Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Tatjana Tšistajakova tuli GP üldvõitjaks

13.05.2009

Aseri SK esindaja Tatjana Tšistjakova võitis Eesti lauatennise GP viimase kuuenda etapi ja saavutas üldvõidu ka kokkuvõttes.

KRISTIINE GP võitjad


1. Vallot Vainula, Pärnu Vint 90
2. Aleksei Britvin, Venemaa
3. Igors Sidorovs, Läti
4. Andrei Sirel, Maardu LTK


1. Tatjana Tšistjakova, Aseri SK
2. Kätlin Latt, Maardu LTK
3. Jekaterina Novikova, Venemaa
4. Valeria Petrova, Narva PSK

MJ
1. Andrei Gorbatov, Narva PSK
2. Toomas Libene, Narva PSK
4. Erik Lindmäe, Valgu Pingo
5. Timo Teras, Valgu Pingo

NJ
1. Diana Rogushina, narva PSK
2. Valeria Petrova, Narva PSK
3. Olesja Ketško, Narva PSK
4. Karmen Kozma, Narva PSK

A-klass
1. Artjom Putškov, Maardu LTK
2. Pekka Laidinen, Aseri SK
3. Erik Lindmäe, Valgu Pingo
4. Kristo Kauküla, Koeru SK

B-klass
1. Erlend Kesa, Jõgeva LTK
2. Tõnu Kapper, Aseri SK
3. Aleksandr Lušin, Narva PSK
4. Konstantin Ivanov, Sillamäe Kalev

C-klass
1. Varmo Onton, Kotree SK
2. Andres Lofitski, Maardu LTK
3. Aleksandr Vassin, Maardu LTK
4. Väino Kingsepp, tartu Pipo

M 40+
1. Vladimir Petrov, Narva PSK
2. Dmitri Lett, Sillamäe Kalev
3. Andres Hõrak, Tartu Pipo
4. Harri Saar, Valgu Pingo

M60+
1. Valeri Orlov, Maardu LTK
2. Tõnu Kapper, Aseri SK
3. Andres Uusjärv, Valgu Pingo
4. Heikki Sool, Haapsalu LTK

Kokkuvõtte esikuuikud

Mehed (52)
1 Karli SIISPOOL Koeru SK
2 Andrei SIREL Maardu LTK
3 Vladimir PETROV Narva PSK
4 Andrei GORBATOV Narva PSK
5 Artjom PUTSHKOV Maardu LTK
6 Erik LINDMÄE Valgu LTK Pingo

Naised   (37)
1 Tatjana TŠISTJAKOVA Aseri SK
2 Jekaterina NOVIKOVA Venemaa
3 Kätlin LATT Maardu LTK
4 Valeria PETROVA Narva PSK
5 Diana ROGUSHINA Narva PSK
6 Tatjana TIMOHHINA Narva PSK

Meesjuuniorid  (57)
1 Toomas LIBENE Narva PSK
2 Andrei GORBATOV Narva PSK
3 Erik LINDMÄE Valgu LTK Pingo
4 Kert RÄIS Aseri SK
5 Timo TERAS Valgu LTK Pingo
6 Marko VIIDAS Tln. Nõmme SK

Naisjuuniorid (49) 
1 Diana ROGUŠINA Narva PSK
2 Valeria PETROVA Narva PSK
3 Olesja KETŠKO Narva PSK
4 Karmen KOZMA Aseri SK
5 Maarika TOOMPERE Narva PSK
6 Riin OVIIR Valgu LTK Pingo

Mehed A - klass (reiting alates 31.k.)   
1 Erik LINDMÄE Valgu LTK Pingo
2 Artjom PUTSHKOV Maardu LTK
3 Pekka LAIDINEN Aseri Spordiklubi
4 Kristo KAUKÜLA Koeru SK
5 Kert RÄIS Aseri SK
6 Kristjan KANT Tallinna LTK Kalev

Mehed B - klass (reiting alates 101.k.)   
1 Aleksandr LUŠIN Narva PSK
2 Konstantin IVANOV Sillamäe Kalev
3 Tõnu KAPPER Aseri Spordiklubi
4 Mikk VAIKLA Tln. Nõmme SK
5 Jussof MUHAMEDZANOV Põltsamaa Tervis
6 Erlend KESA Jõgeva LTK

Mehed C - klass (reiting alates 201.k.)   
1 Varmo ONTON Tln. Kotree SK
2 Dmitri MALÕSHEV Valga LTKK
3 Andres LOFITSKI Maardu LTK
4 Jaak PARKEL Tartu LTK PiPo
5 Aleksandr VASSIN Maardu LTK
6 Väino KINGSEPP Tartu LTK PiPo

Meesveteranid 60+   
1 Johannes KANT Tallinna LTK Kalev
2 Heikki SOOL Haapsalu LTK
3 Valeri ORLOV Maardu LTK
4 Tõnu KAPPER Aseri Spordiklubi
5 Väino KINGSEPP Tartu LTK PiPo
6 Uudo BLAASEN Valga LTKK

Meesveteranid 40+   
1 Dmitri LETT Haapsalu LTK
2 Vladimir PETROV Narva PSK
3 Harry SAAR Valgu LTK Pingo
4 Andres HÕRAK Tartu LTK PiPo
5 Jussof MUHAMEDZANOV Põltsamaa Tervis
6 Dmitri MALÕSHEV Valga LTK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles