0

Jalgrattasport

Selder sai 18. koha
13.05.2017

Täna Illuka vallas sõidetud järjekorras kolmanda Põleva Kivi Rattamaratoni võitis Dmitri Sorokin Gert Jõeääre ning Peeter Tarvis juuniori ees. Ida-Virumaa parimana oli Taavi Selder 18.

Marten Jõeäär lõpetas Poola tuuri kõrge 14.kohaga
03.05.2017

Marten saavutas Poolas peetaval juuniorite velotuuril 5 etapi kokkuvõttes kõrge 14.koha.

Marten Jõeäär võistleb Poolas mainekal juuniorite velotuuril
01.05.2017

Marten Jõeäär osaleb Poolas juunioride mainekal velotuuril, Eesti koondise ridades. Tuuril startis 184 ratturit 17 riigist. Velotuuri peetakse juba 29 korda. Selle tuuri on omal ajal võitnud ka maailmameistrid Peter Sagan ja Mikael Kwiatkowski.

Selder sai 13. koha
29.04.2017

Rattasarja Hawaii Express Estonian Cup'i avaetapil Kuusalus sai Ida-Virumaa edukaimana Taavi Selder 13. koha.

Taavi Selder saavutas kolmanda koha
23.04.2017

Alutaguse jalgrattamaratonil sai Ida-Virumaa edukaimana Taavi Selder kolmanda koha.

Tulekul Narva avatud meistrivõistlused jalgrattasõidus
06.09.2016

Meistrivõistlused toimuvad kahel päeval, esimesel päeval sõidetakse eraldistart Soldino teel ja teisel päeval võisteldakse Äkkekülas tagaajamises jalgrattakrossis. Arvestus selgub kahe etapi kokkuvõtena.

Ida-Virumaa temposõidu meistrivõistlused võitis Vladimirov
31.08.2016

Kolmapäeva õhtul selgitati Mäetagusel Ida-Virumaa meistrid temposõidus.

Dobele velotuuri etapi võitis Jõeäär
29.08.2016

Lätis Dobeles toimus rahvusvaheline velotuur millest võtsid osa koondised ja klubid Eestist, Lätist, Leedust, Valgevenest, Poolast, Venemaalt ja Soomest.

Karpenkod said kaksikvõidu
27.08.2016

Fizussport Narva rattasõidu pikal distantsil said kaksivõidu isa ja poeg Gleb ja Sergei Karpenko.

Meistrisärkide mõõduvõtus jäi peale Martin Loo
23.07.2016

Laupäeval maastikurattureid võõrustanud Põleva Kivi rattamaraton Alutagusel pakkus võistlejaile rohkelt väljakutseid.