Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus hävis 0:8

17.07.2006

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Kohtla-Järve FC Lootus võõrsil 0:8 Tallinna FC Levadia II meeskonnale.

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste Esiliiga XIX voor laupäeval, 15. juulil:

* Mitteametlikud mänguprotokollid

kl. 14:00 Kuressaare linnastaadion

FC KURESSAARE - FC ELVA 1:0 (1:0)

Õhutemperatuur +20, vahelduva pilvisusega ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 70

Peakohtunik: Robert Pajussaar
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Heigo Paglant

Värav: 9. K. Raamat

Hoiatused: 60. Tasa - 39. Kuningas, 53. Ponder

FC Kuressaare: R. Kütt, Azarov, Leedo (64. Mölder), Kluge, Salong, K. Raamat, Tasa, Meet, Alt, Kulikov, Margus Rajaver (82. Mikk Rajaver).

FC Elva: Jürimäe, Mägi, Ponder, Kuningas, E. Oja, Reinaru, M. Sillaste (68. Betlem), Pavelts (85. Loorits), Tutk (77. Schwede), Kõll (80. Jürgen), Kivimägi (68. Läätsim).

kl. 14:00 Viljandi linnastaadion

JK TULEVIK II VILJANDI - FC FLORA II TALLINN 0:2 (0:1)

Õhutemperatuur +21, vahelduva pilvisusega ilm, kerge tuul; väljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Ain Karutoom
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Kaido Luide

Väravad: 6. M. Ištšuk, 50. Kams

Hoiatused: 43. Raave, 49. Järvesoo - 17. Raal

JK Tulevik II: Järvesoo, Laurimaa, Rivo Kaju, Raave, Miländer (71. H. Pärna), Martin Saar, J. Henn, Tarvis, Luhakooder, R. Oja (46. Kümnik),
Stern.

FC Flora II: Rajando, Raal (33. Seppi), Suurjärv, Võtti, Varendi, A. Sillaste (79. Laurson), Tölpus, M. Ištšuk, Toomet (59. Kööp), Pruus (63.
Reinsoo), Kams (87. Ottis).

kl. 14:00 Sportland Arena

JK NÕMME KALJU - FC TVMK II TALLINN 0:5 (0:3)

Õhutemperatuur +19, päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 30

Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Viljo Kivisild

Väravad: 8., 75. Artjom Dmitrijev, 16., 27. Sergei Dmitrijev, 71. Jegorov

Hoiatused: 9. Mašitšev - 90. Toom

JK Kalju: Tammeväli, Nestor, J. Hepner, Mäepea, Aniko, Olumets, Toom, Mitt, Lukk, Krasnopjorov, Tõrs.

FC TVMK II: Rubtsov, Vereštšagin, M. Haavistu, Makarevitš, Smetanin (81. Urbanovitš), Mašitšev (46. Ivarinen), Sergei Dmitrijev (73. Šapovalov), Jegorov, Paitsev, Artjom Dmitrijev, Antonov.

kl. 15:30 Männiku kunstmuruväljak

FC LEVADIA II TALLINN - FC LOOTUS KOHTLA-JÄRVE 8:0 (4:0)

Õhutemperatuur +20, päikeseline ilm, kerge tuul; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Tanel Kull, Roman Laidinen

Väravad: 7., 76. Saag, 8. Komarov, 30. S. Puri, 45.+1., 61. Marmor, 54. Morozov, 65. o.v. Burov

Hoiatused: -

Eemaldamine: 45. Štšeberin

FC Levadia II: Lepmets (61. Kirjuhhin), Aristov (46. Monakov), Tammo, Morozov, Tolbuzov, Komarov, Marmor, E. Puri (46. Brõtkin), S. Puri (61. Gurtšioglujants), Taijo Teniste, Saag.

FC Lootus: Rjabtšun, Golitsõn, Vigovski, Kruptšenkov, Knjazev, Štšeberin, I. Tarassu, Šteinberg, Burov, Moskaljov, V. Vassiljev.

kl. 17:00 Tallinna Kalevi Keskstaadion

JK TALLINNA KALEV - JK DÜNAMO TALLINN 3:1 (2:0)

Õhutemperatuur +20, päikeseline ilm; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 35

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Artur Telling

Väravad: 42. Seinre, 43. Tikenberg, 70. Kirilov - 63. Beregovski

Hoiatus: 53. M. Andrejev

JK Kalev: Müür, Kahr (67. Kuslap), Murumets, Seinre, Anis, Teino, T. Koppel (70. Misjura), Kirilov, Samulin (55. Tkatšuk), Kranberg, Tikenberg.

JK Dünamo: Ošomkov, Lissenkov, M. Andrejev, A. Gussev, Danilov, M. Židkov, D. Židkov, Božko, Spiridonov, Panin, Beregovski.

Turniiritabel:

1. FC Levadia II 19 16 2 1 73:6 50
2. FC Kuressaare 19 11 2 6 28:23 35
3. JK Kalev 19 10 5 4 37:27 35
4. JK Kalju 19 11 1 7 32:37 34
5. FC TVMK II 19 8 3 8 33:28 27
6. FC Flora II 19 8 2 9 28:28 26
7. JK Tulevik II 19 4 7 8 22:26 19
8. FC Lootus 19 6 1 12 25:47 19
9. JK Dünamo 19 3 5 11 14:39 14
10. FC Elva 19 3 2 14 15:46 11

Väravalööjate edetabel:

23 - Kaimar Saag (FC Levadia II);
17 - Andrus Mitt (JK Kalju);
11 - Jevgeni Gurtšioglujants, Sander Puri (FC Levadia II);
9 - Kristian Marmor (FC Levadia II), Dmitri Kirilov (JK Kalev);
8 - Artjom Dmitrijev (FC TVMK II);
7 - Dmitri Kulikov (FC Kuressaare), Tiit Tikenberg (JK Kalev);
6 - Anton Semjonov (FC Lootus), Eino Puri (FC Levadia II), Sergei Jegorov (FC TVMK II);
5 - Gert Nool (JK Kalju), Pavel Apalinski (JK Dünamo);
4 - Konstantin Karin, Artjom Knjazev (FC Lootus), Vahur Kiis (JK Kalev), Kristjan Suurjärv (FC Elva), Taijo Teniste (FC Levadia), Ants Stern (JK Tulevik II), Kaarel Raamat (FC Kuressaare), Mihhail Ištšuk (FC Flora II), Sergei Dmitrijev (FC TVMK II);
3 - Vjatšeslav Zahovaiko, Siim Luts, Ats Sillaste (FC Flora II), Andrei Afanasov, Rene Teino, Reino Kranberg (JK Kalev), Martin Saar, Rasmus Luhakooder (JK Tulevik II), Viktor Alonen, Märt Kluge (FC Kuressaare), Artiom Nesterov (FC TVMK II), Indro Olumets (JK Kalju);
2 - Toomas Kallaste, Andreas Aniko, Sven-Jarno Lullu (JK Kalju), Priit Betlem, Eerik Reinsoo, Haimar Otsmaa, Rauno Tutk (FC Elva), Sergei Salkov, Daniil Dubovikov (FC Lootus), Nikolai Mašitšev, Anton Paitsev (FC TVMK II), Pavel Korolko (JK Dünamo), Ludvig Tasane, Martti Pukk, Janek Meet (FC Kuressaare), Mikk-Mario Mõistlik, Tauno Koppel (JK Kalev), Kaarel Tani, Kaarel Henn, Kaarel Kümnik (JK Tulevik II), Alo Dupikov, Juri Jevdokimov, Jürgen Kuresoo (FC Flora II), Anton Aristov, Eduard Komarov, Igor Morozov (FC Levadia II);
1 - Andrei Kostin, Viktor Plotnikov, Andrei Antonov, Nikolai Glebov, Denis Kornilov, Igor Vereštšagin, Kert Haavistu (FC TVMK II), Aleksei Panin, Anatoli Božko, Jevgeni Spiridonov, Maksim Židkov, Grigori Ošomkov, Andrei Semko, Anatoli Beregovski (JK Dünamo), Vitali Ištšuk, Armand Naris, Raido Roman, Theimo Tarvis, Joonas Laasberg, Martin Orav (JK Tulevik II), Kuldar Kaljuste, Margus Rajaver, Maikko Mölder, Andrus Koplimäe, Rainer Veskimäe (FC Kuressaare), Taavi Tammo, Aleksandr Pavlihhin (FC Levadia II), Martin
Maasing (JK Kalju), Toomas Läätsim, Margus Reinaru, Ervin Kõll (FC Elva), Oleg Lukjanov, Andrei Škaleta, Deniss Štšeberin, Dmitri Voronin, Erik Šteinberg, Vladimir Vassiljev (FC Lootus), Rait Kuusk, Tanel Võtti, Rauno Kööp, Gert Kams (FC Flora II), Siim Kärson, Margus Korju, Erkki Seinre (JK Kalev).

EJLi pressiteenistus



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles