Ida/Viru

Ujumine

Eneli Jefimovalt uus Eesti rekord
14.05.2022

Kreekas toimuval Acropolis Swim Openil ujus Eneli Jefimova 50 meetri rinnuliujumises uue Eesti pika raja rekordi ajaga 30,69.

Selgusid Ida-Virumaa meistrid taliujumises
09.05.2022

Ida - Virumaa meistrivõistlustel taliujumises, mis oli ka Voka taliujumise viimaseks osavõistluseks, saavutasid meestest esikoha Tanel Leisalu ajaga 16,54 ja naistest Aide Sandre ajaga 24,78. Kolme etapi kokkuvõttes võitsid seeriavõistluse Ravel Leisalu ja Sigrid Külm.

Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused
01.05.2022

Wiru Spordikeskuse ujulas toimunud Kohtla-Järve lahtistel meistrivõistlustel saavutasid kõige rohkem esikolmiku kohti Narva SK Energia ujujad - 11 esi-, 9 teist ja 5 kolmandat kohta, järgnesid Kohtla-Järve Spordiselts Kalev (10, 5, 4) ja Jõhvi Spordikool (10, 4, 3). Kokku oli osalejaid kaheksast klubist.

Eesti meistrivõistlustelt medalid
18.04.2022

Tartus toimunud 103. Eesti meistrivõistlustel ujumises saavutas Jannes Niine (Ujumisklubi Aktiiv) II koha 100 meetri seliliujumises 57,35 ja 50 m III koha 26,4, Violanta Gurjanova (Jõhvi Spordikool) II koha 400 m kompleksis 5.07,37, III koha 200 m liblikas 2.33,62 ja 200 m selili 2.24,91, Artjom Aksjonov (Narva SK Energia) III koha 200 m liblikas 2.13,01.

Kohtla-Järvel toimus ujumisvõistlus "Ida-Virumaa ujumistähed"
10.04.2022

Wiru spordikeskuse ujulas toimunud ujumisvõistlusel "Ida-Virumaa ujumistähed" oli osalejaid 12 klubist. Ida-Virumaa klubidest oli üldarvestuses medalite järgi teisel kohal ujumisklubi Aktiiv 4 kulla, 5 hõbeda ja 10 pronksiga.

Balti meistrivõistlustelt medalid
27.03.2022

Tartus Aura keskuses toimunud Balti meistrivõistlustel saavutasid Ida-Virumaalt pärit sportlased individuaalselt kolm kuld-, kuus hõbe- ja ühe pronksmedali ning ühe kuldmedali teateujumises.

Kohtla-Järvel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused
16.03.2022

Ida-Virumaa meistrivõistlustel ujumises oli esindatud 8 klubi, nendest edukamad olid Jõhvi Spordikool 15 kuld-, 3 hõbe- ja 5 ponksmedaliga, Ujumisklubi Aktiiv (10, 15 ja 10) ning Narva SK Energia (7, 10, 9).

Ujumisklubi Aktiiv sportlased osalesid Läti meistrivõistlustel
28.02.2022

Riias toimunud 97. Läti meistrivõistlustel saavutas Jannes Niine kolmanda koha 100 m seliliujumises.

Kohtla-Järvel toimus noortesarja I etapp
19.02.2022

Wiru Spordikeskuse ujulas toimunud noortesarja I etapil said Ida-Virumaa noortest II koha Makar Evstifeev ja Semjon Kvitkovski ning III koha Maria Medevedeva (kõik UK Aktiiv) ja Pavel Puhtejev (Jõhvi SK).

Sillamäel toimus ujumisvõistlus staier
14.02.2022

Ida-Virumaa sportlastest jõudsid esikolmikusse: 16.-17. aastaste vanuseklassis Violanta Gurjanova (Jõhvi SK) 800 m distantsil I koht, 15. aastaste ja nooremate seas Veronika Tšistjakova (UK Aktiiv) I koht, 17.-18. aastaste seas 1500 m distantsil Artjom Kaalik (Narva SK Energia) III koht ja 16. aastaste ja nooremate seas Andrei Petrikov (Narva SK Energia) II koht.