Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Narva võitis mõlemal rindel

21.01.2009

Pühapäeval Tallinnas peetud Eesti noorte (s. 1994. a ja hiljem) võistkondlikel meistrivõistlustel saavutas Narva PSK esikoha nii tüdrukute kui ka poiste konkurentsis. Tüdrukute seas saavutati koguni kaksikvõit.

TULEMUSED                        
                        
K A D E T I D  -  P O I S I D                        
1. Narva PSK 1   / Toomas Libene, Dalius Kregzde, Artjom Hiisku, Artjom Tsauzov, treener Roman Vassiljev /                    
2. Nõmme SK 1   / Mikk Vaikla, Siim Kasemets, Indrek Kivi, treener Katrin Marks /                    
3. Koeru SK   / Kaspar Kruusalu, Silver Kruusalu, treener Urmas Virves /                    
4. Narva PSK 2   / Aleksandr Lushin, Andres Seli, Rodion Nedbalski, Semjon Ovsjannikov, treener Vladimir Petrov /                    
5. Tartu SS Kalev   / Mart Pae, Mihkel Pae, treener Svea Onno /                    
6. Viljandi Sakala 1   / Rivo Saaremäe, Targo Tiirmaa, treener Jaanus Allikoja /                    
7. Suure-Jaani Lehola 1   / Tanel Stern, Ott Seffer, treener Antti Evert /                    
8. Pärnu LTK Vint '90   / Madis Koit, Kristjan Salumaa, treener Peeter Sumre /                    
9. Aseri SK   / Vladlen Tarshugin, Patrik Nõlvak, Leonid Vagulin, treener Pekka Laidinen /                    
10. Haapsalu LTK 1   / Toomas Vestli, Aaro Õismets, treener  Eduard Brok /                    
11. Suure-Jaani Lehola 2   / Sören Rothberg, Kristo Korell, treener Antti Evert /                    
12. Viljandi Sakala 2   / Jarmo Ilmjärv, Siim Vingissar, treener Jaanus Allikoja /                    
13. Maardu LTK 1   / Oleg Gudrianov, Valtsev Vlad, treener Marina Verengof /                    
14. Nõmme SK 2   / Mark Pedoson, Kivi Hendrik, treener Katrin Marks /                    
15. Haapsalu LTK 2   / Olari Nebokat, Allar Õunapuu, Kaspar Muuli, treener Heikki Sool /                    
16. Rakvere SK   / Artur Annimäe, Oliver Allikma, treener Kristjan Saluvee /                    
17. Maardu LTK 2   / Danil Kuznetsov, Vladimir Tsvertko, treener Marina Verengof /                    
                        
K A D E T I D  -  T Ü D R U K U D                        
1. Narva PSK I   / Andrejeva Anastassia, Golikova Marina, Stsetnikova Anastassia, Maslova Tatjana, treener Vladimir Ketshko /                    
2. Narva PSK II   / Kalinina  Daria, Avameri Airi, Feldmann Diana, Rõbakova Elizaveta, treener Vladimir Petrov /                    
3. Viljandi Sakala    / Põru Getter, Kirpu Viktoria, Arak Anna-Grete, treener Kert Villems /                    
4. Nõmme SK I   / Treimann Kristel,Christjanson Johanna,Prees Renate,Kaarepere Chrislyn, treener Katrin Marks /                    
5. Maardu LTK I   / Sapron Daria, Lissovenko Anita, Djomina Elina, treener Marina Verengof /                    
6. Maardu LTK II   / Berzina Elina, Podorskaja Daria, Lissovenko Vesta, treener Marina Verengof /                    
7. Aseri SK   / Hanson Reelika, Jerahtina Liisa, Bobrov Hanna-Loore, treener Pekka Laidinen /                    
8. Pärnumaa SL I   / Oago Eidi, Laks Liina, treener Ülo Laks /                    
9. Nõmme SK II   / Lepiku Kadri, Tamm Marion, Sitnik Viktoria, Tamm Meril, treener Katrin Marks /                    
10. Rakvere Pinx   / Suurmets Reelika, Põld Liis, treener Kristjan Saluvee /                    
11. Pärnumaa SL II   / Oago Kaidi, Siigur Sirelin, treener Ülo Laks /                    
12. Haapsalu LTK I   / Talving Karin,Vestli Janeli, treener Heikki Sool /                    
13. Rakvere SK   / Laheveer Maret, Tahk Triin, treener Kristjan Saluvee /                    
14. Haapsalu LTK II   / Saviots Karin, Saviots Kertu, treener Heikki Sool /  

Protokoll: http://www.lauatennis.ee/orb.aw/class=file/action=preview/id=5045/EestiNVMkadetid-tulemused.xls

Sportv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles