0

Orienteerumine

Suvejooksu võitsid Pisarev ja Jundas
01.07.2018

Lääne-Virumaal Palmse-Oruveskil toimunud orienteerujate Kalevi suvejooksu võitsid oma vanuseklassis Greta-Maria Pisarev ja Anne Jundas.

Toimus orienteerumisneljapäevakute viies etapp
11.06.2018

Mäetagusel toimunud 25 KP 5,71 km rajal oli kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev.

IV etapi põhirajal kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev
25.05.2018

Kosel toimunud etapil 15 KP 5,28 km rajal kiiremad Andrei Semenkov ja Greta-Maria Pisarev, 11 KP 4,09 km rajal Enn Kukk ja Piret Niglas, 11 KP 3,22 km rajal Ivar Rooma ja Kadre Maalma, 4 KP 1,16 km rajal Lembit Luha ja Grette Semenkova.

Kohtla-Nõmmel toimus Richard Roodeni nimelise seeriavõistluse etapp orienteerumises
23.05.2018

Kõige rohkem osalejaid ja tihedam konkurents oli nii meeste 40 kui naiste 40 vanuseklassis, kus võitjateks osutusid Andrei Semenkov ja Kadre Maalma.

Anne Jundasele järjekordne Eesti meistritiitel
21.05.2018

29. Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu lühirajal saavutas Anne Jundas N 70 vanuseklassis I koha.

Kohtla-Nõmmel toimus RSK Jõhvikas neljapäevakute 3. etapp
18.05.2018

13 KP 4,89 km rajal olid kiiremad Urmas Sulaoja ja Greta-Maria Pisarev.

Anne Jundas Tallinna meister
16.05.2018

Tallinna lahtistel meistrivõistlustel saavutas Anne Jundas N70 vanuseklassis I koha ja Grata-Maria Pisarev N18 vanuseklassis II koha.

Peetud on kaks neljapäevakut
13.05.2018

Põhirajal, 15 KP 3,48 km rajal Ahtmes ja 5,39 km rajal Mummassaares olid kiiremad meestest Tanel Leisalu ja naistest Olga Jakovleva ning Greta-Maria Pisarev.

Ülemaailmne orienteerumispäev
30.04.2018

Ülemaailmne orienteerumispäev on Rahvusvahelise Orienteerumisföderatsiooni algatus üleilmseks orienteerumisspordi nähtavuse ja harrastajate arvu tõstmiseks, eeskätt koolinoorte seas (1.-12. kl.) ning koolidele sobilike lihtsate ja lõbusate orienteerumisformaatide väljatöötamiseks.

Tartus toimus 59. Jüriööjooks
22.04.2018

Tartus toimunud 59. Jüriööjooksul saavutas Rahvaspordiklubi Jõhvikas põhiklassis 20. koha. Viimast etappi jooksis Mikk Põdra, kes 7,7 km 31 KP distantsil tõstis RSK Jõhvika võistkonna 20.