Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Petank: Ida-Virumaal tehti Eesti petangiajalugu

05.06.2006

Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused petangi paarismängus võitis Jõhvi abielupaar Sirje ja Ivar Viljaste, sellega kirjutati uued read Eesti petangiajaloo raamatusse - esmakordselt võidutsesid Eesti reitiguvõistlustel Ida-Virumaa mängijad.

Sirje ja Ivar Viljaste alistasid finaalis 13:2 Tallinna paari Margo Peebo/Margus Limberg. Kohtla-Järvel rohkem kui kaheksa tundi kestnud turniiri käigus võitsid Viljasted kuus kohtumist ja kaotasid ühe mängu.

Kolmanda koha karikad kuulusid pealinna paarile Harry Kanistik/Marko Neemelaik, kes 3.-4. koha kohtumises oli parem Ida-Virumaa võistkonnast Juhan Neiland/Tõnis Neiland 13:10.

Kokku osales turniiril 20 paari, neist pooled olid Ida-Virumaalt. Huvitava kokkusattumisena oli kõikides kohamängudes üheks osapooleks Ida-Virumaa paar ning selle omalaadse Ida-Virumaa - "Muu Eesti" kohtumise võitis "Muu Eesti" 7:3.

Pärast kolme reitinguvõistlust on reitingutabeli tipus Marko Neemelaik 140 punktiga, 136 punktiga jagavad 2.-3. kohta Ivar Viljaste ja Sirje Viljaste. Punkte saanud 58 mängijat.

Järgmised reitingupunktid jagatakse välja 1. juulil kui Tallinnas on kavas Kalevi päevade petangiturniir. Lisainfot saab petangiportaalist www.petanque.ee.

Sportiv.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles