Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Koolisport 2009/2010


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Laste kergejõustik 2010 (P)
Aeg: 08.10.2010 16:00 - 08.10.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Viktor Predbannikov

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/lastekj_081010pr.xls


TV 10 olümpiastarti, finaali 2. päev (J)
Aeg: 03.06.2010 10:00 - 03.06.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


TV 10 olümpiastarti, finaali 1. päev (J)
Aeg: 02.06.2010 12:00 - 02.06.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Mäetaguse II kooliolümpia (F)
Aeg: 01.06.2010 09:45 - 01.06.2010 17:30:00
Toimumiskoht: Mäetaguse põhikooli staadion
Korraldaja: Taavi Toomel

Kergjõustiku pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1424


TV 10 olümpiastarti, 3. etapp (J)
Aeg: 21.05.2010 10:30 - 21.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/tv10_210510pr.xls 
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum961542.html


Heategevuslik teatejooks 2010 (F)
Aeg: 06.05.2010 12:00 - 06.05.2010 17:00:00
Korraldaja: Kristiine Agu, Maarika Raja, Margarita Beþko, Olga Bortsova

Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1386
Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1404

Toila gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1405

Narva Pimeaias kell 15 | pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1407

Sillamäe Kalevi staadionil kell 15


Ida-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused (J)
Aeg: 09.03.2010 12:00 - 09.03.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Võrgud sahisema II eelvoor
Aeg: 18.02.2010 10:00 - 18.02.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Info: http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=9708


TV 10 olümpiastarti, 2. etapp (J, F)
Aeg: 17.02.2010 10:40 - 17.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1243
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivtv10_170210pr.xls

10.40 kaugus TN
10.40 50 m tõkkejooks PN
11.00 50 m tõkkejooks PV
11.25 kaugus PN
11.25 50 m tõkkejooks TN
11.45 50 m tõkkejooks TV
12.00 kõrgus  TV
12.00 kõrgus  PV
12.30 kuul TV
13.00 teivas PN + PV


Alutaguse noorte mängude suusatamise vabastiil (J, F)
Aeg: 11.02.2010 12:00 - 11.02.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseNMvaba_110210pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1233


Leheküljed: [1] 2

psj4  rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles