0

Orienteerumine

RSK Jõhvikas sai Eesti meistrivõistlustel kulla, hõbeda ja pronksi
20.09.2018

RSK Jõhvikas orienteerujad, kes on käesoleval aastal Eesti meistrivõistlustel väga häid tulemusi saanud, olid ka seekord edukad. Eesti meistriks tuli Anne Jundas N70, hõbemedali sai Jüri Rokko M65 ja pronksmedali Väino Aul M70, tihedas konkurentsis oli Urmas Sulaoja M55 kuues.

Eelviimane Ida-Virumaa orienteerumisneljapäevak toimus Vokas
14.09.2018

15 KP 4,53 km rajal olid kiiremad Andrei Semenkov ja Olga Jakovleva, 12 KP 3,58 km rajal Leivo Luha ja Piret Niglas.

Ida-Viru orienteerumisneljapäevak toimus Jõhvis
07.09.2018

20 KP 4,95 km distantsi võitsid Andrei Semenkov ja Laura Kuusemets, 15 KP 3,03 km Väino Aul ja Sirje Nurgamaa.

Perjatsis toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused
31.08.2018

Kõige suurem konkurents oli naiste 45+ vanuseklassis, teistes vanuseklassides oli osalejaid vähem.

RSK Jõhvikas tõi Eesti meistrivõistlustelt kaks kulda, kaks hõbedat ja kolm pronksi
21.08.2018

Nädalavahetusel selgusid Viljandi lossimägedes eelmise aasta orienteerumise maailmameistrivõistluste sprinditeate maastikul tänavuse aasta Eesti meistrid orienteerumisjooksu sprindis ja sprinditeates.

Urmas Sulaoja võitis Tallinna Orienteerumisnädalal esikoha
02.08.2018

Rahvusvahelisel võistlusel Tallinna Orienteerumisnädal toimus seekord kolm võistlust: sprint Tallinnas Rotermanni kvartalis, lühirada ja tavarada (100KP jooks) Kõrvemaal Pikknõmmel. Võitjad selgitati kolme võistluspäeva kokkuvõttes.

Piret Niglas tuli N50 vanusekassis Eesti meistriks rattaorienteerumise lühirajal
22.07.2018

Sprindis saavutas Piret Niglas III koha. N40 vanuseklassis oli Kadre Maalma lühirajal ja sprindis teine ning tavarajal kolmas. Greta-Maria Pisarev oli N17 vanuseklassis Eesti MV arvestuses nii sprindis, lühirajal (lõpetas kolmandana) kui tavarajal (lõpetas neljandana) teine.

RSK Jõhvikas orienteerujad võistlesid veteranide MM-il Taanis
18.07.2018

Seekordne veteranide MM orienteerumises toimus Taanis, kus lisaks tavapärasele võistlusele sprindis ja tavarajal oli esmakordselt kavas ka lühirada. RSK Jõhvikas sportlastest jõudis kõigil võistlustel A finaali Anne Jundas võistlusklassis W70. Lühirajal jõudis A finaali Urmas Sulaoja M55 ja tavarajal Väino Aul M70.

Suvejooksu võitsid Pisarev ja Jundas
01.07.2018

Lääne-Virumaal Palmse-Oruveskil toimunud orienteerujate Kalevi suvejooksu võitsid oma vanuseklassis Greta-Maria Pisarev ja Anne Jundas.

Toimus orienteerumisneljapäevakute viies etapp
11.06.2018

Mäetagusel toimunud 25 KP 5,71 km rajal oli kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev.