Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Võrkpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Illuka murakas, naiste turniir
Aeg: 23.03.2008 10:00 - 23.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone

Osaleb viis naiskonda: Laekvere, Toi-Vo, I-Volle, Torma, Illuka. Info 516 4752, Villio Reinsalu.


Illuka murakas, meeste turniir
Aeg: 22.03.2008 10:00 - 22.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Illuka spordihoone

Osaleb viis meeskonda: Torma, Avinurme, Mäetaguse, Viro, Illuka. Info 516 4752, Villio Reinsalu.


Kalevi karikas naiskondadele (J, F)
Aeg: 16.03.2008 10:20 - 16.03.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Aime Luuk

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=347


Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele, teine päev
Aeg: 09.03.2008 10:20 - 09.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Mängude graafik
9. märts
10.20 - Monoliit M - Kiviõli
11.15 - Illuka - Monoliit M
12.10 - Kiviõli - Illuka


Jõhvi lahtised meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 08.03.2008 12:00 - 08.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja: Jõhvi võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Alagrupid on järgmised:
I alagrupp - Maidla, Jõhvi ja Monoliit S, II alagrupp - Illuka, Monoliit M ja Kiviõli.

Mängude graafik:
8.märts
10.20 - Jõhvi - Monoliit S
11.15 - Maidla - Jõhvi
12.10 - Monoliit S - Maidla

9.märts
10.20 - Monoliit M - Kiviõli
11.15 - Illuka - Monoliit M
12.10 - Kiviõli - Illuka


Naistepäeva sõprusturniir naiste võrkpallis (F)
Aeg: 08.03.2008 11:00 - 08.03.2008 14:00:00
Toimumiskoht: Voka spordihoone

Osalevad Toila vald, Torma ja Laekvere.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=331


Perevõrkpalliturniir "Isa, ema ja mina"
Aeg: 23.02.2008 00:00 - 23.02.2008 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Narva SK Energia/IS - Paide/Väätsa/Türi
Aeg: 27.01.2008 14:30 - 27.01.2008 16:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordiklubi Viktoria, Aleksei Bogdanov


IV rahvusvaheline noormeeste (s. 1993. a ja hiljem) Vladimir Malkovski mälestusturniir, kolmas päev
Aeg: 27.01.2008 09:30 - 27.01.2008 13:30:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov


IV rahvusvaheline noormeeste (s. 1993. a ja hiljem) Vladimir Malkovski mälestusturniir, teine päev
Aeg: 26.01.2008 10:00 - 26.01.2008 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Energia SK võimla
Korraldaja: Narva spordikool Energia, Aleksei Bogdanov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles