Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Sillamäe lõpetas võiduga

22.02.2009

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliigas voor enne lõppu esikoha taganud Sillamäe jalgpalliklubi alistas viimases voorus pühapäeval kodusaalis Tallinna FC Flora Futsali 14:8, meistrivõistluste resultatiivseim mängija Sergei Popov lõi üksinda samapalju väravaid, kui vastane kogu meeskonnaga.

SAALIJALGPALLI MEISTRILIIGA  http://jalgpall.struktuur.ee/4281

Viimane, 14. voor
17.02. kell 20:30  Tallinna FC Anzhi - Tallinna FC Ararat  7:8 (5:4)
Väravad: Evgeni Kurjanov 4, Ilja Krivošein 2, Sergei Kostin - Vitali Ivahnenko 4, Avetis Harutunjan 2, Juri Amosov 2
Hoiatused: Anton Smetanin 2, Rafael Kušniir - Avetis Harutunjan
Eemaldamine: Anton Smetanin

20.02. kell 20.30  Betoon - Võru JK  10:5 (3:0)
Väravad: Indrek Mälton 3, Märt Kosemets 2, Risto Sarapik 2, Priit Murumets 2, Antti Arst - Vaimar Vill 2, Lauri Kunz 2, Reijo Künnapuu
Hoiatus: Urmas Kaal (Betoon)

22.02. kell 16.00  Sillamäe JK - Tallinna FC Flora Futsal  14:8 (10:3)
Väravad: Sergei Popov 8, Andres Külle 2, Roman Treial, Mark Orikov, Renat Osmanov, Oleg Treial - Rivo Reinson 3, Henry Person 2, Mikk Tuisk, Raido Kuurmaa, Vassili Malgin
Hoiatus: Aleksandr Aleksandrov (Sillamäe JK)

22.02. kell 17.00  Rummu Dünamo - Rapla JK Atli  9:4 (4:1)
Väravad: Jevgeni Merkurjev 3, Stanislav Hmeljov 3, Vitali Kosterev 2, Konstantyn Logvin - Oleg Glivenko 2, Janar Jõgimaa, Teet Kallaste
Hoiatus: Vitali Kosterev
Eemaldamine: Konstantyn Logvin

Saalijalgpalli Meistriliiga lõplik turniiritabel:
1. Sillamäe JK             14  11  2  1 113:57  35
2. Tallinna FC Ararat      14  10  1  3 103:65  31
3. Tallinna FC Anzi*       14   9  1  4  82:56  28
4. FC Flora Futsal         14   7  0  7  98:80  21
5. Tallinna FC Betoon      14   6  2  6  71:56  20
6. Rummu Dünamo            14   5  1  8  59:74  16
7. Võru JK                 14   3  0 11  89:148  9
8. Rapla JK Atli           14   1  1 12  53:132  4

Meistriliiga väravakütid
Väravaküttide paremusjärjestuse TOP 10:
36 - Sergei Popov (Sillamäe JK)
29 - Evgeni Kurjanov (FC Anzi)
26 - Vitali Ivahnenko (FC Ararat)
22 - Vadim Dolinin (FC Ararat)
19 - Indrek Rist (FC Flora Futsal)
16 - Indrek Siska (Betoon)
16 - Rivo Reinson (FC Flora Futsal)
15 - Roman Treial (Sillamäe JK)
13 - Dmitri Kulikov (FC Flora Futsal)
13 - Siim Salandu (Võru JK)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Sillamäe JK (113): Sergei Popov 36, Roman Treial 15, Mark Orikov 10, Renat Osmanov 10, Sergei Leontovitš 9, Dmitri Voronin 8, Nikolai Toštšev 8, Sergei Marinin 6, Andres Külle 3, Oleg Treial 3, Konstantin Jakušev 2, Pavel Aleksejev 1, Svjatoslav Sirotkin 1
omavärav: Vitali Kosterev (Rummu Dünamo)
 
FC Ararat (103): Vitali Ivahnenko 26, Vadim Dolinin 22, Paul Kirsipuu 9, Avetis Harutunjan 8, Aleksei Pologihh 7, Dmitri Kirilov 5, Juri Amossov 5, Vjatšeslav Kulakov 4, Mihhail Belov 4, Aleksandr Rulkov 4, Oleg Maksimov 3, Boriss Šipunov 2, Aleksandr Zavjalov 1
omaväravad:  Reijo Künnapuu (Võru JK), Kristjan Pallav (JK Atli), Mark Orikov (Sillamäe JK)

Tallinna FC Anzi (82): Evgeni Kurjanov 29, Dmitri Skiperski 12, Sergei Kostin 11, Ilja Krivošein 8, Sergei Burov 7, Rafael Kušnir 5, Erik Šteinberg 4, Anton Smetanin 2, Nikolai Glebov 1, Juri Gaidajenko 1, Dmitri Klimov 1, Viktor Sergejev 1

Tallinna FC Flora Futsal (98): Indrek Rist 19, Rivo Reinson 16, Dmitri Kulikov 13, Kristjan Saar 9, Raido Kuurmaa 9, Nicolas-Roger Gomes de Garvalho 6, Ott Meerits 5, Jaak Prints 5, Henry Person 4, Priit Raamat 2, Raido Oja 2, Vassili Malgin 2, Mart Kase 1, Anton Kuznetsov 1, Imre Aruoja 1, Mikk Tuisk 1
omavärav:  Tauno Kikas (Võru JK), Teet Kallaste (JK Atli)

Tallinna FC Betoon (71): Indrek Siska 16, Antti Arst 12, Risto Sarapik 11, Priit Murumets 10, Indrek Mälton 8, Märt Kosemets 5, Heigo Väljas 2, Roman Minlibajev 2, Aivar Priidel 1, Mait Anton 1, Igor Prins 1, Urmas Kaal 1
omavärav: Aleksei Pologihh (FC Ararat)

Rummu Dünamo (59): Jevgeni Merkujev 11, Stanislav Hmeljov 11, Ruslan Bedrossov 9, Kostiantyn Logvin 6, Vitali Kosterev 6, Kirill Dmitruk 5, Deniss Hmeljov 4, Artur Bedrossov 2, Roman Maršev 2, Igor Dulov 1, Deniss Bondarev 1, Peeter Gross 1

Võru JK (89): Siim Salandu 13, Tauno Kikas 10, Endrik Jäger 9, Lauri Kunz 9, Priit Bahmatšov 8, Arsen Katšmazov 8, Lauri Vill 7, Reijo Künnapuu 5, Vaimar Vill 4, Aimar Raat 3, Oleg Laidinen 2, Ainar Raat 2, Vjatšeslav Vassilenko 2, Aleksandr Orlov 1, Kristo Rämson 1, Tarvo Kunz 1, Janek Siska 1
omavärav: Oleg Treial (Sillamäe JK), Mihkel Siim (Betoon), Ilja Krivošein (Anzi)

JK Atli (53): Mihkel Maltsar 11, Martin Maltsar 9, Karl Tamme 7, Oleg Glivenko 6, Erkki Seeder 4, Sander Niit 3, Teet Kallaste 3, Janar Jõgimaa 3, Joel Siniallik 2, Veiko Mõtsnik 2, Taavi Tüvist 2, Kristjan Pallav 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles