpetas koguni viiendana.

Raha: Kultuurkapital jagas raha
15.06.2019

Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupi 2019. aasta II jaotuse tulemused.

Orienteerumine: Viivikonnas toimusid Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused
14.06.2019

Jõhvi valla meistrivõistlustel oli 15 KP 5,38 km rajal kiirem Arvo Sala, 14 KP 4,4 km rajal Greta-Maria Pisarev, 10 KP 3,31 km rajal Väino Aul ja 7 KP 1,91 km rajal Aime Mõik.

Jalgrattasport: Toimus Ida-Virumaa õhtusõitude II etapp
14.06.2019

Pannjärvel toimunud 2. etapil osales 56 rattasõpra. 11 km distantsil oli kiirem Vladimir Všivtsev, 3,5 km Miron Mjatšin ja 1,5 km Oliver Toovis.

Orienteerumine: Toimus Narva orienteerumissarja 2. etapp
14.06.2019

Narvast liiga kaugel toimunud Sinimäe etapil oli osalejaid ainult kakskümmend. 15 KP rajal oli kiirem Aleksandr Lupanov ja 11 KP rajal Jekaterina Tihhomirova.

Jalgpall: JK Järve võitis võõrsil
14.06.2019

Esiliiga 15. voorus võitis Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Flora U21 tulemusega 1:0, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Värava autoriks 79. mänguminutil Duvan Mosquera Torres.

Discgolf: Toimus kümnes Ida-Virumaa nädalamäng
13.06.2019

Kümnes Ida-Virumaa nädalamäng toimus Kiviõli Seikluskeskuse discgolfi pargis. Osales 25 mängijat. Algajate klassis võitis Tarvo Leesik, edasijõudnute klassis juba neljandat korda sel hooajal Timo Juursalu.

Võrkpall: Suvevolle alustas
12.06.2019

Suvevolle 1. etapil võidutses võistkond koosseisus Robert-Roland Uusmaa, Külli Stroo, Jelizaveta Morozova. Esimesele etapile oli kohale tulnud 17 võrkpalliharrastajat, kellest loositi kohapeal võistkonnad ja kes osutusid küllaltki võrdseteks.

Triatlon: Kaks Ida-Virumaa triatleeti osales Eesti karikavõistluste II etapil
11.06.2019

Paides toimunud Eesti karikavõistluste II etapil saavutas Ardo Virkebau koguajaga 1:08:07 vanuseklassis M35-39 8. koha (25 osalejat) ja Dmitri Aleksjev koguajaga 1:11:27 vanuseklassis M50-55 4. koha (14 osalejat). Kokku osales ja lõpetas 199 võistlejat.

Male: Toimus üleeestiline noorte kiirturniiride sarja 8. etapp
10.06.2019

Madsal toimunud üleeestilisel noorte kiirturniiride sarja 8. etapil A ja B grupis jagas Marek East (SK Valge Ratsu) 2.-5. kohta.