Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Suusatamine: Niglase auhinnavõistlus läks korda

26.03.2009

Esmakordselt toimunud Piret Niglase auhinnavõistlused suusavahetusega sõidus võitis põhidistantsil Avinurme suusaklubi esindaja Rainer Järvelaid.

Meeste ja noormeeste 6+6 km sõidus oli kiireim veel A-klassi kuuluv Rainer Järvelaid ajaga 34.15, edestades meeste võitjat, kohtlajärvelast Karmo Kübarseppa 26 sekundiga. Meestest oli teine Tartut esindav Kohtla-Nõmme juurtega Priit Rooden, kes põnevas lõpuheitluses alistas Saue SK sportlase Marko Pruusi.

Poiste B-klass ja meesveteranid sõitsid 3+3 km ning kiireim oli B-klassi võitja Martin Nassar spordiklubist Põhjakotkas, tema vanuseklassis oli teine Silver Selliov Illukalt ja kolmas Simo Jaanipere Iisakust. Meesveteranide võitja oli sel distantsil üldjärjestuses neljandana lõpetanud Margus Sellik (Iisaku), järgnesid Aivar Parfojev (Avinurme) ja Ivar Rooma (Toila).

Naiste klassi põud annab tunda ka Ida-Virumaal ning nii näitas 1,7 km + 1,7 km peal õrnema soo esindajatest kiireimat aega alles D-vanuseklassi kuuluv Jonne Rooma. Selle distantsi teised võitjad: Virje Laht (Kohtla-Nõmme; TE), Vane Vähk (Illuka; PE), Tair Tooming (Avinurme; PD), Kätlin Stepanitševa (Illuka; TC), Mikk Rooden (Kohtla-Nõmme; PB), Renna Vist (Kohtla-Nõmme; TB) ja Kadre Maalma (NV).

Kokku osales võistlusel 51 sportlast. Võistlusele nimeandja Piret Niglase sõnul on võistlus kavas teha traditsiooniliselt aktiivse suusahooaja lõpus ning võistlusviis valitakse sõltuvalt lumeoludele.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/piretniglas_260309pr.xls
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=726
K-Nõmme SK pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=728
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=757


Sportiv.eeLiikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles