Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Võidukad nii FC Lootus kui ka Tamme Auto

10.05.2009

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga teise ringi esimene ehk kokku 10. voor oli edukas mõlemale liigas esinevale Ida-Virumaa meeskonnale. Sarnaselt eelmisele nädalale alistas Kohtla-Järve FC Lootus ka nüüd Viljandi Tuleviku, kuid Kiviõli Tamme Auto sai Lasnamäe Ajaxilt revanši.

Eesti 2009. a. Esiliiga X voor - pühapäev, 10. mai:

kell 14:00 Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 7, Viljandi)
VILJANDI JK TULEVIK II - KOHTLA-JÄRVE FC LOOTUS  1:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 40. Ervin Kõll - 20., 46. Vitali Bolšakov
Hoiatused: 65., 71. Vadim Gritsjuk
Eemaldamine: 71. Vadim Gritsjuk

JK Tulevik II: 1-Koppel, 17-Veis, 3-Sirel, 4-Mets, 6-Metsa, 8-Tölpus, 16-Kõll, 13-A. Sillaste (71. 19-Kiigemägi), 18-J. Luhakooder, 7-Roman, 14-Kudu (46. 2-Stern).
Varus: 12-Lipetski, 11-Orav, 2-Stern, 19-Kiigemägi, 5-Raid.

FC Lootus: 22-Smelkov, 16-Vaštšenko, 7-Gritsjuk, 3-J. Tarassu (46. 23-Andrejev), 13-Pozjabin (85. 18-I. Tarassu), 6-Zahharenkov, 17-Demidovotš, 4-Škaleta (18. 19-Popov), 11-Karin (80. 14-Žukov), 10-Bolšakov, 20-Plotnikov (46. 15-Miller).
Varus: 23-Andrejev, 19-Popov, 14-Žukov, 15-Miller, 18-I. Tarassu.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Jaanus Nilp


kell 14:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II - RAKVERE FC FLORA  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 46. Joonas Ljaš, 65. Elar Tovstik
Hoiatused: 29. Meelis Peitre, 44. Oliver Andres, 69. Joel Indermitte

Tallinna FC Flora II: 12-Meerits, 5-Gorohhov (86. 17-Tiitsmann), 3-Indermitte, 2-Paavo, 16-Peitre, 13-Pallo (68. 9-Tammemägi), 14-Jelistratov (68. 20-Matsina), 6-Andres, 10-Mööl, 8-Goldberg (60. 15-Karpov), 4-Aru.
Varus: 15-Karpov, 9-Tammemägi, 20-Matsina, 17-Tiitsmann, 11-Tanvel.

Rakvere FC Flora: 30-Susi, 16-Kaasik, 4-Vahero, 25-K. Saar, 5-Stamm, 18-E. Tovstik (68. 2-Aunapuu), 21-A. Tovstik, 6-M. Saar, 15-Ljaš (90. 19-Hang), 10-Petrovits (72. 11-Brandt), 9-Rebane (90.+2. 7-Trasberg).
Varus: 11-Brandt, 19-Hang, 20-Rohtla, 2-Aunapuu, 7-Trasberg.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Margus Kröönström, Aivar Gutmann


kell 14:00 Pärnu Kalev staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU JK VAPRUS - VALGA FC WARRIOR  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10. Karl-Ivar Maar, 47. Erkki Junolainen
Hoiatused: 60. Taavi Midenbritt, 90.+1. Kaarel Kaarlimäe

JK Vaprus: 1-Pikker, 6-Saal, 21-Põldme, 3-Anso, 5-Midenbritt, 7-Sõrmus (46. 16-Könninge; 66. 15-Gurejev), 20-Velikopolje, 23-Lepik (83. 9-Paabut), 12-Galkin (46. 8-Tiit), 13-Kaarlimäe, 10-Alliku.
Varus: 30-Rahnik, 8-Tiit, 16-Könninge, 15-Gurejev, 9-Paabut, 11-Tikerpe, 4-Aavik.

FC Warrior: 46-Rajando, 2-Gull, 3-Baranov, 4-Lätt, 5-Liivamägi, 6-Tukk (89. 15-Danelson), 7-Leimann (89. 14-Munskind), 8-Ottis, 9-Rõivassepp (77. 17-Pikkor), 10-Junolainen (66. 18-Kekišev), 11-Maar (81. 16-Brauer).
Varus: 1-Armas, 14-Munskind, 15-Danelson, 16-Brauer, 17-Pikkor, 18-Kekišev, 19-Pärt.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Rain Baumann


kell 14:00 Kiviõli linnastaadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - LASNAMÄE FC AJAX  4:1 (1:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 25., 76., 90. Tõnis Starkopf, 67. pen. Dmitri Šelehhov - 73. pen. Pavel Iljuhhin
Hoiatused: 75. Dmitri Kirilov, 88. Stanislav Russakov - 67. Valentin Fuksov, 85., 90. Deniss Kovtun, 90. Vitali Mihhasev
Eemaldamine: 90. Deniss Kovtun

Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 6-Hepner, 17-Šelehhov, 9-Kirilov, 5-Russakov, 19-Krivošein (85. 21-Rubtsov), 22-Starkopf, 11-Burov, 20-Moskaljov, 7-Osmanov.
Varus: 21-Rubtsov.

FC Ajax: 21-Mamutov, 5-Kondratenko, 13-Fuksov, 19-Borissov, 2-D. Kovtun, 3-A. Kirpu (63. 20-Mihhasev), 11-Kononov (46. 9-Skobelev), 15-Jõgiste, 14-Abdullajev, 6-Iljuhhin, 10-Tasso.
Varus: 20-Mihhasev, 9-Skobelev, 4-J. Kirpu, 12-Jarjomenko, 18-Zotov.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Tanel Kull


kell 17:00 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - TALLINNA JK LEGION  1:1 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 65. Aleks Mones - 33. Aleksandr Pavlikhin
Hoiatused: 63. Aleksandr Tkatšuk, 79. Aleksei Latõnin

FC Levadia II: 12-Lepmets, 2-Gerassimov, 3-Podholjuzin, 4-Vassiljev (36. 17-Rõtškov), 6-Kulinitš, 9-Subbotin, 10-Gurtšioglujants (78. 15-Kovaltšuk), 11-Pebre (57. 8-Avdeenko), 16-Mones, 20-Aristov (51. 5-Holst), 21-Artjunin.
Varus: 30-Kassjantšuk, 5-Holst, 7-Boldõrev, 8-Avdeenko, 14-Aasmäe, 15-Kovaltšuk, 17-Rõtškov.

TJK Legion: 1-Kirjuhhin, 3-Suvorov, 5-Tkatšuk, 9-Dõmov (51. 28-Tolbuzov), 10-Latõnin, 11-Titenok, 20-Kurjanov, 21-Pavlikhin, 23-Ivanov (78. 38-Ovsijenko), 25-Švets (82. 14-Dolinenko), 35-Kostin (71. 22-Savtšenko).
Varus: 2-Lipsik, 14-Dolinenko, 22-Savtšenko, 28-Tolbuzov, 38-Ovsijenko.

Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Kaupo Õismaa, Tõnu Palts


Turniiritabel  (9-10/36)
1.   Kohtla-Järve FC Lootus  10  7  2  1  17  -  7  23
2.   Tallinna FC Levadia II  10  4  6  0  25  -  6  18
3.   Valga FC Warrior  9  5  0  4  13  -  14  15
4.   Pärnu JK Vaprus  10  4  2  4  16  -  16  14
5.   Viljandi JK Tulevik II  10  4  1  5  20  -  24  13
6.   Tallinna JK Legion  10  3  3  4  21  -  24  12
7.   Kiviõli Tamme Auto  9  4  2  3  23  -  20  11
8.   Rakvere FC Flora  9  4  0  5  15  -  18  6
9.   Tallinna FC Flora II  9  1  3  5  6  -  12  6
10.   Lasnamäe FC Ajax  10  1  3  6  13  -  28  6

Väravalööjate edetabel 10. mai seisuga:
12 - Tõnis Starkopf (Tamme Auto)
10 - Yaroslav Dmitriev (FC Levadia II)
9 - Aleksandr Pavlikhin (TJK Legion)
5 - Maido Pakk (JK Vaprus)
5 - Pavel Iljuhhin (FC Ajax)
4 - Raido Roman (JK Tulevik II)
4 - Konstantin Karin (FC Lootus)
4 - Ranet Lepik (JK Vaprus)
4 - Erkki Junolainen (FC Warrior)

Meeskondade kõik väravalööjad:

Tallinna FC Levadia II: (25) - Yaroslav Dmitriev 10, Jevgeni Gurtšioglujants 3, Artjom Artjunin 3, Aleks Mones 3, Rain Aasmäe 2, Andero Pebre 1, Vladimir Vassiljev 1, Maksim Rõtškov 1, Anton Aristov 1

Kiviõli Tamme Auto: (23) - Tõnis Starkopf 12, Erik Šteinberg 2, Dmitri Kirilov 2, Ilja Krivošein 1, Stanislav Russakov 1, Sergei Burov 1, Aleksei Kurotškin 1, Ilja Balitski 1, Janek Hepner 1, Dmitri Šelehhov 1

TJK Legion: (21) - Aleksandr Pavlikhin 9, Mark Švets 3, Maksim Kisseljov 3, Aleksandr Tkatšuk 1, Sergei Dõmov 1, Aleksei Latõnin 1, Jevgeni Kurjanov 1, Ilja Monakov 1, Aleksandr Ivanov 1

Viljandi JK Tulevik II: (20) - Raido Roman 4, Tanel Melts 3, Ervin Kõll 3, Rasmus Luhakooder 2, Janek Kalda 2, Eerik Reinsoo 2, Ants Stern 1, Janar Toomet 1, Jaanus Sirel 1, Rain Tölpus 1

K-Järve FC Lootus: (17) - Konstantin Karin 4, Viktor Plotnikov 3, Anton Semjonov 3, Vitali Bolšakov 3, Andrei Škaleta 2, Aleksandr Zaharenkov 1, Aleksandr Avdeev 1

Pärnu JK Vaprus: (16) - Maido Pakk 5, Ranet Lepik 4, Rait Sõrmus 2, Rauno Alliku 2, Martin Partsioja 1, Taavi Midenbritt 1, Ivan Velikopolje 1

Rakvere FC Flora: (15) - Tarmo Rebane 3, Joonas Ljaš 3, Esko Brandt 2, Elar Tovstik 2, Mihkel Saar 1, Siim Rannamäe 1, Alar Petrovits 1
omaväravad: Karol Mets (JK Tulevik II), Deniss Suvorikov (FC Ajax)

Valga FC Warrior: (13) - Erkki Junolainen 4, Jaan Leimann 3, Karl-Ivar Maar 2, Elvis Liivamägi 1, Madis Rajando 1, Jaan Kekišev 1, Nikita Baranov 1

Lasnamäe FC Ajax: (13) - Pavel Iljuhhin 5, Deniss Skobelev 2, Šahriar Abdullajev 2, Aleksei Zotov 1, Valentin Fuksov 1, Deniss Suvorikov 1, Vitali Mihhasev 1

Tallinna FC Flora II: (6) - Andreas Aru 2, Joel Indermitte 1, Ken Kallaste 1, Joonas Tamm 1, Karl Palatu 1

Fcflora.ee/soccernet.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles