Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 2. päev
Aeg: 21.09.2019 09:00 - 21.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Avamine kell 14.00


Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 3. päev
Aeg: 22.09.2019 09:00 - 22.09.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Illuka murakas naiste võrkpallis
Aeg: 26.04.2015 10:00 - 26.04.2015 16:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone
Korraldaja: Timo Juursalu

Osalevad neli kutsetega naiskonda.


Kalevi karikas võrkpallis
Aeg: 18.04.2015 11:00 - 18.04.2015 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Aime Luuk, Ilmar Taluste


Eesti meeste meistrivõistluste esiliiga 9.-10. koha mäng, AS Espak Narva/SK Energia - Lähte ÜG/Põltsamaa
Aeg: 21.02.2015 13:00 - 21.02.2015 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla


Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused (J)
Aeg: 15.02.2015 11:00 - 15.02.2015 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk


X Narva Energia ja VK Viktoria auhinnaturniir noormeeste võrkpallis, kolmas päev
Aeg: 15.02.2015 09:00 - 15.02.2015 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Osalevad Eesti, Venemaa ja Läti klubid.
Vanuseklassis 1996-1997 - 6 võistkonda
Vanuseklassis 1999-2000 - 8 võistkonda


X Narva Energia ja VK Viktoria auhinnaturniir noormeeste võrkpallis, teine päev
Aeg: 14.02.2015 09:00 - 14.02.2015 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Osalevad Eesti, Venemaa ja Läti klubid.
Vanuseklassis 1996-1997 - 6 võistkonda
Vanuseklassis 1999-2000 - 8 võistkonda


X Narva Energia ja VK Viktoria auhinnaturniir noormeeste võrkpallis, esimene päev
Aeg: 13.02.2015 12:00 - 13.02.2015 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Osalevad Eesti, Venemaa ja Läti klubid.
Vanuseklassis 1996-1997 - 6 võistkonda
Vanuseklassis 1999-2000 - 8 võistkonda

Kell 17 avamine.


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva Espak - Eesti Maaülikooli SK
Aeg: 07.02.2015 13:00 - 07.02.2015 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Schenker liiga võrkpallis, Rakvere Võrkpalliklubi - Poliurs/Ozolnieki
Aeg: 31.01.2015 16:00 - 31.01.2015 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Eesti naiste rahvaliiga veerandfinaal, Jõhvi SK - Lähte
Aeg: 29.01.2015 18:15 - 29.01.2015 19:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles