Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans sai kodus suure võidu

21.06.2006

Narva Trans alistas kolmapäeval kodustaadionil peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 16. vooru kohtumises Viljandi Tuleviku 6:1.

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste Meistriliiga XVI voor kolmapäeval, 21. juunil

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 19.30 Valga keskstaadion

FC WARRIOR VALGA - FC LEVADIA TALLINN 0:4 (0:3)

Õhutemperatuur +27, päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Peakohtunik: Silver Kõiv
Abikohtunikud: Sergei Kuzmitsev, Ülo Kikas

Väravad: 7., 23. K. Vassiljev, 13. Cepauskas, 56. V. Leitan

Hoiatused: 34. Akerta, 73. Martinson, 90.+2. Frolov

FC Warrior: 1-Reelo, 3-Koogas, 5-Reijo Tomson, 6-Margusonov, 13-Arge, 11-Kaukvere, 17-K. Tomson, 14-Martinson, 9-Akerta, 8-Rüütli, 10-Frolov.
Varus: 12-Jürgen Veber, 18-Senjes, 16-Tovstik, 2-Kriska.

FC Levadia: 30-Stonys, 3-Cepauskas, 7-Sisov, 16-Regelskis, 21-Lemsalu, 5-K. Vassiljev, 20-Dovydenas, 97-M. Smirnov, 10-Sadrin, 5-V. Leitan, 11-Zelinski.
Varus: 1-Kotenko, 18-N. Andrejev, 14-Malov, 19-A. Purje, 8-Nahk.

kl. 19.30 Tartu Tamme staadion

JK MAAG TARTU - JK VAPRUS PÄRNU 0:3 (0:0)

Õhutemperatuur +26, selge ja päikeseline ilm; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 125

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Maikel Mikson

Väravad: 51., 71. Joost, 63. pen. Lepik

Hoiatused: 73. Uibo, 83. Olesk

JK Maag: 34-Serdjuk, 3-Ottsik, 7-Kasimir, 13-Mitin, 12-Tjunin, 6-J. Sirel (77. Lõhmus), 17-Usmanov, 15-Russakov, 18-M. Kuresoo (67. 14-Rõivassepp), 21-Bazjukin, 19-Vitali Gussev.
Varus: 14-Rõivassepp, 10-Mamontov, 16-Lõhmus, 4-Aleksejev.

JK Vaprus: 1-S. Pedõk, 2-Põldme, 4-G. Olesk, 6-Kasemets, 10-Joost, 11-Avdejenkov (42. 7-Partsioja), 12-Galkin (69. 8-Uibo), 15-Lepik, 18-Jesper Veber, 20-Zenjov (88. 5-Pinka), 21-J. Novikov.
Varus: 5-Pinka, 8-Uibo, 7-Partsioja.

kl. 19.30 A. Le Coq Arena

FC FLORA TALLINN - FC AJAX LASNAMÄE 6:0 (3:0)

Õhutemperatuur +30, vahelduva pilvisusega ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 80

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Aivar Gutman

Väravad: 9. Sidorenkov, 32., 76., 88. Zahovaiko, 40., 73. Bärengrub

Hoiatus: 70. Demutski

FC Flora: 1-Londak, 9-Zahovaiko, 25-Lindpere, 8-Tölpus (74. 24-M. Istsuk), 11-Sidorenkov, 15-Palatu (64. 19-Kams), 17-J. Kuresoo, 14-Reinumäe, 5-Bärengrub, 16-M. Hurt, 6-Vunk (59. 23-K. Siim).
Varus: 21-Aksalu, 22-Allas, 20-Reim, 19-Kams, 23-K. Siim, 24-M. Istsuk.

FC Ajax: 22-Petrov, 2-Volodin (46. 8-Titov), 5-Demutski, 17-Bragin (46. 14-Pervusin), 6-Levotsski, 7-Zozulja, 3-Polisnin, 18-Ljahhovetski, 19-Rõskevts, 12-Rõtskov (55. 9-Tselnokov), 11-I. Dmitrijev.
Varus: 1-Mamutov, 8-Titov, 14-Pervusin, 13-Kirpu, 9-Tselnokov, 20-Avdejenko, 21-Gerassimov.

kl. 19.30 Narva Kreenholmi staadion

JK TRANS NARVA - JK TULEVIK VILJANDI 6:1 (2:0)

Õhutemperatuur +27, selge ja päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 35

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Eduard Rõzov, Marko Leevand

Väravad: 24., 29. Lipartov, 47., 89. Dubõkin, 79., 90.+1. Gruznov - 49. Kasterpalu
90. Ustritski ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 56. Gorjatsov - 53. Kasterpalu

JK Trans: 33-Kaalma, 18-Popov, 15-Kitto, 14-Dobrovolski (55. 2-Pruss), 4-Gorskov, 13-Dubõkin, 5-Kazakov, 3-Ivanov (46. 11-Ametov), 6-Gorjatsov (73. 17-Selehhov), 9-Gruznov, 8-Lipartov.
Varus: 1-Malisauskas, 17-Selehhov, 11-Ametov, 2-Pruss.

JK Tulevik: 1-Kaas, 5-Laurimaa, 7-Mazurkevits (37. Vanna), 13-Lember, 3-Talimaa, 15-Tükk, 6-Tani (64. 6-Tarvis), 10-Savotskin, 9-Ustritski, 8-Martin Saar (78. 19-R. Oja), 11-Kasterpalu.
Varus: 12-Järvesoo, 18-Vanna, 14-P. Sirel, 19-R. Oja, 6-Tarvis.

kl. 19.30 Kadrioru staadion

FC TVMK TALLINN - JK TAMMEKA TARTU 1:1 (0:1)

Õhutemperatuur +30, vahelduva pilvisusega tuuletu ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Rein Pajunurm

Väravad: 69. Borissov - 3. pen. Timo Teniste

Hoiatus: 67. Kacanovs

FC TVMK: 1-Teles, 2-Gabovs (36. 9-Antonov; 84. 21-Paitsev), 4-Rimas, 5-Kacanovs, 8-Borissov, 10-Sirmelis, 11-Dobrecovs, 15-Sarajev, 17-Seero, 12-Masitsev, 23-Vladislav Gussev.
Varus: 56-Trifonovs, 7-K. Haavistu, 9-Antonov, 20-Kostin, 21-Paitsev, 14-Nesterov, 22-Artjom Dmitrijev.

JK Tammeka: 1-K. Kütt, 10-Skunov (76. 6-Pähn), 39-Vaino, 4-Hausenberg, 5-Timo Teniste, 9-Rasmus Tomson, 11-Sonn, 7-Roops, 29-Tamm (46. 16-Jürgenson), 17-D. Ratnikov (46. 13-Tiirik), 8-Konsa.
Varus: 6-Pähn, 13-Tiirik, 16-Jürgenson, 31-Koser, 33-Paapsi, 2-Hansi.

Turniiritabel:

1. FC Levadia 16 14 2 0 52:9 44
2. FC Flora 16 11 2 3 37:15 35
3. FC TVMK 17 10 2 5 38:16 32
4. JK Trans 15 8 6 1 38:15 30
5. JK Maag 16 6 5 5 29:26 23
6. JK Tammeka 15 6 2 7 20:24 20
7. JK Vaprus 17 6 1 10 22:36 19
8. FC Ajax 16 4 1 11 19:45 13
9. JK Tulevik 16 2 2 12 12:37 8
10. FC Warrior 16 1 1 14 7:51 4

Väravaküttide edetabel:

14 - Indrek Zelinski (FC Levadia), Maksim Gruznov (JK Trans);
11 - Dmitri Lipartov (JK Trans);
10 - Konstantin Vassiljev (FC Levadia);
9 - Vladislav Gussev, Viktors Dobrecovs (FC TVMK), Vjatseslav Zahovaiko (FC Flora);
8 - Vitali Gussev (JK Maag), Sergei Zenjov (JK Vaprus);
7 - Ats Purje, Nikita Andrejev (FC Levadia), Aleksei Mamontov (JK Maag);
6 - Janek Kalda (JK Tulevik), Oliver Konsa (JK Tammeka);
5 - Maksim Kisseljov (FC TVMK);
4 - Rasmus Tomson (JK Tammeka), Jarmo Ahjupera, Enver Jääger, Andrei Sidorenkov, Alo Bärengrub (FC Flora), Ken Akerta (FC Warrior), Marek Lemsalu (FC Levadia), Maksim Rõtskov (FC Ajax), Maksim Bazjukin (JK Maag);
3 - Jürgen Kuresoo (FC Flora), Artur Ossipov (JK Maag), Gintas Sirmelis, Andrei Borissov (FC TVMK), Ivan O'Konnel-Bronin (JK Tammeka), Aleksei Titov (FC Ajax), Aleksei Galkin, Mihhail Kazak, Ranet Lepik (JK Vaprus), Aleksandr Kulatsenko, Aleksandr Dubõkin (JK Trans), Vitali Leitan (FC Levadia);
2 - Siksten Kasimir, Sergei Starovoitov (JK Maag), Kristjan Tiirik, Heiko Tamm (JK Tammeka), Martin Reim, Gert Kams, Joel Lindpere (FC Flora), Stanislav Kitto (JK Trans), Iaroslav Dmitriev, Vladimir Tselnokov, Miroslav Rõskevits (FC Ajax), Maksim Pedõk, Indrek Joost (JK Vaprus), Nikolai Masitsev (FC TVMK), Reimo Oja (JK Tulevik), Vitoldas Cepauskas (FC Levadia);
1 - Tarmo Neemelo, Jevgenijs Kacanovs, Kert Haavistu, Andrei Antonov, Tomas Rimas, Eduard Sarajev (FC TVMK), Gert Olesk (JK Vaprus), Sergei Bragin, Aleksandr Rulkov, Vladimir Ljahhovetski, Aleksei Demutski, Deniss Pervusin, Sergei Polisnin (FC Ajax), Konstantin Nahk, Deniss Malov, Maksim Smirnov, Andrei Kalimullin (FC Levadia), Teet Allas, Ott Reinumäe (FC Flora), Anton Sereda, Kaspar Rõivassepp, Sergei Mitin (JK Maag), Ando Hausenberg, Markus Jürgenson, Timo Teniste (JK Tammeka), Andrei Savotskin, Theimo Tarvis, Märt Kosemets, Rait Kasterpalu (JK Tulevik), Vladislav Ivanov, Aleksandr Tarassenkov, Sergei Kazakov, Oleg Gorjatsov (JK Trans), Alari Tovstik, Kaupo Margusonov, Magnus Martinson (FC Warrior).

EJLi pressiteenistus



psj4  rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles