Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2021
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Kergejõustik: VI mäkkejooks Joostes tippu, II etapp (P, 3xF)

Aeg: 03.06.2009 18:00 - 03.06.2009 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Jõhvi I.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/mjjohviyks030609pr.xls või www.sportiv.ee/protokoll/mjjohviyks030609pr.htm

Grigori Salmijanovi pildid: http://photofile.ru/users/silboxing/115389669/
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=847
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=850

Argipäeva jooksuõhtud üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (4/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_030609pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_030609pr.xls

Eelregistreerunud
NB! Eelregistreerunud võistlejaid ootab kohapeal täidetud osavõtjakaart, kuid eelregistreerunud võistleja peab siiski kohapeal korraldajatele kinnitama, et ta on kohale tulnud.

1 Andrei Ionov Sillamäe KJK Kalev

 5.12.1981

H-18 
2 Maarja Abel Järve gümnaasium

1995

T-14
3 Siim-Markus Post Jõhvi gümnaasium

13.02.1997

P-12
4 Janete Post LA Kirju-Mirju

21.07.2003

T-8
5 Reesi Külmhallik LA Kalevipoeg

05.02.2002

T-8
6 Ivi Külmhallik Jõhvi

11.11.1968

D40
7 Tõnis Kalberg Sillamäe

1975

H30
8 Gert Karpelin pyhayritus.org

26.11.1978

H30 
9 Helin Müüdla Jõhvi SK

21.01.2000

T-10
10 Leila Mägi Kadrina

30.11.1958

D50+
11 Rein Eensalu Kadrina

16.05.1957

H50
12 Janno Kasemaa Kohtla-Järve

26.02.1979

H30 
13 Magnus Mihkelson Kohtla-Järve

05.08.2000

P-10 
14 Olev Mihkelson Toila

15.07.1964

H40
15 Liina Mihkelson Jõhvi

14.11.1972

LH
16 Henri Marten Mihkelson Jõhvi

30.03.2009

LH
17 Marek Metsla Jõhvi/pyhayritus.org

31.07.1980

LH
18 Brett Jörgen Sügis Jõhvi Gümnaasium

26.12.1996

P-14 
19 Berit Marie Sügis  

26.04.2002

T-8 
20 Aleksander Toots Tallinn

1969

H-40
21  Helen Orel 

Jõhvi 

1999

T-10 
22 Helger Orel Jõhvi

2002

P-8
23 Randy Orel Jõhvi

1968

H40
24 Tiiu Hallik   

 1995

 T-12
25 Hannes Hallik  

1968

H40
26 Moonika Räitsak  

1964

D40
27 Kaspar Räitsak  

1989

H18
28 Mariliis Kurs  

1974

D30
29 Herko-Ardi Virumäe  

1998

P-12
30 Marielle Kurs  

1998

T-12
31 Hermeli-Ann Virumäe  

2002

T-8
         



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles