0

Orienteerumine

Anne Jundasele järjekordne Eesti meistritiitel
21.05.2018

29. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu lühirajal saavutas Anne Jundas N 70 vanuseklassis I koha.

Kohtla-Nõmmel toimus RSK Jõhvikas neljapäevakute 3. etapp
18.05.2018

13 KP 4,89 km rajal olid kiiremad Urmas Sulaoja ja Greta-Maria Pisarev.

Anne Jundas Tallinna meister
16.05.2018

Tallinna lahtistel meistrivõistlustel saavutas Anne Jundas N70 vanuseklassis I koha ja Grata-Maria Pisarev N18 vanuseklassis II koha.

Peetud on kaks neljapäevakut
13.05.2018

Põhirajal, 15 KP 3,48 km rajal Ahtmes ja 5,39 km rajal Mummassaares olid kiiremad meestest Tanel Leisalu ja naistest Olga Jakovleva ning Greta-Maria Pisarev.

Ülemaailmne orienteerumispäev
30.04.2018

Ülemaailmne orienteerumispäev on Rahvusvahelise Orienteerumisföderatsiooni algatus üleilmseks orienteerumisspordi nähtavuse ja harrastajate arvu tõstmiseks, eeskätt koolinoorte seas (1.-12. kl.) ning koolidele sobilike lihtsate ja lõbusate orienteerumisformaatide väljatöötamiseks.

Tartus toimus 59. Jüriööjooks
22.04.2018

Tartus toimunud 59. Jüriööjooksul saavutas Rahvaspordiklubi Jõhvikas põhiklassis 20. koha. Viimast etappi jooksis Mikk Põdra, kes 7,7 km 31 KP distantsil tõstis RSK Jõhvika võistkonna 20.

RSK Jõhvikale Eesti meistrivõistlustelt kaheksa medalit
20.02.2018

Nädalavahetusel Võrumaal Verhulitsas toimunud EMV suusaorienteerumise sprindis said N16 hõbemedali Greta-Maria Pisarev ja pronksmedalid M18 Jürmo Rooma, N45 Piret Niglas ja M65 Agu Koppa. Nädal varem Põlvas sai N21 Jonne Rooma pronksmedali nii EMV suusaorienteerumise lühirajal kui ka tavarajal. Samas sai kaks hõbemedalit N16 Greta-Maria Pisarev.

Toimus Jõhvika maraton
22.10.2017

Erinevatel radadel oli osalejaid kokku 56. 14,3 km ja 27 kontrollpunktiga rajal näitas idavirulastest parimat aega Andrei Semenkov.

Toimus Ida-Viru IV ööorienteerumine
06.10.2017

Kurtnas toimunud ööorienteerumisel oli koos Viru JVP esindajatega osalejaid 82. Esimesel rajal olid võidukad Allan Roosimägi ja Piret Niglas.

Kõpus toimusid Eesti meistrivõistlused pikal rajal
23.09.2017

RSK Jõhvikas esindajatest sai kulla Anne Jundas N70 klassis, hõbeda Allan Roosimägi M21A ja Martin Ilves M75 klassis ning pronksi Jonne Rooma N20 klassis.