Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: FC Lootus võitis esimese ringi

03.05.2009

Neljaringilise Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga esimese rigi võitis Kohtla-Järve FC Lootus, kes pühapäeval alistas kodustaadionil Viljandi Tulevik II 4:1. Kiviõli Tamme Auto kaotas samal ajal võõrsil Lasnamäe Ajaxile 3:7.

Esiliiga IX voorus kohtusid pühapäeval, 3. mail:

kell 14:00 Ahtme kunstmurustaadion (Altserva 6, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS - VILJANDI JK TULEVIK II  4:1 (2:1)
mitteametlik protokoll

FC Lootus: 22-Smelkov, 23-S. Andrejev, 6-Zahharenkov, 3-J. Tarassu, 7-V. Gritsjuk (90. 19-Vigovski), 17-Demidovitš, 4-Škaleta (88. 15-Miller), 14-Žukov (18. 5-Gluhno), 20-Plotnikov (80. 8-Sojunen), 11-Karin, 10-Bolšakov.
Varus: 13-Pozjabin, 99-Rjabtšun, 5-Gluhno, 18-I. Tarassu, 15-Miller, 8-Sojunen, 19-Vigovski.

JK Tulevik II: 1-Koppel, 6-Metsa, 3-Jahhimovitš, 17-Veis, 8-Tölpus, 9-Toomet, 16-Olev, 15-Sinilaid, 18-J. Luhakooder, 7-Roman (68. 11-Orav), 2-Stern.
Varus: 12-Lipetski, 11-Orav.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Toomas Nõmmiste, Raul Kaivoja


kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c)
VALGA FC WARRIOR - PÄRNU JK VAPRUS  1:3 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 14. Nikita Baranov - 5. Maido Pakk, 73. Rauno Alliku, 77. pen. Ranet Lepik
Hoiatused: 56. Kaspar Kaldoja - 19. Rauno Alliku, 58. Tambet Anso

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Danelson (46. 15-Junolainen), 5-Vald (46. 16-Lätt), 6-Tukk (46. 17-Liivamägi), 7-Maar (74. 18-Brauer), 8-Ottis, 9-Rõivassepp, 10-Leimann, 11-Kaldoja.
Varus: 14-Munskind, 1-Armas, 15-Junolainen, 16-Lätt, 17-Liivamägi, 18-Brauer, 19-Mütt.

JK Vaprus: 1-Pikker, 3-Anso, 21-Põldme, 23-R. Lepik, 5-Midenbritt, 16-Könninge (46. 8-Tiit), 20-Velikopolje, 13-Kaarlimäe (60. 15-Gurejev), 7-Sõrmus (90. 4-Aavik), 11-Pakk, 10-Alliku.
Varus: 30-Rahnik, 8-Tiit, 15-Gurejev, 4-Aavik, 12-Tikerpe, 35-Olesk.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik Margus Kotter
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Pille Raadik


kell 14:00 FC Ajaxi kunstmurustaadion (Võidujooksu 8, Tallinn)
LASNAMÄE FC AJAX - KIVIÕLI TAMME AUTO  7:3 (3:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 16. Deniss Suvorikov, 39., pen., 45., 88., 90.+2. Pavel Iljuhhin, 66. Šahriar Abdullajev, 85. Vitali Mihhasev - 8. Aleksei Kurotškin, 65. Ilja Balitski, 75. Janek Hepner
Hoiatused: 23. Andrei Borissov, 44. Deniss Suvorikov - 26. Stanislav Russakov, 42. Ilja Krivošein, 50. Erik Šteinberg
Eemaldamine: 50. Erik Šteinberg

FC Ajax: 21-Mamutov, 13-Fuksov, 5-Kondratenko, 3-A. Kirpu (67. 20-Mihhasev), 15-Jõgiste, 19-Borissov, 11-Kononov (85. 9-Skobelev), 6-Iljuhhin, 8-Suvorikov, 14-Abdullajev, 2-D. Kovtun.
Varus: 4-J. Kirpu, 20-Mihhasev, 9-Skobelev.

Tamme Auto: 16-Rubtsov, 17-Šelehhov, 3-Kurotškin, 4-S. Kostin, 19-Krivošein (51. 8-Golitsõn), 6-Hepner, 5-Russakov, 20-Moskaljov, 7-Osmanov (51. 18-Balitski), 22-Starkopf, 10-Šteinberg.
Varus: 1-Vorobjov, 8-Golitsõn, 18-Balitski.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Margo Noode


kell 17:00 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia II, Wismari kunstmurustaadion
TALLINNA JK LEGION - TALLINNA FC LEVADIA II  0:6 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 7., 52., 90. Artjom Artjunin, 42. Aleks Mones, 63. Rain Aasmäe, 71. Yaroslav Dmitriev
Hoiatused: 6. Pavel Kirjuhhin, 78., 90. Maksim Novikov, 84. Aleksandr Ivanov - 52. Kert Kütt, 81. Yaroslav Dmitriev
Eemaldamine: 90. Maksim Novikov
52. Mark Švets ei real. penaltit - Kert Kütt tõrjus

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 9-Dõmov, 23-A. Ivanov, 8-M. Novikov, 21-Pavlikhin, 25-Švets, 5-Tkatšuk (55. 14-Dolinenko), 22-Savtšenko, 32-Samulin, 10-Latõnin, 2-Lipsik (46. 4-Ruben).
Varus: 20-Kurjanov, 4-Ruben, 38-Ovsijenko, 14-Dolinenko, 35-A. Kostin.

FC Levadia II: 12-K. Kütt (61. 30-Kassjantšuk), 2-Gerassimov, 3-Podholjuzin, 4-V. Vassiljev (54. 15-Kovaltšuk), 5-Subbotin, 6-Kulinitš (66. 8-Avdeenko), 10-Gurtšioglujants, 11-Aristov (59. 14-Aasmäe), 16-Mones (74. 7-Boldõrev), 17-Y. Dmitriev, 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 7-Boldõrev, 8-Avdeenko, 9-Mäekala, 14-Aasmäe, 15-Kovaltšuk.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras, kuid kõva.
Pealtvaatajaid: 112
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Indrek Bachmann, Tanel Kull

Turniiritabel
1.     Kohtla-Järve FC Lootus   9   6   2   1   15   -   6   20
2.   Tallinna FC Levadia II  9  4  5  0  24  -  5  17
3.   Pärnu JK Vaprus  9  4  2  3  16  -  14  14
4.   Viljandi JK Tulevik II  9  4  1  4  19  -  22  13
5.   Valga FC Warrior  8  4  0  4  11  -  14  12
6.   Tallinna JK Legion  9  3  2  4  20  -  23  11
7.   Kiviõli Tamme Auto  8  3  2  3  19  -  19  8
8.   Tallinna FC Flora II  8  1  3  4  6  -  10  6
9.   Lasnamäe FC Ajax  9  1  3  5  12  -  24  6
10.   Rakvere FC Flora  8  3  0  5  13  -  18  3 

Väravalööjate edetabel 3. mai seisuga:
10 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
9 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
8 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
4 - Konstantin Karin (FC Lootus)
4 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
4 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
3 - Jaan Leimann (FC Warrior)
3 - Erkki Junolainen (FC Warrior)
3 - Tarmo Rebane (Rakvere FC Flora)
3 - Mark Švets (TJK Legion)
3 - Maksim Kisseljov (TJK Legion)
3 - Viktor Plotnikov (FC Lootus)
3 - Anton Semjonov (FC Lootus)
3 - Tanel Melts (JK Tulevik II)
3 - Jevgeni Gurtšioglujants (FC Levadia II)
3 - Artjom Artjunin (FC Levadia II)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II: (24) - Yaroslav Dmitriev 10, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Artjom Artjunin 3, Rain Aasmäe 2, Aleks Mones 2, Andero Pebre 1, Vladimir Vassiljev 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1

TJK Legion: (20) - Aleksandr Pavlikhin 8, Mark Švets 3, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1

Viljandi JK Tulevik II: (19) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Eerik Reinsoo 2, Ervin Kõll 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1

Kiviõli Tamme Auto: (19) - Tõnis Starkopf 9, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1

Pärnu JK Vaprus: (16) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 4, Rait Sõrmus 2, Rauno Alliku 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Ivan Velikopolje 1

K-Järve FC Lootus: (15) - Konstantin Karin 4, Viktor Plotnikov 3, Anton Semjonov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1, Vitali Bolšakov 1

Rakvere FC Flora: (13) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 2, Esko Brandt 2, Elar Tovstik 1, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alar Petrovits 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Lasnamäe FC Ajax: (12) - Pavel Iljuhhin 4, Deniss Skobelev 2, Šahriar Abdullajev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1

Valga FC Warrior: (11) - Jaan Leimann 3, Erkki Junolainen 3, Elvis Liivamägi 1, Karl-Ivar Maar 1, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1

Tallinna FC Flora II: (6) - Andreas Aru 2, Joel Indermitte 1, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles