Ida/Viru

Sõudmine

Mikhail Kushteyn kahekordne Eesti meistrivõistluste kuldmedalist
13.09.2021

Viljandis toimunud Eesti meistrivõistlustel sõudmises saavutas Mikhail Kushteyn meeste ühepaadil 2000 m distantsil esikoha ajaga 7:09,2 ja teise kuldmedali paarisaeru kahepaadil koos Johann Poolakuga (Pärnu SK Kalev) ajaga 6:40,8.

Mikhail Kushteynile Euroopa U23 meistrivõistlustelt 7. koht
07.09.2021

Poolas toimunud Euroopa U23 meistrivõistlustel sõudmises saavutas Mikhail Kushteyn (Narva SK Energia) B finaalis esikoha ja üldjärjestuses 7. koha.

Eesti U19 ja U23 meistrivõistlustelt medalid
23.08.2021

Viljandis toimunud Eesti U19 ja U23 meistrivõistlustelt tõid Narva SK Energia sõudjad koju 5 kuld-, 3 hõbe- ja ühe pronksmedali. Kahe kuldmedaliga olid paremad Mikhail Kushteyn, Elizaveta Petrova ja Uljana Safonova.

Emajõe karikavõistlustelt medalid
15.06.2020

Tartus peetud Emajõe karikavõistlustel saavutas Mikhail Kushteyn paadiklassis M1x III koha ja Ignat Gontšarov PA1x klassis II koha.

Eesti kahepaat U23 maailmameistrivõistlustel kuues
29.07.2019

Floridas Sarasota-Bradentoni sõudekanalil lõppenud U-23 vanuserühma maailmameistrivõistlustel saavutasid Mikhail Kushteyn (Narva) ja Johann Poolak (Pärnu sõudekeskus Kalev) noormeeste paarisaeru kahepaadil kuuenda koha.

Mikhail Kushteyn koos Johann Poolakuga U23 maailmameistrivõistlustel finaalis
27.07.2019

Floridas toimuvatel U23 vanuserühma maailmameistrivõistlustel jõudsid Mikhail Kushteyn (Narva) ja Johann Poolak (Pärnu sõudekeskus Kalev) noormeeste paarisaeru kahepaadil finaalsõitu.

Toimus 24h sõit sõudeergomeetritel
08.01.2018

Narva tiim jäi neljandaks, võitis Tartu tiim.

Aidu kanal sobiks ka maailmameistrivõistlusteks
08.11.2013

Tallinnas algas Maailma Sõudeliidu treenerite konverents. Traditsiooniline hooaja lõpuüritus kulmineerub reede hilisõhtul aasta parimate sõudjate ja treenerite autasustamisega.

Paarisaeru neljapaat liigub paljulubavalt
02.06.2013

Paljud võistluseelsed kommentaarid tõstatasid küsimuse, milline on Eesti uue koosseisuga paarisaeru neljapaadi võimekus mantlipärijatena näidata, et just see võistlusklass tagab edu. Kena etteaste poolfinaalis, mis üsna napilt jättis Joosep Laose, Vladimir Latini, Sten-Erik Andersoni ning Kaur Kuslapi finaali ukse taha, tõestab, et nooremas põlvkonnas ainest jagub.

Neljapaat EM-i finaali ei pääsenud
01.06.2013

Hispaanias Sevillas peetavatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel ei jõudnud Eesti meeste paarisaeruline neljapaat finaali.

järgmine >

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks