0

Peking 2008

Maavanem võttis vastu edukamaid sportlasi
24.10.2008

Reedel toimus koostöös Ida-Virumaa spordiliiduga toimunud Ida-Viru maavanema vastuvõtt Pekingi olümpial käinud Ida-Virumaa sportlastele ja nende treeneritele, samuti olid vastuvõtule kutsutud selle aastal Euroopa ja maailmameistrivõistluste medalistid ning 19. Rukkilillemängude Ida-Virumaa võidukas võistkond. Kokku on rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt Ida-Virumaa 12 sportlast sel aastal võitnud 16 medalit.

Anna Iljuštšenko sai olümpial 21. koha tulemusega 1.89
21.08.2008

Anna Iljuštšenko ületas olümpiamängude naiste kõrgushüppe kvalifikatsioonis kolmandal katsel 1.89 ja teenis 21. koha.

Treeneri nõuanne Anna Iljuštšenkole: hüpata kõrgemale!
20.08.2008

Viimasel hetkel Pekingi olümpiamängude B-normi täitnud kõrgushüppaja Anna Iljuštšenko sai oma juhendajalt Martin Kutmanilt võistlusteks kaasa lihtsa soovituse. "Tuleb kõrgemale hüpata," vahendas Iljuštšenko Kutmani eduretsepti.

Paarisaerulise neljapaadi meeskond lõpetas olümpia üheksandana
16.08.2008

Pekingi olümpiamängude sõuderegatil lõpetas Eesti paarisaeruline neljapaat (Allar Raja, Igor Kuzmin, Vladimir Latin ja Kaspar Taimsoo) B-finaali kolmandana, mis kokkuvõttes tähendas 9. kohta.

Eesti neljapaat jäi esimesena A-finaalist välja
15.08.2008

Eesti paarisaeruline neljapaat (koosseisus ka narvalased Vladimir Latin ja Igor Kuzmin) jäi olümpia teises poolfinaalis neljandaks ja ei pääsenud A-finaalis.

Idavirulased Pekingi olümpial
15.08.2008

Idavirulastest esimesena asusid Hiinas võistlustulle sõudjad. Juuresoleval lehel anname ülevaate ka teiste idavirulaste stardiaegadest.

Gulov tuli koju
15.08.2008

Sõudekoondise varumees Leonid Gulov pole nõus EOK määratlusega, nagu saadetuks ta Pekingist koju kesise treeningutesse suhtumise tõttu. Gulov kinnitab, et tundis end kehvasti ja palus ise luba lahkuda, kirjutab reedene SL Õhtuleht.

Paarisaeruline neljapaat võitis lohutussõidu
12.08.2008

Eesti paarisaeruline neljapaat (Allar Raja, Igor Kuzmin, Vladimir Latin, Kaspar Taimsoo) võitis olümpiamängudel kindlalt sõudmise lohutussõidu ja pääses poolfinaali.

Danil Haustov jäi 51. kohale
12.08.2008

Danil Haustov jäi meeste 100 meetri vabaltujumises oma eelujumises viimaseks tulemusega 50,94.

Elina Partõka saavutas 200 meetri vabaltujumises Eesti rekordiga 28. koha
11.08.2008

Elina Partõka püstitas Pekingis 200 meetri vabaltujumises 2.00,64ga uue Eesti rekordi ning võitis oma eelujumise.