0

Motosport

Kohtla-Nõmmel sõideti võidu
16.09.2018

Kohtla-Nõmme kestvuskrossil oli soolomootorrataste esikolmik Aigar Leok, Martin Leok ja Jan Jakobson. Argo Keerme oli 9, E3 esimene; Rauno Voldek 10, Enduros teine; Riho Keerme 11, Enduros kolmas; Allar Keerme 12, E1 neljas.

Pühajõe suurte tõusude ja langustega rajal pandi punkt motokrossi noortesarjale
03.09.2018

Tänavuse kaheksaetapilise motokrossi Eesti noorte karikasarja finaalvõistlus toimus Pühajõe motokeskuse muljetavaldavate looduslike tõusude ja langustega rajal.

Baltikumi parimad krossisõitjad stardivad nädalavahetusel Kiviõlis
11.07.2018

Eeloleval laupäeval ja pühapäeval jätkuvad Eesti motokrossi meistrivõistlused Kiviõlis, kus siiani on peetud mitmeid aastaid külgvankrite MM-etappi ning tänavu toimus juba ka korvide ja quadide meistrivõistluste avaetapp.

Riho Keerme osales Soomes Euroopa kestvuskrossi karikavõistlustel
14.05.2018

Euroopa kestvuskrossi karikavõistluste I etapil oli Riho Keerme üldjärjestuses 33 ja oma klassis 18.

Rauno Voldek saavutas Kohtla-Nõmmel II koha
18.09.2017

Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste IV etapil Kohtla-Nõmmel saavutas Rauno Voldek Jõhvi Motoklubist enduros harrastajate klassis II koha.

Kiviõli öökrossi võitis Karl-Robert Reinike, Christopher Talli kolmas
20.08.2017

Kiviõli motofestivali raames toimunud öökrossi võitis sel aastal Karl-Robert Reinike, kes võitis kolmest sõidust kaks. Christopher Talli oli kahes sõidus kolmas.

Aivar Tarasovile esikoht
24.07.2017

Nädalavahetusel toimus TOP200 karikavõistluste viies etapp motokrossis

Kiviõlis sõidetakse esmakordselt motokrossi EMV etapp
13.07.2017

Eeloleval nädalavahetusel toimub Addinol Eesti motokrossi etapp esmakordselt Kiviõlis, kus siiani on peetud mitmeid aastaid külgvankrite MM-etappi. Ühel Eesti kiiremal ja huvitavamal rajal on kohal kõik meie tippmehed ning sarnaselt eelmistele etappidele palju Soome, Venemaa, Läti ja teiste riikide sõitjaid.

Ida-Viru meistriks kestvuskrossis tuli Aigar Leok
21.05.2017

Pühapäeval toimus Kohtla-Nõmmel Eesti kestvuskrossi karikavõistluste neljas etapp, kus selgus ka Ida-Virumaa meister – nii selle võistluse kui ka meistritiitli võitis Aigar Leok, kirjutab msport.ee.

Illuka kestvuskrossi võitsid Aigar Leok ja Argo Abel
26.03.2017

Illuka maastikurajal toimus täna kestvuskrossi Eesti karikavõistluste avaetapp, kus soolodel oli üldarvestuses kiireim Aigar Leok ning quadidel Argo Abel.