Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Narva ja Aseri said kaksikvõidu

09.05.2009

Eesti naiste lauatennise võistkondlikel meistrivõistlustel saavutasid naistest kaksikvõidu Narva PSK ja Aseri SK. Meestest oli Narva PSK kolmas. Nelja parema finaalturniir toimus 9. mail Tallinnas.

Naiste turniiri poolfinaalis alistas põhiturniiril teise koha saanud Aseri SK Valgu LTK Pingu 6:1 ning põhiturniiri neljas Narva PSK oli parem põhiturniiri võitnud Maardu LTKst 6:4.

Finaali kulges põnevalt ja kuigi Tatjana Tšistjakova tõi tiitlikaitsja Aserilie neli võidupunkti, jäi sellest väheseks ning Narva PSK sai 6:4 võiduga meistritiitli enda valdusesse. Narva eest mängisid finaalis Tatjana Timohhina, Olesja Ketško, Diana Rogušina. Aseri naiskonda kuulusid lisaks Tšistjakovale veel Ina Josepsone ja Marina Morozova.

Meeste põhiturniiril teise koha saanud Narva PSK kaotas poolfinaalis kolmanda asetusega Tallinna Linnataksole, kes Narvast pärit Aleksandr Smirnoviga eesotsas oli võidukas ka finaalis. Pronksi sai Narva PSK (Toomas LIbene, Vladimir Petrov, Andrei Gorbatov), kes pronksimängus alistas Valgu LTK Pingo 6:1.

Kokku osales võistlusel naiskondi 10 ja meeskondi 40.

Sportiv.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles