Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Üleminekuaeg lõppes

07.08.2008

Juulikuu jooksul toimunud üleminekuperioodil said Eesti jalgpalli Meistri- ja Esiliiga klubid enda ridu täiendada. Toome teieni kuu teises pooles toimunud üleminekuid.

Meistri- ja Esiliiga mängijate üleminekuid:

(Meistri- ja Esiliiga mängijate üleminekud: järjekorras nimi, sünniaeg, kodakondsus, vana klubi, uus klubi. ML = Meistriliiga, EL = Esiliiga, II =
2. liiga, III = 3. liiga)

 

Oliver Konsa (04.03.1985) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC Flora
(ML)

Dmitri Smirnov (10.09.1989) – EST: Narva JK Trans (ML) -> JK Sillamäe Kalev
(ML)

Vladislav Tšurilkin (30.05.1989) – EST: Tallinna FC Levadia (ML) -> JK
Sillamäe Kalev (ML)

Roman Daniljuk (22.12.1989) – EST: Tartu JK Maag Tammeka II (EL) -> JK
Sillamäe Kalev (ML)

Dmitri Lipartov (02.04.1973) – RUS: Narva JK Trans (ML) -> JK Sillamäe Kalev
(ML)

 

Miroslav Rõškevitš (21.06.1986) – EST: Tallinna FC Levadia (ML) -> JK
Sillamäe Kalev (ML)

Vilius Lapeikis (30.06.1983) – LIT: FK Juventa 99 Šiauliai (LIT) -> JK
Sillamäe Kalev (ML)

Igors Tolkacs (11.05.1986) – EST: FK Daugava Daugavpils (LAT) -> JK Tallinna
Kalev (ML)

Ilja Kassjantšuk (06.02.1986) – (-): Lasnamäe FC Ajax (EL) -> Narva JK Trans
(ML)

Rameš Mamedov (30.01.1983) – (-): JK Tallinna Kalev (ML) -> Narva JK Trans
(ML)

 

Sander Reelo (10.03.1985) – EST: Trögstad/Båstad FK (NOR) -> Nõmme JK Kalju
(ML)

Maksim Smirnov (28.12.1979) – EST: FK Ventspils (LAT) -> Nõmme JK Kalju (ML)

Rauno Alliku (02.03.1990) – EST: Pärnu Kalevi SK (II) -> Pärnu JK Vaprus
(ML)

Oleg Kovalenko (11.04.1988) – UKR: FC Helios Harkov (UKR) -> Pärnu JK Vaprus
(ML)

Vitaliy Polyans’kyy (30.11.1988) – UKR: FC Olkom Melitopol (UKR) -> Pärnu JK
Vaprus (ML)

 

Yevgen Shapovalov (02.03.1979) – UKR: FC Gazovik Harkov (UKR) -> Pärnu JK
Vaprus (ML)

Siim Roops (04.03.1986) – EST: Tallinna FC Flora (ML) -> Viljandi JK Tulevik
(ML)

Aiko Orgla (24.05.1987) – EST: Tallinna FC Flora (ML) -> Viljandi JK Tulevik
(ML)

Tanel Võtti (16.05.1988) – EST: Tallinna FC Flora (ML) -> Viljandi JK
Tulevik (ML)

Ken Kallaste (31.08.1988) – EST: Tallinna FC Flora (ML) -> Viljandi JK
Tulevik (ML)

 

Toomas Tohver (24.04.1973) – EST: Viljandi JK Tulevik (ML) -> Rakvere FC
Flora (EL)

Steven Karp (21.03.1990) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

Eero Pruus (03.03.1988) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

Vitali Tonevitski (12.12.1970) – RUS: Kiviõli Tamme Auto (EL) ->
Kohtla-Järve FC Lootus (II)

Aleksei Panin (26.12.1987) – EST: Kulttuuri ja Urheilu Yhdistys Spartak
(FIN) -> Kiviõli Tamme Auto (EL)

 

Aleksei Gretško (15.01.1992) – EST: noortevõistkonnast -> Tallinna FC
Levadia II (EL)

Eduard Komarov (12.02.1989) – EST: Tartu JK Maag Tammeka (ML) -> Tallinna FC
Levadia II (EL)

Sergei Ivanov (28.02.1985) – (-): FC Ajax Vetaranid (III) -> Lasnamäe FC
Ajax (EL)

 

Kuu esimese 15 päeva jooksul toimunud üleminekuid:

 

Vadim Petrenko (26.05.1974) – LIT: FBK Kaunas (LIT) -> Tallinna FC Levadia
(ML)

Alo Dupikov (05.11.1985) – EST: Tallinna FC Flora (ML) -> JK Sillamäe Kalev
(ML)

Jürgen Kuresoo (11.02.1987) – EST: Tallinna FC Flora (ML) -> JK Sillamäe
Kalev (ML)

Eduard Ratnikov (13.09.1983) – EST: FC Irtysh Pavlodar (KAZ) -> Tallinna FC
TVMK (ML)

Ilja Kassjantšuk (06.02.1986) – (-): Tallinna FC TVMK (ML) -> Lasnamäe FC
Ajax (EL)

 

Janis Skvorcovs (04.06.1986) – LAT: FC Dinaburg Daugavpils (LAT) -> JK
Tallinna Kalev (ML)

Dmitri Kirilov (04.11.1980) – EST: JK Tallinna Kalev (ML) -> Tallinna FC
Ararat (II)

Sergei Starovoitov (26.07.1981) – (-): Tartu JK Maag Tammeka (ML) -> Narva
JK Trans (ML)

Jaanus Sirel (29.07.1975) – EST: Tartu JK Maag Tammeka (ML) -> Viljandi JK
Tulevik II (II)

Philipp Breytveyt (20.12.1990) – RUS: FK Shinnik Yaroslavl (RUS) -> Narva JK
Trans (ML)

 

Evgeni Petrov (18.06.1988) – RUS: FC Stroitel S-Peterburg (RUS) -> Narva JK
Trans (ML)

Viktor Tolbuzov (05.08.1990) (-) : Tallinna FC Levadia II (EL) -> Lasnamäe
FC Ajax (EL)

Sergei Levotšski (03.03.1980) – EST: Lasnamäe FC Ajax (EL) -> Keskerakonna
JK (III)

Anton Sereda (09.09.1979) – (-): JK Sillamäe Kalev (ML) -> Lasnamäe FC Ajax
(EL)

Pavel Pogodajev (09.09.1985) – EST: Tallinna FC Levadia II (EL) -> Lasnamäe
FC Ajax (EL)

 

Kostiantyn Logvin (27.01.1988) – UKR: Tallinna FC Levadia II (EL) -> Rummu
Dünamo (III)

Ilja Monakov (24.07.1988) – EST: Tallinna FC Levadia II (EL) -> klubita

Kuldar Võsar (06.09.1988) – EST: Põhja-Tallinna JK -> Tallinna FC Levadia II
(EL)

Janar Toomet (10.08.1989) – EST: Tallinna FC Flora II (EL) -> Valga FC
Warrior (EL)

Olavi Ojamaa (15.03.1990) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

 

Stanislav Goldberg (30.10.1992) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

Joel Indermitte (27.12.1992) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

Raiko Karpov (05.02.1992) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

Hans Tiitsmann (17.10.1992) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

Taavi Rehepapp (02.04.1990) – EST: Valga FC Warrior (EL) -> FC Elva (II)

 

Sergei Bolgov (06.05.1992) – (-): noortevõistkonnast -> JK Sillamäe Kalev
(ML)

Konstantin Golitsõn (11.02.1974) – (-): Kohtla-Järve FC Lootus (II) ->
Kiviõli Tamme Auto (EL)

Tõnis Starkopf (10.01.1985) – EST: Maardu Esteve (III) -> Kiviõli Tamme Auto
(EL)

Mihkel Saar (30.09.1982) – EST: Viljandi JK Tulevik (ML) -> Rakvere FC Flora
(EL)

Alari Tovstik (31.07.1984) – EST: Trögstad/Båstad FK (NOR) -> Rakvere FC
Flora (EL)

 

Aleksandr Altosar (09.01.1981) – (-): Tallinna FC Atletik (III) -> Tallinna
FC TVMK II (EL)

Ilja Krjutškov (26.03.1987) – (-): Tallinna FC TVMK III (III) -> Tallinna FC
TVMK II (EL)

Jevgeni Lipin (09.06.1988) – EST: Tallinna FC TVMK III (III) -> Tallinna FC
TVMK II (EL)

Roman Solovev (24.01.1989) – RUS: FC Izorets S-Peterburg (RUS) -> Narva JK
Trans II (II)

Aleksandr Borodinov (19.03.1982) – (-): Tallinna FC TVMK II (EL) -> Lasnamäe
FC Ajax II (II)

 

Andrei Antonov (27.01.1985) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC TVMK
II (EL)

Artjom Dmitrijev (14.11.1988) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC
TVMK II (EL)

Sergei Jegorov (01.01.1989) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC TVMK
II (EL)

Aleksandr Kulatšenko (25.05.1987) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna
FC TVMK II (EL)

Nikolai Mašitšev (05.12.1988) – (-): Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC
TVMK II (EL)

 

Maksim Paponov (11.06.1990) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC TVMK
II (EL)

Daniil Ratnikov (10.02.1988) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC
TVMK II (EL)

Daniil Savitski (04.05.1989) – EST: Tallinna FC TVMK (ML) -> Tallinna FC
TVMK II (EL)

 

5. mai: Aleksei Panin (26.12.1987) – EST: Tallinna FC Levadia II (EL) ->
Kulttuuri ja Urheilu Yhdistys Spartak (FIN)

31. märts: Vladislavs Gabovs (13.07.1987) – LAT: Tallinna FC TVMK (ML) -> FC
Daugava (LAT)

 

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles