Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: EMSL Jõud noorte võistkondlikud meistrivõistlused (J, P)

Aeg: 15.11.2008 11:00 - 15.11.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone
Korraldaja: Aseri spordiklubi, Kaire Kutsar

EMSL “Jõud” noorte võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises
                                        PROTOKOLL

Aseris
15.11.2008

1989-1992. a sünd
I Lääne-Virumaa I    - Reimo Saar, Toomas Korsar, Helen Galkan
II      Ida-Virumaa  II       - Leho Varik, Kert Räis, Dženni Mirzagajeva
III     Ida-Virumaa  I        - Oliwer Nõlvak, Vladlen Ratšugin, Karmen Kozma
4.      Viljandimaa           - Mart  Särg, Sten Saaremäe, Julia Kirpu
5.      Lääne-Virumaa II  - Tarmo Treimann, Magnus Hain, Liis Põld
6.      Jõgevamaa            - Rauno Kekorainen, Tauno Evard, Kertu Vahtra

1993-1995. a sünd
I        Viljandimaa  I       - Rivo Saaremäe, Mart Vingissar, Getter Põru
II       Järvamaa               - Kaspar Kruusalu, Silver Kruusalu
III      Viljandimaa II      - Tanel Stern, Targo Tiirmaa, Anna-Grete Arak
4.      Lääne-Virumaa      - Artur Annimäe, Mairo Mets, Reelika Suurmets

1996. a sünd ja nooremad
I         Ida-Virumaa I       - Patrick Nõlvak, Leonid Vagulin, Liisa Jerahtina
II        Viljandimaa          - Jarmo Ilmjärv, Siim Vingissar, Viktoria Kirpu
III      Ida-Virumaa II       - Aleks Traumann, Nikita Konsa, Reelica Hanson
4.        Lääne-Virumaa     - Oliver Allikmaa, Magnus Liima, Kerli Übius

Peakohtunik
Pekka Laidinen

Peasekretär
Kaire Kutsar

Eestimaa Spordiliit Jõud noorte võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises
Juhend
I  Eesmärk ja ülesanne

Võistluste eesmärgiks on pakkuda noortele lauatennisistidele võistlusvõimalusi.
Selgitada välja EMSL Jõud 2008.a. parimad noortevõistkonnad lauatennises.
II  Aeg ja koht

Võistlused toimuvad 15.novembril 2008.a. Ida-Virumaal Aseri Spordihoones.
Võistluste algus kell 11.00. Mandaat kell 10.00-10.45 võistluspaigas.
III  Osavõtjad

Osa võivad võtta kõik maakondade võistkonnad.
Võistlused toimuvad kolmes vanuserühmas:
1989 -1992.a. sünd.              2 poissi ja 1 tüdruk
1993 -1995.a. sünd.              2 poissi ja 1 tüdruk
1996.a. sünd. ja nooremad    2 poissi ja 1 tüdruk
IV  Võistluste korraldamine ja läbiviimine

Võistlused korraldab Eestimaa Spordiliit Jõud ja viib läbi Aseri Spordiklubi.
Võistluste läbiviimise süsteem pannakse paika võistluspaigas sõltuvalt kohaletulnud võistkondade arvust.
V  Autasustamine

Iga vanusegrupi kolme paremat võistkonda autasustatakse diplomitega, võistkondade liikmeid vastavalt kuld-, hõbe- või pronksmedali ja diplomiga.
VI  Majandamine

Kõik võistluste tehnilise läbiviimisega seostud kulud kaetakse EMSL Jõud eelarvest ja laekuvast  osavõtumaksust. Osavõtumaks 60.- krooni võistkonna kohta üle kanda Aseri Spordiklubi arveldusarvele 221011577945 Swedbank või tasuda võistluspaigas läbiviijale. Vajadusel saate arve Aseri Spordiklubilt.
VII Registreerimine

Osavõtust informeerida hiljemalt 10.novembrini 2008.a. läbiviijat (Kaire Kutsar 5072198 või 3351412 või kaire.kutsar@mail.ee ).
VIII  Üldiselt

Kõik antud juhendis määratlemata küsimused lahendab läbiviija.
Eestimaa Spordiliit Jõud



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles