Uudised » Orienteerumine

Ida/Viru

Orienteerumine

Rahvaspordiklubile Jõhvikas selle aasta viimastelt Eesti meistrivõistlustelt kolm medalit
29.12.2021

Pühapäeval, külmal ja tuulisel Käärikul Eesti meistrivõistluste suusaorienteerumise sprindis oli Jõhvika klubi kaalukaimaks tulemuseks Jonne Rooma kolmas koht naiste põhiklassis. Jüri Rokko sai oma vanuseklassis M65 teise koha. Sprinditeates tulid Ülle Raudsepp ja Helge Murutalu klassis N40 kolmandaks.

Orienteerujatele Eesti meistrivõistlustelt neli medalit
27.10.2021

Viimase alana sellel hooajal toimusid nädalavahetusel Harjumaal, Voosel Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksu pikal rajal, kus osales 255 orienteerujat. RSK Jõhvikas orienteerujatest tuli Eesti meistriks Jüri Rokko M65, hõbemedali sai Anne Jundas N75 ja pronksmedalid Urmas Sulaoja M55 ja Ülle Raudsepp N60.

Spordiklubi Narva Asimuut tegi hooajast kokkuvõtteid
18.10.2021

SK Narva Asimuut möödunud hooaja parimad olid meestest Daniel Jefimov, naistest Veera Randoja ja noortest Uljana Kiritšuk. Noorte osakaalu on vaja suurendada. Tänusõnad abi eest kuuluva SA Narva Linna Arendus Sofya Khomyakovale ja Äkke Suusaklubist Vladimir Všivtsevile.

Mäetagusel toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused öises orienteerumises
07.10.2021

Ida-Virumaa meistrid öises orienteerumises selgitati kaheksas võistlusklassis. M21 võitis ülekaalukalt Tiit Pekk, N21 Jonne Rooma, M40 samuti ülekaalukalt Andrei Semenkov, N40 Daisy Kroon, M55 Vladimir Sidorov, N55 Olga Jakovleva, N16 Jolan Aas ja M16 Artur Tšužas.

Orienteerujad jõudsid kahel korral poodiumile
29.09.2021

Nädalavahetusel toimus Harjumaal Kolgakülas rahvusvaheline orienteerumisvõistlus XXXIII SUUNTO GAMES, kus osales ka 16 RSK Jõhvikas orienteerujat. Meie orienteerujatest sai kahe päeva kokkuvõttes esikoha N75 Anne Jundas, kellel käis kogu võistluse vältel tihe rebimine meie põhjanaabritega. M65 saavutas teise koha Jüri Rokko.

Toimus viimane RSK Jõhvikas neljapäevak ja tublimatele jagati medaleid
22.09.2021

Selle hooaja viimasel neljapäevakul Kohtla-Nõmmel osales 50 orienteerujat. Kõige rohkem osavõtjaid läbis kõige pikema raja, kus Rauno Voldek edestas kaasvõistlejaid ligi seitsme minutiga. 2021. aasta 10 orienteerumisneljapäevakut on sellega peetud ja seega sai kokkuvõtteid teha.

Konsul selgusid Ida-Virumaa meistrid orienteerumise tavarajal
13.09.2021

Nagu ikka sügisel, oleneb orienteerumisvõistluse hea käekäik ilmataadi tujudest. Seekord vedas ja vaatamata hilisele stardiajale (18.15 – 18.33), ei läinud nii pimedaks, et oleks olnud raskusi metsast väljajõudmisega.

Narvas lõppes orienteerumise hooaeg
10.09.2021

Narva Asimuut korraldatud Narva orienteerumissari sai lõpu viienda etapi Kreenholmi sprindiga, kus osalejaid ligi kolmkümmend. Esimesel rajal võitis Aleksandr Lupanov, teisel rajal Jolan Aas ja kolmandal Dmitri Gridin.

Äkkekülas võisteldi Lev Migdalski karikale
06.09.2021

Lev Migdalski karikavõistluse kiirem valikorienteerumises oli meestest Erik Raal ja naistest Helge Murutalu.

RSK Jõhvikas orienteerujatele kolm kulda, kaks hõbedat ja kaks pronksi
30.08.2021

Nädalavahetusel toimusid Saaremaal orienteerumise Eesti meistrivõistlused sprindis, sprinditeates ja öisel tavarajal, kus aktiivselt osalesid ka RSK Jõhvikas orienteerujad. Sprindis tuli Eesti meistriks Anne Jundas N75, hõbemedali sai Jüri Rokko M65 ja pronksi Ülle Raudsepp N60. Öisel tavarajal tuli Eesti meistriks Jüri Rokko M65 ja hõbemedali sai Tiit Ploompuu M70.