Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kohtla-Järve FC Lootus võitis teise liiga idatsooni

21.10.2008

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel oli teise liiga 28 meeskonda jagatud kahte alagruppi. Nelja Ida-Virumaa meeskonna osalusel toimunud idatsooni võitis Kohtla-Järve FC Lootus. Liiga paremad väravakütid olid lootuslased Anton Semjonov ja Aleksandr Avdejev.

Lõplik turniiritabel:
1. Kohtla-Järve FC Lootus                   26  22   3   1 113 : 13  69
--------------------------------------------------------------------------------
2. Tallinna JK Legion                             26  20   4   2   68 : 24  64
--------------------------------------------------------------------------------
Vt Lootus - Legion mängu pilte: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=520

3. Tallinna FC Ararat                              26  14   8   4   63 : 28  50
4. Jõhvi JK Orbiit                                     26  14   6   6   68 : 28  48
5. Kohtla-Järve JK Alko                        26  14   5   7   69 : 33  47
6. Nõmme JK Kalju II                             26  14   4   8   46 : 32  46
7. JK Tallinna Kalev II                            26  12   7   7   51 : 40  43
8. Tallinna JK Ajax II                              26  11   4 11   46 : 38  37
9. Tallinna JK Dünamo                            26  10   3 13   47 : 40  33
10. Tallinna FC Anzi                                 26    6   7 13   51 : 69  25
11. Tallinna FC Concordia Audentes    26    5   5 16   43 : 83  20
----------------------------------------------------------------------------------
12. Narva JK Trans II                              26    3   5 18   34 : 75  14
----------------------------------------------------------------------------------
13. Tallinna Kaitseliit Kalev                   26    4   2  20  29 : 85  14
14. FC Elva                                                  26    1   1 24   11 : 151  4

Teise liiga Ida-Põhi väravalööjad
28 - Anton Semjonov (FC Lootus)
22 - Aleksandr Avdeev (FC Lootus)
21 - Andrei Afanasov (JK Tallinna Kalev II)
16 - Aleksandr Marašov (JK Orbiit)
13 - Aleksei Borissenko (FC Anzi)
12 - Eerik Heinpalu (Kaitseliit Kalev)
11 - Juri Gaidajenko (FC Anzi), Paul Kirsipuu (JK Dünamo), Avetis Harutunjan (FC Ararat)
10 - Sergei Popov (FC Lootus), Anti Kõlu, Sven-Jarno Lullu (JK Kalju II), Marek Tiik (FC Concordia Audentes), Anatoli Beregovski (JK Dünamo), Sergei Dõmov (JK Legion)
9 - Vitali Kutuzov (JK Legion)
8 - Elar Tovstik (FC Concordia Audentes), Sergei Tasso (FC Ajax II)

Väravalööjad meeskondade kaupa:

Kohtla-Järve FC Lootus (113)
Anton Semjonov 28, Aleksandr Avdeev 22, Sergei Popov 10, Sergei Salkov 6, Jaan Tarassu 5, Deniss Štšeberin 5, Aleksandr Zahharenkov 5, Andrei Škaleta 5, Aleksei Zhukov 5, Juri Šiškin 4, Vitali Vaštšenko 2, Aleksei Golubev 2, Aleksandr Berelašvili 2, Maksim Pozjabin 2, Vitali Suetov 2, Aleksandr Rjabtšun 2, Igor Tarassu 1, Sergei Vigovski 1, Juri Fjodorov 1, Vjatšeslav Smirnov 1.
omaväravad: Vladimir Koptšuk (JK Tallinna Kalev II), Maksim Samuilov (JK Trans II)

Tallinna JK Legion (68)
Sergei Dõmov 10, Vitali Kutuzov 9, Jüri Lipsik 7, Maksim Kisseljov 6, Ilja Borošnev 5, Aleksandr Tkatšuk 5, Viktor Plotnikov 4, Aleksei Latõnin 3, Maksim Dolinenko 3, Rodion Ovsijenko 3, Aleksandr Savtšenko 2, Timur Haliulin 2, Andrei Suvorov 2, Jevgeni Kurjanov 2, Maksim Naganov 1, Maksim Novikov 1, Aleksandr Ivanov 1
omaväravad: Valentin Fuksov (FC Ajax II), Juss Tanvel (FC Elva)

Tallinna FC Ararat (63)
Avetis Harutunjan 11, Vitali Ivahnenko 7, Mihhail Belov 7, Aleksei Titov 7, Vadim Dolinin 6, Anatoli Lõsanov 4, Vjatšeslav Kulakov 3, Aleksandr Rulkov 2, Aleksandr Baran 2, Boriss Poddubnõi 2, Vaagn Arutunjan 2, Ilja Antonov 2, Dmitri Kirilov 1, Vitali Valuiski 1, Avetis Airapetjan 1, Aleksei Pologihh 1, Maksim Lipin 1, Kirill Vinogradov 1, Nikita Baranov 1, Albert Stepanjan 1

Jõhvi JK Orbiit (68)
Aleksandr Marašov 16, Maksim Ristimägi 7, Boriss Gritsjuk 7, Roman Treial 6, Vladislav Grigorjev 5, Andrei Urbus 3, Oleg Laidinen 3, Oleg Bogdanov 3, Deniss Mihhailov 2, Valter Vaškevitš 2, Nikolai Hvalov 2, Sergei Tšaltsev 2, Sergei Paltsev 2, Jegor Rudomin 2, Vladislav Smolin 1, Mihhail Haritanovitš 1, Oleg Treial 1, Stanislav Stepanov 1, Aleksei Prištšepov 1
omavärav: Simmo Toome (JK Kalju II)

Kohtla-Järve JK Alko (69)
Dmitri Gabinet 7, Vitali Bolšakov 7, Aleksei Petjukevitš 6, Mihhail Tsarjov 5, Igor Rogov 5, Irfan Ametov 4, Roman Vedehhov 4, Anton Sereda 4, Aleksandr Gluhno 3, Artjom Kolkin 3, Oleg Martšuk 3, Igor Tomaševski 2, Aleksei Sedov 2, Dmitri Skramkov 2, Sergei Urlih 2, Deniss Komšin 2, Grigori Tipukin 2, Sergei Zolotoi 1, Albert Taar 1, Vassili Kulik 1, Mark Orikov 1, Deniss Tjapkin 1, Deniss Koik 1.

Nõmme JK Kalju II (46)
Anti Kõlu 10, Sven-Jarno Lullu 10, Deniss Vassiljev 4, Andreas Aniko 4, Ranner Pak 3, Richard Barnwell 3, Priit Mäeorg 2, Salvador Jesus Vasques 2, Timo Olesk 2, Julius Stokas 1, Kristofer Kask 1, Martin Tšegodajev 1, Sami-Sander Kivi 1, Rait Kuusk 1, Antti Arst 1

JK Tallinna Kalev II (51)
Andrei Afanasov 21, Ivars Ungurs 5, Ervin Stüf 3, Christian Kõrtsmik 2, Rene Teino 2, Priit Pästlane 2, Marek Viiklaid 2, Dmitri Levonjuk 2, Austris Ungurs 1, Aleksandr Kuslap 1, Vladimir Koptšuk 1, Sergei Kobjakov 1, Aleksei Demutski 1, Andrei Usmanov 1, Kevin Lutsokert 1, Konstantin Televinov 1, Grigori Ošonkov 1, Andrei Štukin 1, Martin Strazev 1, Tauno Koppel 1.

Lasnamäe FC Ajax II (46)
Sergei Tasso 8, Aleksandr Kirpu 4, Maksim Rõtškov 4, Roman Teivan 3, Aleksandr Starodub 2, Andrei Sozinov 2, Deniss Kovtun 2, Vladimir Gerassimov 2, Gevorg Sargsjan 2, Jevgeni Kirpu 2, Vitali Mihhasev 2, Šahriar Abdullajev 2, Dmitri Tarassenko 1, Dzmitry Papichyts 1, Robert Raudsaar 1, Deniss Suvorikov 1, Aleksandr Lamonov 1, Šamil Mussajev 1, Pavel Iljuhhin 1, Valentin Fuksov 1, Viktor Tolbuzov 1, Aleksandr Borodinov 1.
omavärav: Aleksandr Maltsev (FC Anzi)

Tallinna JK Dünamo (47)
Paul Kirsipuu 11, Anatoli Beregovski 10, Maksim Zidkov 7, Andrei Djomin 4, Dmitri Zidkov 4, Anton Polotnjanõi 3, Anatoli Bozko 2, Vadim Zahharov 2, Mihhail Andrejev 1, Emil Gusseinov 1, Nikolai Romanov 1
omavärav: Igor Tomaševski (JK Alko)

Tallinna FC Anzi (51)
Aleksei Borissenko 13, Juri Gaidajenko 11, Viktor Sergejev 6, Anton Smetanin 3, Maksim Sergejev 2, Turel Gurbanov 2, Ivan Tšištjakov 2, Erik Šteinberg 1, Ali-Gussein Kerimov 1, Roman Brjuhhovetski 1, Aleksandr Jegorov 1, Mark Boskin 1, Sergei Burov 1, Sergei Kostin 1, Renat Osmanov 1, Rustam Gurbanov 1, Denis Pervušin 1
omaväravad: Valentin Fuksov (FC Ajax II), Aleksei Titenok (Legion)

Tallinna FC Concordia Audentes (43)
Marek Tiik 10, Elar Tovstik 8, Silver Neemelo 4, Tarmo Künnapuu 4, Priit Evardi 3, Margus Leiar 3, Margus Pahtma 2, Konstantin Kotivnenko 2, Karl Pehk 2, Tanel Tuuleveski 1, Veiko Veskimäe 1, Kaido Elram 1
omaväravad: Aleksei Orlov (JK Trans II), Dmitri Klimov (FC Anzi)

Narva JK Trans II (34)
Ivan Seleznjov 6, Aleksandr Lebedev 5, Roman Hämäläinen 5, Maksim Dikarjov 4, Dmitri Nossenkov 2, Nikolai Lõsanov 2, Filips Mihailovskis 1, Maksim Samuilov 1, Aleksei Orlov 1, Kirill Tšebotarjov 1, Gennadi Belokonev 1, Vladislav Fjodorov 1, Vladislav Ivanov 1, Juri Zagorov 1, Aleksei Mamontov 1, Mihhail Dudarev 1

Tallinna Kaitseliit Kalev (29)
Eerik Heinpalu 12, Meelis Tasa 3, Roman Potjomkin 2, Priit Betlem 2, Marko Vällik 2, Sergei Komarov 1, Raido Naarits 1, Marek Mets 1, Taavi Viik 1, Meelis Nõmme 1, Patrik Maldre 1
omaväravad: Rustam Rustamov (JK Trans II), Ivan Spol (JK Legion)

FC Elva (11)
Tauno Laja 2, Tauri Tursk 2, Tõnis Tüli 1, Magnus Krik 1, Raiko Karpov 1, Kaspar Kaldoja 1, Rainer Põld 1, Kaspar Sillamaa 1
omavärav: Kert Jõeäär (JK Tallinna Kalev II)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles