Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Ida-Virumaa meeskonnad kaotasid poolfinaalid penaltitega

28.12.2008

Tallinnas, Kalevi spordihallis peetaval traditsioonilse aastalõpu jalgpalliturniiride esiliiga turniiril pääsesid A-grupist poolfinaali Kohtla-Järve FC Lootus ja Kiviõli Tamme Auto. B-grupist said edasi TJK Leegion ja Paide FC Flora LM.

Kohamängud möödusid erakordselt tasavägiselt. Kolmes mängus tuli võitja selgitamiseks lüüa mängujärgseid penaltisid. Turniiri võitjaks tuli Tallinna JK Legion, järgnesid Paide FC Flora LM, K-Järve FC Lootus ja Kiviõli Tamme Auto.

Parimaks mängijaks valiti Jevgeni Kurjanov Legionist, parim väravavaht oli Allar Toom Paidest ning edukaim väravakütt Sergei Popov Lootusest 8 väravaga.

Esiliiga turniir Postimees auhindadele. Pühapäev, 28.detsember 
Mänguaeg 1 x 17 min 
 
A: K-Järve FC Lootus 10p, Kiviõli Tamme Auto 9p, Tallinna FC Levadia II 6p, Lasnamäe FC Ajax 3p, Valga FC Warrior 1p
B: Tallinna JK Legion 12p, Paide FC Flora LM 9p, Rakvere FC Flora 3p, Tallinna FC Flora II 3p, Tallinna FC Ararat 3p

15:00 A  Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior  2:0
Väravad: Sergei Tasso, Aleksandr Kirpu
15:20 A  Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia II  1:0
Väravad: Sergei Popov
15:40 B  Rakvere FC Flora - Tallinna FC Flora II  1:2
Väravad: Alar Petrovits - Henri Prii, Janer Gorohhov
16:00 B  Tallinna JK Legion - Paide FC Flora LM  5:1
Väravad: Mark Švets 3, Sergei Dõmov, Jevgeni Kurjanov - Karel Voolaid
16:20 A  Tallinna FC Levadia II - Lasnamäe FC Ajax  3:1
Väravad: Maksim Rõtškov, Eduard Komarov, Anton Aristov - Sergei Tasso
16:40 A  Valga FC Warrior - Kiviõli Tamme Auto  1:2
Väravad: Jaan Leimann - Erik Šteinberg, Sergei Burov
17:00 B  Paide FC Flora LM - Rakvere FC Flora  3:2
Väravad: Karel Voolaid, Rauno Kööp, Martin Saar - Alari Tovstik, Siim Rannamäe
17:20 B  Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Ararat  1:2
Väravad: Alen Stepanjan - Kirill Vinogradov, Vitali Ivahnenko
17:40 A  Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Levadia II  2:1
Väravad: Tõnis Starkopf 2 - Maksim Rõtškov
18:00 A  Lasnamäe FC Ajax - Kohtla-Järve FC Lootus  1:2
Väravad: Andrei Borissov - Jan Demidovitš, Sergei Salkov
18:20 B  Tallinna FC Ararat - Paide FC Flora LM  1:3
Väravad: Oleg Maksimov - Rauno Kööp 2, Karel Voolaid
18:40 B  Rakvere FC Flora - Tallinna JK Legion  0:3
Väravad: Dmitri Kruglov, Sergei Dõmov, Eduard Vinogradov,
19:00 A  Kohtla-Järve FC Lootus - Kiviõli Tamme Auto  3:1
Väravad: Sergei Popov, Jaan Tarassu, Vitali Tonevitski - Tõnis Starkopf
19:20 A  Tallinna FC Levadia II - Valga FC Warrior  1:0
Väravad: Anton Aristov
19:40 B  Tallinna JK Legion - Tallinna FC Ararat  2:0
Väravad: Konstantin Vassiljev, Dmitri Kruglov
20:00 B  Paide FC Flora LM - Tallinna FC Flora II  2:0
Väravad: Karel Voolaid, Sander Kooser
20:20 A  Valga FC Warrior - Kohtla-Järve FC Lootus  3:3
Väravad: Siim Tukk, Mihkel Gull, Martin Pley - Sergei Popov 2, Jan Demidovitš
20:40 A  Kiviõli Tamme Auto - Lasnamäe FC Ajax  3:0
Väravad: Erik Šteinberg, Tõnis Starkopf 2
21:00 B  Tallinna FC Flora II - Tallinna JK Legion  0:4
Väravad: Mark Švets, Rodion Ovsijenko 2, Dmitri Kruglov
21:20 B  Tallinna FC Ararat - Rakvere FC Flora  0:2
Väravad: Alar Petrovits, Jaanus Kaasik

Poolfinaalid:
21:40 A1 Kohtla-Järve FC Lootus - B2 Paide FC Flora LM  0:0, pen. 2:3
Väravad: -
Penaltid: Andrei Škaleta, Sergei Popov (latti), Sergei Salkov - Silver Neemelo, Keio Oja, Viljo Tibu

22:00 A2 Kiviõli Tamme Auto - B1 Tallinna JK Legion  0:0, pen. 3:4
Väravad: -
penaltid: Sergei Kostin, Erik Šteinberg, Dmitri Šelehhov, Ilja Krivošein (tõrjus) - Maksim Kisseljov, Konstantin Vassiljev, Mark Švets, Andrei Suvorov

Kohamängud:
22:20 III-IV koha mäng K-Järve FC Lootus - Kiviõli Tamme Auto  4:2
Väravad: Sergei Popov 4 - Ilja Krivošein, Dmitri Šelehhov

22:40 FINAAL Paide FC Flora LM - Tallinna JK Legion  0:0, pen. 2:3
Väravad: -
Penaltid: Silver Neemelo, Keio Oja, Viljo Tibu (tõrjus) - Konstantin Vassiljev, Mark Švets, Maksim Kisseljov

I koht: Tallinna JK Legion
II koht: Paide FC Flora linnameeskond
III koht: Kohtla-Järve FC Lootus

Parim väravalööja: Sergei Popov (K-Järve FC Lootus) - 8
Parim väravavaht: Allar Toom (Paide FC Flora LM)
Parim mängija: Jevgeni Kurjanov (TJK Legion)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles