Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 2. päev
Aeg: 21.09.2019 09:00 - 21.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Avamine kell 14.00


Rahvusvaheline noorte V.Nikolajevi mälestusturniir 3. päev
Aeg: 22.09.2019 09:00 - 22.09.2019 17:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Võrkpallikohtunike koolitus
Aeg: 13.09.2008 12:00 - 13.09.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


X Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, teine päev
Aeg: 13.09.2008 10:00 - 13.09.2008 22:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


X Vladimir Nikolajevi mälestusturniir, esimene päev
Aeg: 12.09.2008 15:00 - 12.09.2008 23:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Jõhvi karikas segavõistkondadele (J, P, F)
Aeg: 03.08.2008 10:00 - 03.08.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/JohviCup08vorkpallispr.htm ja www.sportiv.ee/protokoll/JohviCup08vorkpallispr.doc
Aime Luugi fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=538


XXXXI ESVLi spordimängud, teine päev (P, F)
Aeg: 13.07.2008 10:00 - 13.07.2008 15:15:00

Narva. Kavas võistlused kergejõustikus, korvpalli vabavisetes, petangis, mälumängus, võrkpallis. Info: www.esvl.ee.

Lugu Järva Teatajas: www.jt.ee/170708/esileht/sport/20009432.php
Lugu Spordilehes: www.epl.ee/artikkel/435358
Lugu Virumaa Teatajas: www.virumaateataja.ee/170708/esileht/sport/15047725.php

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=448
Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=449
Petangi tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_petank_tabelid.xls
Mälumängu tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_malumang.xls
Mälumängu küsimused ja vastused: www.sportiv.ee/dokument/ESVL41_malumangumalukysimusedvastused.doc
Korvpalli vabavisete tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_korvpall.rtf  
Kergejõustiku tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_kergejoustik.xls
Võrkpalli tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_vorkpall.htm

NB! Tabelid on mitmel lehel, vaadake külje alt lehtede nimesid


XXXXI ESVLi spordimängud, esimene päev (P, F)
Aeg: 12.07.2008 11:00 - 12.07.2008 21:00:00

Narva. Kavas võistlused kergejõustikus, korvpalli vabavisetes, petangis, mälumängus, võrkpallis. Info: www.esvl.ee.  

Esimese võistluspäeva pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=448

Teise võistluspäeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=449

Mälumängu küsimused ja vastused: www.sportiv.ee/dokument/ESVL41_malumangumalukysimusedvastused.doc

Petangi tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_petank_tabelid.xls

Kergejõustiku tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_kergejoustik_1paev.xls

Mälumängu tabelid: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_malumang.xls

Korvpalli vabavisete tabel: www.sportiv.ee/protokoll/ESVL41_korvpall.rtf


Peace Music festivali rannavõrkpalliturniir
Aeg: 12.07.2008 11:00 - 12.07.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Toila gümnaasiumi staadion

Registreerimine kella 10st. Osalustasu 50 krooni paari kohta. Info 5199 9557, Meelis Luud.


Starman Sateliidi rannavõrkpalliturniir
Aeg: 06.07.2008 11:00 - 06.07.2008 15:00:00

Narva-Jõesuu.

Info: http://www.evf.ee/?id=89


XI Avinurme kapa turniir (P)
Aeg: 22.06.2008 10:30 - 22.06.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Avinurme spordi- ja terviseselts, Andres Kallavus

I koht Tartu võrgutid (Reet Alas, Kristin Rebane, Hendrik Rikand, Reimo Alas)
II koht Illuka (Marjaana Lepiste, Mirjam Vinkler, Gert Niinepuu, Jaak Kivend)
III koht Madikad (Merike Kivisild, Juulika Ljaš, Janar Madilainen, Alar Madilainen)
4. Tupsud (Diana Kudo, Marge Pärn, Kert Kruusimägi, Priit Luik)
5. Iisaku (Tiia Kallas, Marin Mölder, Alar Tetting, Virgo Nurgamaa)
6. Avinurme (Mari-Ann Valdre, Reelika Kilk, Henry Rohi, Rivo Sibrik)
7. Naise-naised, miks te mind ei leia (Mirell Matikainen, Merle Taevere, Indrek Raig, Teet Luuse)
8. Kraft (Anne Kalavus, Maie Rummel, Silver Tooming, Kristo Kallavus)
9. Tudulinna (Ülle Song, Kaidi Salujõe, Kaldi Pikas, Talis Põllu)
10. Triin tiim (Triin VIlman, Stefanie Biese, Oliver Vares, Sven Kaldre)
11. Mikkor Saekoda (Marilis Matikainen, Mirja Nurk, Olev Roos, Mirek Matikainen)


Ida-Virumaa meistrivõistlused rannavõrkpallis, teine päev (mehed)
Aeg: 22.06.2008 10:00 - 22.06.2008 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov

Narva-Jõesuu rand.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles