Jonne Rooma tuli Eesti juunioride meistriks

Pärnumaal selgusid tänavuse aasta Eesti meistrid rattaorienteerumises.

Narvas, Pähklimäel toimunud RSK Jõhvikas selle hooaja kolmandal orienteerumisneljapäevakul osales koguni 135 orienteerujat.

11.05.2017

Mummassaares peetud RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak oli meeldivalt rahvarohke, seda paljuski tänu Viru JVP aktiivsele osavõtule.

Jundas sai kulla, Koitmets pälvis pronksi
06.05.2017

Lääne-Virumaal Mõndaveres toimunud Eesti orienteerumise meistrivõistlustel lühirajal saavutas idavirulastest kulla Anne Jundas klassis N70 ja pronksi Kaarel Koitmets klassis M80.

RSK Jõhvikas sai kolm esikolmikukohta
01.05.2017

Tartumaal toimunud rahvusvahelisel orienteerumisvõistlusel Ilves-3 said idavirulased ühe teise ja kaks kolmandat kohta.

Parima tulemuse sai Raiko Jool
26.04.2017

Ida-Virumaa orienteerumishooaja avavõistluseks olnud Richard Roodeni nimelise Kohtla-Nõmme nelikürituse valikorienteerumise etapil kogus enim punkte Raiko Jool.

19.02.2017

Lääne-Virumaal peetud Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumises sai RSK Jõhvikas kolm medalikohta.

Jonne Rooma tegi endale sünnipäevakingi
21.01.2017

Jonne Rooma oli laupäeval võidukas hooaja esimesel suusaorienteerumise võistlusel.

Toimus Jõhvika maraton
15.10.2016

Aidu-Liival toimus Ida-Virumaa orienteerumishooaja viimane võistlus Jõhvika maraton.

Ööorienteerumise kiireimad Roosimägi ja Niglas
06.10.2016

Neljapäeval Kurtnas toimunud 3. Ida-Virumaa ööorienteeriumise võitsid meestest Allan Roosimägi ja naistest Piret Niglas.