Ida/Viru

Kergejõustik: Alina Ionova U14 vanuseklassi Eesti meister mitmevõistluses
24.01.2022

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud U14, U16, U18, U20 Eesti meistrivõistlustel mitmevõistluses saavutas KJK Kalev Sillamäe esindaja Alina Ionova U14 vanuseklassis I koha 3829 punktiga.

Suusatamine: Toimus reedeõhtuste suusasõitude teine etapp
24.01.2022

Sinimäel toimunud reedeõhtuste suusasõitude 2. etapil näitasid kiiremaid aegu 1 km Arseni Zabolotny ja Adelina Zaitseva, 3 km Viktor Shemarin ja Natalja Skvortsova ning 6 km Anatoli Shibanov. Oma võimeid pani proovile 41 suusasõpra.

Korvpall: Sillamäel peeti tasavägine kohtumine
24.01.2022

Optibet Rahvaliigas võitis Sillamäe SK kodus Jõhvi Kossutiimi tulemusega 57:52, poolaeg 30:28. Võit saadi tänu viimasele veerandile, mis võideti 10 punktiga. Parim korvikütt oli 19 punktiga Andrei Krjutskov, Jõhvi meeskonnas 15 punktiga Nikita Golovin ja 14 punktiga Kristo Noorhani.

Jäähoki: Narva PSK võitis lisaajal, Viru Sputnik kaotas
22.01.2022

Coolbet Hokiliigas saavutas oma teise võidu Narva PSK kui võitis HC Panterit lisaajal tulemusega 4:3 (0:1 ; 3:0 ; 0:2 ; 1:0 OT). SK Viru Sputnik kaotas turniiritabeli liidrile Välk 494 tulemusega 5:13 (1:5; 3:4; 1:4).

Jalgpall: Narva United ja Phoenix võitsid
22.01.2022

Coolbet saaliliiga 11. voorus võitis S. Narva United FC S. Sillamäe Alexela tulemusega 7:2, poolaeg 4:1. Sergey Šilkovilt narvakate kasuks kolm väravat. Saalijalgpalli esiliiga 11. voorus võitis S. Jõhvi FC Phoenix võõrsil S. Aruküla Radiust tulemusega 8:3, poolaeg 4:0. Ilja Gornovilt ja Nichita Gorealt kaks väravat.

Mõttesport: Toimus Ida-Virumaa meistrivõistluste 1. voor
22.01.2022

Seoses koroonaga jäi osavõtjaid esimeses voorus väheseks. Edukalt alustas jällegi Kaare võistkond, kes kogus 42 punkti, järgnesid Alutaguse 27 ja Pagari 26 punktiga. Individuaalselt oli parim Arwed Puusalu 8 punktiga.

Korvpall: RHKK/Iisaku Gümnaasium sai neljanda võidu
21.01.2022

Saku I liigas võitis RHKK/Iisaku Gümnaasium turniiritabelis viimasel kohal oleva SK Nord Aid/Cramo tulemusega 98:74, poolaeg 51:37. 28 punkti viskas Kristo Saage.

Jalgpall: Rahvusvaheline litsents 18 Eesti jalgpallikohtunikule
20.01.2022

FIFA väljastas Eesti Jalgpalli Liidu poolt esitatud nimekirja alusel rahvusvahelise litsentsi 18 Eesti kohtunikule. Karolin Kaivoja sai rahvusvahelise abikohtuniku litsentsi. FIFA litsents väljastatakse üheks kalendriaastaks ja see võimaldab vastavalt oma spetsifikatsioonile teenindada rahvusvahelisi mänge FIFA ja UEFA egiidi all toimuvatel erinevatel võistlustel.

Jalgpall: Jõhvi FC Phoenix kaotas karikasarjas, Narva United FC II jätkab
20.01.2022

Kiili Spordihoones toimunud saalijalgpalli karikasarja veerandfinaalis sai S. Jõhvi FC Phoenix suureskoorilise kaotuse Coolbet saaliliiga võistkonnalt S. Tallinna FC Cosmos tulemusega 2:11, poolaeg 1:6. Jõhvi eest lõid väravad Nikolai Martšuk ja Aleksandr Krupski. S. Narva United FC II kohtus veerandfinaalis esiliiga võistkonnaga S. Rantipol Võru Helios ja võitis 4:3, poolaeg lõppes 2:2 viigiga. Anton Panovilt kaks väravat.

Suusatamine: Mäetagusel prooviti võimeid sprindis
20.01.2022

Mäetaguse sprindis näitasid kiiremat aega 1300 m distantsil Danny-Rocco Anton 0:03:26 ja Herta Rajas 0:04:12, 850 m Andrias Rääst 0:02:42 ja Anette Kivimägi 0:02:55. Osalejaid oli üle kuuekümne.