Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 2. päev
Aeg: 21.09.2019 09:00 - 21.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Avamine kell 14.00


Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 3. päev
Aeg: 22.09.2019 09:00 - 22.09.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XI Vladimir Nikolajevi memoriaal, kolmas päev
Aeg: 27.09.2009 09:00 - 27.09.2009 12:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

9.00 ATO SK Rapla - Narva SK Energia
10.30 Narva Veteranid - Rakvere
11.30 Narva SK Energia - Rakvere


Võrkpallikohtunike seminar
Aeg: 26.09.2009 12:00 - 26.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


XI Vladimir Nikolajevi memoriaal, teine päev
Aeg: 26.09.2009 11:00 - 26.09.2009 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

11.00 Saaremaa SK - Premium 7/Tartu
12.15 Narva SK Energia - Tallinna SS Kalev
13.15 Narva SK Energia - Narva Veteranid
14.30 ATO SK Rapla - Tallinna SS Kalev
15.30 Saaremaa SK - Narva SK Energia
17.00 Saaremaa SK - ATO SK Rapla
18.00 ATO SK Rapla - Premium 7/Tartu


XI Vladimir Nikolajevi memoriaal, esimene päev
Aeg: 25.09.2009 17:00 - 25.09.2009 20:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

17.00 Premium 7/Tartu - Narva SK Energia
18.15 Premium 7/Tartu - Tallinna SS Kalev
19.30 Tallinna SS Kalev - Saaremaa SK


Narva-Jõesuu rannavõrkpall
Aeg: 09.08.2009 10:00 - 09.08.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Narva-Jõesuu rand.
Vanuseklassid - mehed ning poisid s. 1992. a ja hiljem


Jõhvi Cup (J, P, 3xF)
Aeg: 02.08.2009 10:00 - 02.08.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=961
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=962
Jaak Roodeni pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=963

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/JohviCupvorkpallis020809pr.doc


Kohtla-Nõmme rannavolle (J, P, 2xF)
Aeg: 26.07.2009 11:00 - 26.07.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=951
Jaak Roodeni pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=953
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/volle260709pr.xls


XII Avinurme kapa turniir (F)
Aeg: 23.06.2009 10:00 - 23.06.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Andres Kallavus

Marge Pärn – 514 7548  E-mail: marge@alfrina.ee
Andres Kallavus – 513 1421  E-mail: andres.kallavus@ivmv.ee

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=880


Toila merepäevade rannavõrkpalli turniir
Aeg: 21.06.2009 12:00 - 21.06.2009 14:00:00
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Toila rand. Osalustasu 50 krooni paari kohta.


Ida-Virumaa meistrivõistlused rannavõrkpallis, A- ja meesteklass
Aeg: 21.06.2009 10:00 - 21.06.2009 15:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Narva-Jõesuu rand.
A-klass (s. 1991. a ja hiljem)


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles