Esilehele      Sisukord
Esilehele
November 2018
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Mõttesport: Ka teisel etapil parim Mäetaguse

17.02.2008

Ida-Virumaa meistrivõistlustel sporditeemalise mälumängus võitis teise etapi sarnaselt esimesele etapile Mäetaguse. Eelviimane, 3. etapp peetakse 30. märtsil Kohtla-Järvel.

Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus
2. etapp | Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=318 

Võistkonnavõistlus
1. Mäetaguse (Andrus Alamaa, Jaan Sepp, Rait Murutalu) 20/25
2. Toila (Kaarel Schmit ja Rein Pärna) 19
3.-4. Karru Klubi (Raivo Murd, Ivar Rooks, Kaido Kooga) ja Põhjarannik (Erik Gamzejev, Kalle Pärt, Rene Kundla) 18
5. Ferell (Harri Kallas ja Aivar Pahka) 15
6. SHK II (Tõnu Kortel, Aime Luuk) 11
7.-8. SHK I (Ilmar Taluste, Arvo Kruus) ja Aunamäe (Viiu-Felicia Aun, Arvo Aun, Harry Paasmäe) 10

Individuaalvõistlus
1.-2. Andrus Alamaa ja Jaan Sepp 5
2.-3. Erik Gamzejev ja Harry Paasmäe 4
4.-9. Kaido Kooga, Raivo Murd, Rait Murutalu, Ivar Rooks, Kaarel Schmidt, Rein Pärna 3
10.-13. Aime Luuk, Arvo Aun, Viiu-Felicia Aun, Aivar Pahka 2
14. Tõnu Kortel 1
15.-16. Ilmar Taluste ja Arvo Kruus 0

Seis pärast teist etappi

Neljast etapist lähevad arvesse kolme parema etapi punktid

Võistkonnavõistlus
1. Mäetaguse (Andrus Alamaa, Jaan Sepp, Rait Murutalu) 22,5+20=42,5
2. Karru Klubi (Raivo Murd, Ivar Rooks, Kaido Kooga) 19+18=37
3. Toila (Kaarel Schmit ja Rein Pärna) 16,5+19=35,5
4. Põhjarannik (Erik Gamzejev, Kalle Pärt, Rene Kundla) 16,5+18=34,5
5. Ferell (Harri Kallas, Kiira Pastarus, Aivar Pahka) 16+15=31
6. SHK II (Rita Lepik, Tõnu Kortel, Aime Luuk) 18,5+11=29,5
7. SHK I (Ilmar Taluste, Arvo Kruus) 12,5+10=22,5
8. Eesti Spordimuuseum (Rait Männik, Kalle Voolaid) 21+-=21
9. Reform (Aivar Surva, Mait Rooden, Peep Belbaum) 13,5+-=13,5
10. Aunamäe (Viiu-Felicia Aun, Arvo Aun, Harry Paasmäe) -+10=10
11. Einari (Einar Iila) 1+-=1

Individuaalarvestus
1.-2. Andrus Alamaa 5+5=10
Jaan Sepp 5+5=10

3.-6. Kaarel Schmidt 6+3=9
Rein Pärna 6+3=9
Raivo Murd 6+3=9
Erik Gamzejev 5+4=9

7.-8. Kaido Kooga 5+3=8
Ivar Rooks 5+3=8

9.-11. Ilmar Taluste 6+0=6
Aime Luuk 4+2=6
Aivar Pahka 4+2=6

12.-15. Arvo Kruus 5+0=5
Rait Männik 5+-=5
Ilma nimeta talong 5+-=5
Tõnu Kortel 4+1=5

16.-18. Kalle Voolaid 4+-=4
Aivar Surva 4+-=4
Harry Paasmäe -+4=4

19. Rait Murutalu -+3=3

20.-21. Arvo Aun -+2=2
Viiu-Felicia Aun -+2=2

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles