Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lootus viigistas ja jätkab liidrina

26.04.2009

Kohtla-Järve FC Lootus viigistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 8. voorus võõrsil Tallinna FC Flora II 0:0. Kiviõli selle vooru mäng Valgaga on edasi lükatud.

Esiliiga VIII voor - pühapäev, 26. aprill

kell 14:00 Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - RAKVERE FC FLORA  2:1 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 5., 38. Maido Pakk - 69. pen. Alar Petrovits
Hoiatus: 52. Martin Polluks

JK Vaprus: 1-Pikker, 3-Anso, 21-Põldme, 23-R. Lepik, 5-Midenbritt, 20-Velikopolje, 13-Kaarlimäe (67. 15-Gurejev), 7-Sõrmus, 16-Könninge (69. 8-Tiit), 11-Pakk, 10-Alliku.
Varus: 20-Rahnik, 15-Gurejev, 8-Tiit, 12-Tikerpe, 4-Aavik.

Rakvere FC Flora: 1-Sahkur, 16-Kaasik, 5-Stamm, 4-Vahero, 25-K. Saar, 21-Polluks (70. 2-Aunapuu), 17-A. Tovstik, 8-M. Saar, 11-Brandt (57. 15-Rannamäe), 22-Ljaš (63. 10-Petrovits), 9-Rebane.
Varus: 30-Susi, 2-Aunapuu, 14-Trasberg, 12-Rohtla, 10-Petrovits, 15-Rannamäe, 19-Hang.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Martin Lember, Andrei Karhu


kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: -

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 13-Gorohhov, 3-Indermitte, 17-Peitre, 14-Roosimets, 11-Pallo, 8-Andres (83. 2-Paavo), 18-Kallaste, 20-Dupikov, 10-Mööl, 6-Goldberg (64. 15-Karpov).
Varus: 15-Karpov, 9-Tammemägi, 4-Aru, 2-Paavo, 19-Tiitsmann, 16-Matsina.

FC Lootus: 22-Smelkov, 23-S. Andrejev (38. 19-Vigovski), 7-V. Gritsjuk, 3-J. Tarassu (46. 14-Žukov), 13-Pozjabin, 6-Zahharenkov, 4-Škaleta, 2-Aksjonov (81. 18-I. Tarassu), 11-Karin, 20-Plotnikov (62. 15-Miller), 9-Avdeev (38. 8-Salkov).
Varus: 99-Rjabtšun, 8-Salkov, 14-Žukov, 19-Vigovski, 18-I. Tarassu, 15-Miller.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Bruno Rammo
Abikohtunikud: Margus Nemvalts, Maikel Mikson


kell 14:00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 7, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA JK LEGION  3:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 20. Tanel Melts, 71., 77. Ervin Kõll - 62. Aleksandr Pavlikhin
Hoiatused: 5. Rain Tölpus, 38. Jorma Kiigemägi, 45. Mikk Metsa - 41. Andrei Suvorov

JK Tulevik II: 1-Lipetski, 17-Veis, 18-Sinilaid, 8-Tölpus, 16-Kõll, 7-Roman (74. 11-Martin Orav), 4-K. Mets, 9-Melts, 15-Kiigemägi, 3-Sirel, 6-Metsa (90.+1. 19-Olev).
Varus: 11-Martin Orav, 19-Olev.

TJK Legion: 12-Kirjuhhin, 9-Dõmov, 23-A. Ivanov, 18-Kisseljov, 35-A. Kostin, 8-M. Novikov, 38-Ovsijenko (60. 2-Lipsik), 21-Pavlikhin, 22-Savtšenko, 3-Suvorov, 32-Samulin.
Varus: 2-Lipsik, 11-Titenok.

Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm, kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Erki Post, Timo Afanassjev


kell 14:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - LASNAMÄE FC AJAX  7:0 (6:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 5. Aleks Mones, 20., 25., 45. Yaroslav Dmitriev, 30. Jevgeni Gurtšioglujants, 40. Maksim Rõtškov, 55. Anton Aristov
Hoiatused: 62. Markus Holst - 26. Deniss Jõgiste

FC Levadia II: 12-Lepmets, 2-Šišov (55. 5-Holst), 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev, 6-Kulinitš (65. 7-Boldõrev), 9-Y. Dmitriev, 10-Gurtšioglujants (46. 8-Subbotin), 16-Mones (46. 15-Kovaltšuk), 17-Rõtškov (58. 14-Aasmäe), 20-Aristov, 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 5-Holst, 7-Boldõrev, 8-Subbotin, 14-Aasmäe, 15-Kovaltšuk.

FC Ajax: 21-Mamutov, 5-Kondratenko, 13-Fuksov (46. 12-Jarjomenko; 74. 4-J. Kirpu), 19-Borissov, 3-A. Kirpu, 20-Mihhasev (46. 2-D. Kovtun), 11-Kononov (46. 9-Skobelev), 15-Jõgiste, 14-Abdullajev, 8-Suvorikov, 6-Iljuhhin.
Varus: 2-D. Kovtun, 9-Skobelev, 17-Zotov, 4-J. Kirpu, 12-Jarjomenko.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Lauri Simson, Tanel Kull

Turniiritabel
1.   Kohtla-Järve FC Lootus  8  5  2  1  11  -  5  17
2.   Tallinna FC Levadia II  8  3  5  0  18  -  5  14
3.   Viljandi JK Tulevik II  8  4  1  3  18  -  18  13
4.   Valga FC Warrior  7  4  0  3  10  -  11  12
5.   Pärnu JK Vaprus  8  3  2  3  13  -  13  11
6.   Tallinna JK Legion  8  3  2  3  20  -  17  11
7.   Kiviõli Tamme Auto  7  3  2  2  16  -  12  8
8.   Tallinna FC Flora II  8  1  3  4  6  -  10  6
9.   Rakvere FC Flora  8  3  0  5  13  -  18  3
10.   Lasnamäe FC Ajax  8  0  3  5  5  -  21  3

Väravalööjate edetabel 8. vooru järel:
9 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
9 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
8 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
4 - Maido Pakk (JK Vaprus)
3 - Jaan Leimann (FC Warrior)
3 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
3 - Tarmo Rebane (Rakvere FC Flora)
3 - Mark Švets (TJK Legion)
3 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
3 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
3 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
3 - Konstantin Karik (FC Lootus)
3 - Anton Semjonov (FC Lootus)
3 - Tanel Melts (JK Tulevik II)
3 - Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

TJK Legion: (20) - Aleksandr Pavlikhin 8, Mark Švets 3, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1

Tallinna FC Levadia II: (18) - Yaroslav Dmitriev 9, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Andero Pebre 1, Rain Aasmäe 1, Vladimir Vassiljev 1, Aleks Mones 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1

Viljandi JK Tulevik II: (18) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Eerik Reinsoo 2, Ervin Kõll 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1

Kiviõli Tamme Auto: (16) - Tõnis Starkopf 9, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1

Pärnu JK Vaprus: (13) - Maido Pakk 4, Ranet Lepik 3, Rait Sõrmus 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Rauno Alliku 1, Ivan Velikopolje 1

Rakvere FC Flora: (13) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 2, Esko Brandt 2, Elar Tovstik 1, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alar Petrovits 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

K-Järve FC Lootus: (11) - Viktor Plotnikov 3, Konstantin Karin 3, Anton Semjonov 3, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1

Valga FC Warrior: (10) - Jaan Leimann 3, Erkki Junolainen 3, Elvis Liivamägi 1, Karl-Ivar Maar 1, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1

Tallinna FC Flora II: (6) - Andreas Aru 2, Joel Indermitte 1, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1

Lasnamäe FC Ajax: (5) - Deniss Skobelev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Šahriar Abdullajev 1

fcflora.ee/soccernet.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles