Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Mõttesport: Mäetaguse parim kolmandalgi etapil

30.03.2008

Sarnaselt kahele esimesele etapile võitis Mäetaguse Ida-Virumaa sporditeemalise mälumängumeistrivõistluste kolmandagi etapi ja kindlastas endale üldvõidu juba enne viimast etappi, mis peetakse 27. aprillil Kohtla-Järvel.

Võistkonnavõistlus
1. Mäetaguse (Andrus Alamaa, Jaan Sepp, Rait Murutalu, Aivar Milva) 22/25
2. Toila (Kaarel Schmidt ja Rein Pärna) 19
3. Põhjarannik (Erik Gamzejev, Kalle Pärt, Rene Kundla) 18
4. Ferell (Harri Kallas ja Aivar Pahka) 15
5. Karru Klubi (Raivo Murd, Ivar Rooks, Kaido Kooga) 14
6. SHK I (Ilmar Taluste, Arvo Kruus) 9
7. Aunamäe (Harry Paasmäe) 8,5
8. SHK II (Rita Lepik, Tõnu Kortel, Aime Luuk) 5

Individuaalvõistlus
1.-2. Kaarel Schmidt, Rein Pärna 4
3.-5. Raivo Murd, Jaan Sepp, Andrus Alamaa 3
6.-14. Ilmar Taluste, Harry Paasmäe, Ivar Rooks, Kaido Kooga, Aivar Pahka, Aime Luuk, Harri Kallas, Arvo Kruus, Rita Lepik 2
15.-17. Erik Gamzejev, Tõnu Kortel, Rait Murutalu 1

Seis pärast kolmandat etappi

Neljast etapist lähevad arvesse kolme parema etapi punktid

Võistkonnavõistlus
1. Mäetaguse (Andrus Alamaa, Jaan Sepp, Rait Murutalu, Aivar Milva) 22,5+20+22=64,5
2. Toila (Kaarel Schmidt ja Rein Pärna) 16,5+19+19=54,5
3. Põhjarannik (Erik Gamzejev, Kalle Pärt, Rene Kundla) 16,5+18+18=52,5
4. Karru Klubi (Raivo Murd, Ivar Rooks, Kaido Kooga) 19+18+14=51
5. Ferell (Harri Kallas, Kiira Pastarus, Aivar Pahka) 16+15+15=46
6. SHK II (Rita Lepik, Tõnu Kortel, Aime Luuk) 18,5+11+5=34,5
7. SHK I (Ilmar Taluste, Arvo Kruus) 12,5+10+9=31,5
8. Eesti Spordimuuseum (Rait Männik, Kalle Voolaid) 21+-+-=21
9. Aunamäe (Viiu-Felicia Aun, Arvo Aun, Harry Paasmäe) -+10+8,5=18,5
10. Reform (Aivar Surva, Mait Rooden, Peep Belbaum) 13,5+-+-=13,5
11. Einari (Einar Iila) 1+-=1

Individuaalarvestus
1.-4. Andrus Alamaa 5+5+3=13
Jaan Sepp 5+5+3=13
Kaarel Schmidt 6+3+4=13
Rein Pärna 6+3+4=13

5. Raivo Murd 6+3+3=12

6.-8. Erik Gamzejev 5+4+1=10
Kaido Kooga 5+3+2=10
Ivar Rooks 5+3+2=10

9. Ilmar Taluste 6+0+3=9

10.-11. Aime Luuk 4+2+2=8
Aivar Pahka 4+2+2=8

12. Arvo Kruus 5+0+2=7

13.-14. Tõnu Kortel 4+1+1=6
Harry Paasmäe -+4+2=6

15.-16. Rait Männik 5+-+-=5
Ilma nimeta talong 5+-=5

17.-19. Kalle Voolaid 4+-+-=4
Aivar Surva 4+-+-=4
Rait Murutalu -+3+1=4

20.-23. Arvo Aun -+2+-=2
Viiu-Felicia Aun -+2+-=2
Rita Lepik -+-+2=2
Harri Kallas-+-+2=2

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles