Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2007/2008

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kusiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.
Kalendri Sportiv.ee versioon

      SEPTEMBER 2007    
N, 7.09     Üleriigiline tervisepäev "Reipalt koolipinki"    
R, 13.09 AKSÜ Kergejõustik Põhi- ja keskkoolide teatejooksud P/T Jõhvi
R, 13.09 KJKS Kergejõustik Pendel- ja maastikuteatejooks 3.-12. klass P/T Kohtla-Järve SH
18.-19.09 KJKS Jalgpall 6.-7. klasside MV P Kohtla-Järve SH
N, 20.09 KJKS Kergejõustik 3.-5. klasside MV P/T Kohtla-Järve st
L, 22.09 Kergejõustik X Ahtme Rahvajooks P/T Ahtme
K, 26.09 AKSÜ Kergejõustik Ida-Virumaa koolinoorte jooksukross P/T Pannjärve
26.-27.09 KJKS  Jalgpall  8.-9. klasside MV  Kohtla-Järve SH 
           
    OKTOOBER 2007    
3.-4.10 KJKS Jalgpall 10.-12. klasside MV P Kohtla-Järve SH
N, 11.10 KJKS    1.-3. klasside lõbusad teatevõistlused P/T Ahtme hall 
15.-16.10 KJKS Võrkpall 6.-9. klasside segavk (2T+4P) P/T Kohtla-Järve SH
R, 19.10 SKS Kergejõustik 300 m jooks P/T Sillamäe sh
      SÜGISVAHEAEG 27.10 - 04.11    
           
    NOVEMBER 2007    
6.-7.11 KJKS Rahvastepall 4.-5.klasside Dumle MV T ÜG ja KLg
K, 7.11 AKSÜ Korvpall 6.-9. klasside MV, KK ja põhikoolid T Mäetaguse
8.-9.11 KJKS Rahvastepall 4.-5.klasside Dumle MV P ÜG ja KLG
13.-14.11 KJKS Saalihoki 6.-7. klasside MV T Slaavi G
K, 14.11 AKSÜ Rahvastepall 4.-5. klasside MV P/T Voka
15.-16.11 KJKS Saalihoki 6.-7. klasside MV P Slaavi G
13.-30.11 AKSÜ  Korvpall KK 10-12 kl. ja 6 - 9 kl
põhikoolid 6 - 9 kl
P Jõhvi, Iisaku,
Voka, Maidla
T, 20.11 AKSÜ  Rahvastepall Põhikoolide segavõistkonnad (4P+4T ) P/T Mäetaguse
N, 22.11 KJKS Võrkpall 10.-12. klasside MV P/T Tammiku G
26.-27,11 KJKS Saalihoki 8.-9. klasside MV T Ühisgümnaasium
T, 27.11 AKSÜ  Korvpall 10-12 kl. T Iisaku, Voka
28.-29.11 KJKS Saalihoki 8.-9. klasside MV P Ühisgümnaasium
29.-30.11 SKS Korvpall
Rahvastepall
3.-4. klasside MV P/T Sillamäe sh
N, 30.11 AKSÜ  Korvpall 7 kl + põhikoolid. T Iisaku, Maidla
           
    DETSEMBER 2007    
4./6.12 KJKS Korvpall 3.-5. klasside MV P Kohtla-Järve SH
4.-5.12 AKSÜ  Võrkpall Hansapanga Kooliliiga alagrupp 6-9 kl   Maidla, Illuka, Voka
11./13.12 KJKS Korvpall 6.-7. klasside MV P Kohtla-Järve SH
18./20.12 KJKS Korvpall 8.-9. klasside MV P Kohtla-Järve SH
L, 22.12 AKSÜ  Korvpall Vello Kõrveku mälestusturniir P Aseri
      JÕULUVAHEAEG 22.12 - 06.01    
           
      JAANUAR 2008    
N, 10.01 AKSÜ Kergejõustik Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV P/T Ahtme
T, 15.01 KJKS Ujumine 3.-5. ja 6.-7. klasside MV P/T K-Järve bassein
T, 15.01 AKSÜ  Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade I etapp P/T Ahtme hall
K, 16.01 KJKS Ujumine 8.-9. ja 10.-12. klasside MV P/T K-Järve bassein
22.-23.01 KJKS Jalgpall 6.-7. klasside MV P Ahtme hall
K.23.01
Edasi l
AKSÜ  Suusatamine Alutaguse noorte mängud, sprint P/T Kohtla-Nõmme
28.-29.01 KJKS Jalgpall 8.-9. klasside MV P Ahtme hall
K, 30.01 AKSÜ  Rahvastepall "Lootuste stardid" 1.-3. klass P/T Iisaku
           
      VEEBRUAR 2008    
4.-5.02 KJKS Rahvastepall 6.-7. klasside MV T ÜG ja KLG
T, 5.02
jäi ära
AKSÜ Suusatamine Alutaguse noorte mängud, klassikaline tehnika P/T Pannjärve
6.-7.02 KJKS Rahvastepall 6.-7. klasside MV P ÜG ja KLG
K, 13.02
Jäi ära
AKSÜ  Suusatamine Alutaguse noorte mängud, vabastiil P/T Pannjärve
13.-14.02 KJKS Rahvastepall 8.-9. klasside MV T ÜG ja KLG
T, 19.02 AKSÜ Kergejõustik TV-10 olümpiastarti ükskalade II etapp P/T Ahtme hall
20.-21.02 KJKS Jalgpall 3.-5. klasside MV P Tammiku G
R, 22.02 AKSÜ Korvpall 7 kl Nike Cup maakondlik alagrupiturniir P Maidla, Iisaku
T, 26.02 AKSÜ  Korvpall 7 kl Nike Cup maakondlik finaal P Iisaku
T, 26.02 EKSL Mälumäng Bumerangi maakondlik finaal P/T Jõhvi G
26./28.02 KJKS Korvpall 10.-12. klasside MV P Kohtla-Järve SH
N, 28.02 AKSÜ  Suusatamine
Pesapall
KK/G ja PK "Lootuste Stardid"(1.-4. kl)   Iisaku
           
      MÄRTS 2008    
3.-4.03 KJKS Rahvastepall 1.-3. klasside Dumle MV P/T Kesklinna G
T, 4.03
Jäävad ära
AKSÜ  Suusatamine Alutaguse NM, teatesuusatamine (vabastiil 2 P+ 2 T ) P/T Kohtla-Nõmme
5.-6.03 KJKS Jalgpall 10.-12. klasside MV P Ahtme hall
N, 6.03
Edasi lükatud
AKSÜ  Suusatamine Ida-Virumaa koolinoorte MV, ühisstart   P/T Pannjärve
N, 6.03 AKSÜ  Suusatamine Alutaguse noorte mängud, vabastiil P/T Pannjärve
T, 11.02 AKSÜ Suusatamine Alutaguse noorte mängud, sprint (vabastiil) P/T Pannjärve
11.-12.03 KJKS Saalihoki 10.-12. klasside MV P Ahtme hall
    KEVADINE KOOLIVAHEAEG 15. - 23.03    
N, 27.03  AKSÜ  Võrkpall KALEV miniliiga 4.-6. kl  P/T Iisaku
           
      APRILL 2008    
T, 8.04 AKSÜ  Võrkpall Alutaguse NM KK/G 10.-12. kl.  P/T Voka, Iisaku
9.-10.04 KJKS Pioneeripall 3.-5. klasside MV   Kesklinna G
K, 16.04 AKSÜ Võrkpall Alutaguse NM KK/G ja PK 6.-9. kl P Voka
K, 16.04 AKSÜ  Võrkpall Alutaguse NM KK/G ja PK 6.-9. kl T Voka
T, 22.04 AKSÜ  Kombin "Lootuste Stardid" KK/G   Iisaku
  KJKS Orienteerumine 5.-6. ja 7.-8. klasside MV P/T Linnapark
T, 29.04 AKSÜ Võrkpall Ida-Virumaa koolinoorte MV, 10.-12. kl P/T Narva
           
      MAI 2008    
K, 7.05 KJKS   1.-3. klasside lõbusad teatevõistlused P/T Ahtme hall
N, 8.05 AKSÜ  Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade III etapp P/T Voka 
N, 8.05   Kergejõustik Heategevuslik teatejooks P/T Toila ja Narva
T, 13.05 AKSÜ  Kergejõustik  Alutaguse NM põhikoolide mitmevõistlus ja
4.-5.kl.mitmev.
P/T Tudulinna
T, 13.05 KJKS Kergejõustik Kuni 5. klass MV P/T Kohtla-Järve st
K,14.05 KJKS Kergejõustik 6.-7. klasside MV P/T Kohtla-Järve st
N, 15.05 KJKS Kergejõustik 8.-9. ja 10.-12. klasside MV P/T Kohtla-Järve st
20.-21.05 KJKS Jalgpall 3.-5. klasside MV P Kohtla-Järve SH
K, 21.05 AKSÜ  Kergejõustik  Alutaguse NM koolinoorte MV P/T  Iisaku 
K, 28.05 AKSÜ Kergejõustik Algklasside 1.-3.kl MV P/T Jõhvi
           
      JUUNI 2008    
4.-5.06 AKSÜ Kergejõustik TV-10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal P/T Avinurme
      SUVEVAHEAEG 03.06 - 31.08    

Vastutajate lühendid: AKSÜ - Alutaguse KSÜ võistlus; NKSL - Narva KSL võistlus, KJKS - Kohtla-Järve koolispordi võistlus, SKS - Sillamäe koolispordi võistlus

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles