Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Ida-Virumaa meistrivõistlused rannavõrkpallis, B- ja C-klass (F)
Aeg: 20.06.2009 10:00 - 20.06.2009 15:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Narva-Jõesuu rand.
B-klass (s. 1992. ja 1993. a), C-klass (s. 1994. a ja hiljem).
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=874


XXIV Ida-Virumaa mängud (P, 2xF)
Aeg: 13.06.2009 10:00 - 13.06.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Kristiine Agu, Rene Kundla

Võistluste protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVM_13.06.09.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=860

Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=864

Riho Kutsari pildid Aserist ja mitte ainult: http://www.aserik.ee/gallery/thumbnails.php?album=257


Ida-Virumaa MV 10.-12. klassidele (J)
Aeg: 28.04.2009 09:30 - 28.04.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Eesti valdade XVII suvemängude meeste eelturniiri alagrupp (F)
Aeg: 18.04.2009 10:00 - 18.04.2009 17:00:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli võimla
Korraldaja: Taavi Toomel

Info: http://www.joud.ee/uudised?id=131&sess_admin=bdfddbc1cb4535e7a8fed459711457e5

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=773

Osalevad Mäetaguse, Saue, Kadrina, Põltsamaa ja Jõhvi.


Kalevi karikas naiste võrkpallis (J)
Aeg: 28.03.2009 13:00 - 28.03.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=732

1. MONOLIIT I: Jekaterina Aleksandrova, Jana Borissova, Natalia Lebedeva, Aida Zeinalova, Alina Koroljova, Liana Esebua, Valentina Kullamägi, Jelizaveta Grigorjeva
2. IISAKU GÜMNAASIUM: Reelika Kilk, Kersti Rajamets, Mari-Ann Valdre, Külli Stroo, Deevi Dello, Ene Laanemets
3. MONOLIIT/Kohtla-Järve: Maria Plavinskaja, Jevgenia Kokoreva, Taissia George, Ingrid Kullamägi, Nadežda Kiisvek, Svetlana Karlõševa, Galina Perfilova, Aime Luuk 
4. MONOLIIT/Iidla: Jekaterina Semjonova, Karolina Sasmil, Kristina Nenenskaite, Jekaterina Kuzina, Alena Tumanova, Lora Lule, Julia Boltenkova, Ksenia Dudnik


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-6. koha kohtumine, SK Energia/Inger Salvadore - Paide/Väätsa/Türi
Aeg: 21.03.2009 13:00 - 21.03.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-6. koha kohtumine, SK Energia/Inger Salvadore - Paide/Väätsa/Türi
Aeg: 14.03.2009 13:00 - 14.03.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-8. koha poolfinaal, SK Energia/Inger Salvadore - Ülenurme/Luunja
Aeg: 08.03.2009 13:00 - 08.03.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga 5.-8. koha poolfinaal, SK Energia/Inger Salvadore - Ülenurme/Luunja
Aeg: 28.02.2009 13:00 - 28.02.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga 1/4finaal, SK Energia/Inger Salvadore - Tallinna Selver/Audentes
Aeg: 14.02.2009 13:00 - 14.02.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles