0

Orienteerumine

Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni valikorienteerumine
22.05.2019

Richard Roodeni valikorienteerumise võitis Andrei Semenkov, järgnesid Jürmo Rooma ja Rasmus Rooden. Enne starti toimus meenutusteminut Kohtla-Nõmme kooli juures asuva Richard Roodeni pingi juures.

Toimus Ahtme sprint
17.05.2019

Rahvaspordiklubi Jõhvikas neljapäevakute 3. etapil oli 15 KP rajal kiirem Andrei Semenkov, 11 KP rajal Richard Peterson, 9 KP rajal Ülo Ahu, 5 KP rajal Artur Tsuzas.

Narvas avati oreienteerumise hooaeg
16.05.2019

Riigiküla lähedal toimunud Narva-Asimuut I etapil oli 12 KP rajal kiirem Aleksandr Lupanov, 8KP rajal Helen Mast, 6KP rajal Daniil Lupanov.

Toimus neljapäevakute 2. etapp
10.05.2019

Perjatsis toimunud 2. etapil oli 16 KP ja 5,37 km rajal kiirem Tanel Leisalu, 13 KP 4,04 km rajal Leivo Luha, 9 KP 2,94 km rajal Jan Aas, 6 KP 1,7 km rajal Mihhail Tint.

Toimus esimene neljapäevak
03.05.2019

Rahvaspordiklubi Jõhvikas esimene neljapäevak toimus Kohtla Vanakülas. Põhidistantsi 13 KP võitis Urmas Sulaoja.

Tallinna meistrivõistlustelt hõbe ja pronks
03.05.2019

1. mail toimusid Harjumaal Padisel Tallinna lahtised MV orienteerumisjooksu lühirajal. Tugevas konkurentsis saavutasid M60 vanuseklassis RSK Jõhvikas orienteerujad Mihkel Nahkur teise ja Jüri Rokko kolmanda koha.

60. Jüriöö jooksul osales kolm RSK Jõhvikas võistkonda
21.04.2019

Viljandi lossimägedes toimunud 60. Jüriöö jooksul saavutas RSK Jõhvikas võistkond põhiklassis 28. koha, vetranide võistkond oli 13, üldarvestuses 43. Harrastajate klassis saavutas võistkond 11. koha.

RSK Jõhvikas esindajate edukas esinemine BEKO Kevadel
15.04.2019

Kõrve külas, Võru maakonnas toimunud BEKO Kevadel saavutas üldkokkuvõttes M75 vanuseklassis Juhan Bachmann I koha, M65 vanuseklassis Jüri Rokko III koha ja N18 vanuseklassis Greta-Maria Pisarev II koha.

Mihkel Nahkur tuli Tallinna meistriks
11.04.2019

Üle saja orienteeruja osales 10. aprilli öösel Merimetsal toimunud Tallinna meistrivõistlustel öises orienteerumises. Edukalt esinesid Jõhvika klubi orienteerujad võistlusklassis M60, kus Mihkel Nahkur võitis kuldmedali ja Jüri Rokko pronksmedali.