Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Male: IX Lembit Olli mälestusturniir kiirmales, esimene päev (J, P)

Aeg: 05.09.2009 10:00 - 05.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Uusküla puhkekeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/olli05_060909pr.mht

Eelregistreerunud võistlejad

 

1. Michel Zdankevitch

1933

Tallinn/SK Diagonaal
2. Sergei Petrov   Kohtla-Järve
3. Dmitri Petrov

1998

Kohtla-Järve SK Diagonaal
4. Vladimir Rõbaltšenko

 

Kohtla-Järve
5. Maksim Borodavin

1997

Kiviõli Lootuse MK
6. Aleksei Jurtov

1997

Kiviõli Lootuse MK
7. Anna Laabe

1998

Kiviõli Lootuse MK
8. Igor Svetlov

1996

Kiviõli Lootuse MK
9. Nikolai Dunajev   Kohtla-Järve 
10. Jaan Hansumäe   Kiviõli
11. Margus Sööt

 1980

Tallinna MA Vabaettur
12. Tatjana Fomina

 1954

Tallinn SK Reval-Sport
13. Juri Šmatkov

27.06.1945

Narva MK Kaissa
14. Janis Sumarok

11.09.1940

Narva MK Kaissa
15. Igor Tsitlis

05.12.1945

Narva MK Kaissa
16. Leonid Belov

15.04.1946

Narva MK Kaissa
17. Vlad Karasjov

23.03.1989

Narva MK Kaissa
18. Gleb Ivanov

01.03.1996

Narva MK Kaissa
19. Platon Ivanov

27.06.2000

Narva MK Kaissa
20. Oleg Nikulin

16.10.1996

Narva MK Kaissa
21. Artjom Fjodorov

10.02.1998

Narva MK Kaissa
22. Aleksandr Volodin

 1990

Kohtla-Järve SK Valge Ratsu
23. Kirill Annenkov

 1970

Peterburi Spasski MK
24. Boriss Zaitsev

 1950

Kohtla-Järve SK Diagonaal
25. Viktoria Baškite

 1985

Tallinna MA Vabaettur
26. Tõnu Rauk 

 1970

Tallinna Kadrioru MK
27. Ivan Moltšanov

1992

Tallinna MA Vabaettur
28. Jevgeni Rumjantsev

1991

Tallinna MA Vabaettur
29. Ilja Vovk

1988

Tallinna MA Vabaettur
30. Kalju Kajak

1929

Keila MK
31. Nikita Menkov

1995

Tallinna MA Vabaettur
32. Deniss Aksjonov

1994

Tallinna MA Vabaettur
33. Elvira Hanzatjan

1995

Tallinna MA Vabaettur
34. Anaid Hanzatjan

1995

Tallinna MA Vabaettur
35. Sergei Kozlov

1991

Tallinna MA Vabaettur
36. Alina Anikejeva

1994

Tallinna MA Vabaettur
37. Roman Holvason

1994

Tallinna MA Vabaettur
38. Georgi Orlov

1938

Kohtla-Järve SK Diagonaal
39. Mihhail Latonin

16.06.1995

Peterburi Spasski MK
40. Danil Nedostup

01.06.1995

Peterburi Spasski MK
41. Sergei Neff

14.04.1953

Kohtla-Järve
42. Vello Kiiver

1937

Tallinna Kadrioru MK
43. Aleksandr Petrov

1941

Tallinna Kadrioru MK
44. Elmar Tuljakov

1939

 
45. Svetlana Zaynetdinova

1962

Kohtla-Järve SK Diagonaal
46. Roman Smolyar

1995

Kohtla-Järve SK Diagonaal
47. Jakov Smolyar

1960

Kohtla-Järve SK Diagonaal
48. Kalle Peebo

1949

Tartu 
49. Toivo Harujõe

1944

Tartu
50. Boris Trohhelev

1960

Tartu
51. Vello Metsoja

1937

Tartu
52. Endel Kivioja

1941

Pärnu
53. Kersti Kivioja

1941

Pärnu
54. Sergei Nigmatullin

1954

Kohtla-Järve
55. Deniss Kovaljov

1981

Tallinna MA Vabaettur
56. Natalia Korotkova

1978

 
57. Leonid Pelešev

 1951

Narva SK Maletäht 
58. Maris Korstin

1981

Narva SK Maletäht
59. Katrina Korban

1997

Narva SK Maletäht
60. Roman Ježov

1990

Narva SK Maletäht
61. Andrei Virgus

1994

Narva SK Maletäht
62. Vjatšeslav Sõskov

1987

Narva SK Maletäht
63. Igor Aleksejev

1986

Narva SK Maletäht
64. Meelis Kasemaa

 

 
65. Viktor Rodkin

1956

Sillamäe SK Kalev
66. Kirill Makin

1985

Sillamäe SK Kalev
67. Aleksei Obarstov

1985

Sillamäe SK Kalev
68. Sergei Žigailov

 1986

Sillamäe SK Kalev
69. Artjom Morozov

1993

Sillamäe SK Kalev
70. Danil Gubal

1994

Sillamäe SK Kalev
71. Lilia Baloban

1989

Sillamäe SK Kalev
72. Olga Prišetnikova

1988

Sillamäe SK Kalev
73. Olga Rumjantseva

1990

Sillamäe SK Kalev
74. Vladimir Uvarov

 1954

Kohtla-Järve SK Diagonaal
75. Vjatšelav Koop

 1979

Kohtla-Järve SK Diagonaal
76. Aare Võsu

 1934

Hiiumaa MK
77. Eduard Tolmatšov

1963

Narva MK Kaissa
78. Dmitri Tolmatšov

1996

Narva MK Kaissa
79. Vjatšeslav Rõžkov

03.06.1984

Peterburi Spasski MK
80. Juri Jakovlev

1965

 
81. Ivan Gavriljuk

1991

Narva SK Maletäht
82. Aleksandr Juškov

1996

Narva MK Avesta
83. Eduard Danilov

1996

Narva MK Avesta
84. Anna Krušatina

1996

Narva MK Avesta
85. Polina Tšelnokova

1996

Narva MK Avesta
86. Urve Kruus   Kohtla-Järve 


ESVL MV juhend: http://www.esvl.ee/voistlusjuhendid/kiirmale_2009.pdf

IX Lembit Olli mälestusvõistlus

I     Eesmärk
Mälestada rahvusvahelist suurmeistrit Lembit Olli ja võimaldada eri põlvkondade maletajatele jätkata Peipsi-äärsete suviste maleturniiride pikaaegseid traditsioone.

II    Korraldajad
Ida-Virumaa Spordiliit ja Kohtla Vallavalitsus koostöös Eesti Spordiseltsiga Kalev.

III   Vöistluste aeg 
5.- 6. september 2009.a, esimese vooru algus 5. septembril kell 10.

IV   Võistluste koht
Uusküla puhkekeskus Ida-Virumaal.

V    Võistluste peakohtunik
Arvo Kruus.

VI   Osalejad
Osalemiseks registreeruda kuni 31. augustini 2009. a. info@sportiv.ee või telefonil 516 7614 (Valdek Murd). Kuna osavõtjate arv on piiratud (46) on kohapeal võimalik registreeruda ainult vabade kohtade olemasolu korral.

VII   Võistluste läbiviimise kord
Võistlused toimuvad kiirmales 20+20 min 9 vooru. Täpne läbiviimise kord määratakse kindlaks enne võistluse algust kohapeal. Võrdsete punktide korral kasutatakse võistlejate järjestamisel Bucholzi koefitsenti.
Laupäeva, 5. septembri õhtul toimub välkturniir (5+5 minutit). Täpne läbiviimise kord määratakse kindlaks kohapeal.

VIII   Autasustamine
Kõik võistlejad saavad turniiri T-särgi.  
Meeste arvestuses I, II, III koht autasustatakse diplomi, karika ja medaliga; IV, V ja VI koht diplomi ja medaliga.
Naiste arvestuses I, II, III koht autasustatakse diplomi, karika ja medaliga.
Võistkondlikus arvestuses (viis mängijat) autasustatakse võitjat võistkonda karikaga ja liikmeid meenetega.
Veteranid vanuses 50 aastat ja vanemad (s. 1959. a ja varem) selgitavad Eesti Spordiveteranide Liidu kiirmale meistri vastavalt ESVLi võistlusjuhendile.

 

IX      Majandamine
Võistlejad kindlustatakse ööbimise ja toitlustamisega (5. septembril lõuna- ja õhtusöök, 6. septembril hommiku- ja lõunasöök).
Osavõtumaks: 75 krooni.
Osavõtumaksust on vabastatud:
a) õpilased;
b) mittetöötavad pensionärid vanemad kui 65 aastat;
c) rahvusvaheliste maletiitlite omanikud.

Ida-Virumaa Spordiliit
Kohtla Vallavalitsus

 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles